• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat barem 60 m2" pronađeno 3 239 nekretnina - prosečna cena 1.660 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 166.160 €, 65,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101216 - SA PDV-om NOV ODMAH USELJIV trosoban stan na Limanu 5. Zgrada je odličnog kvaliteta od poznatog investitora. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevi boravak trpezariju i kuhinju. Prostrani hodnik i komfornu terasu. Prvi sprat, lift, grejanje na gas sa kalorimetrima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.625 €, 65,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na prodaju u izgradnji projektovane površine 65,45m2 na prvom spratu idealnog rasporeda . Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje od temelja do najsitnijeg detalja završne obrade. Naglašavamo kvalitetnu materijalizaciju, fasadnih zidova i vrhunsku završnu obradu.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 124.500 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Stan po strukturi trosoban, na prvom spratu od ukupno dva; - Sadrži: prijemni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 118.000 €, 65,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, srce Surčina; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Stan po strukturi trosoban, odličnog rasporeda i funkcije; - Na prvom spratu od ukupno dva; - Sadrži: prijemni hodnik, open space dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Novoj Detelinari - moderan, svetao i funkcionalan Smešten je na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u mirnoj i porodičnoj ulici Na prvom spratu u zgradi sa liftom. Poseduje prostran dnevni boravak uz još dve sobe, kao i kuhinju, kupatilo i terasu sa pogledom....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 99.999 €, 65,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📍 MAXIS GROUP DOO, BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prodaju: Stan – 96m², prizemlje, Lazarevac Prodaje se trosoban stan od 96m² na prvom spratu stambene zgrade u Lazarevcu. Osnovne karakteristike: Površina: 96 m² CENA: 99.000 Evra .(CENA NIJE FIXNA POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE I....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 86.000 €, 65,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,konforan stan P=65m2+terasa 17.5m2 na prvom spratu manje stambene jedinice. Stan se nalazi u mirnom delu grada, naselje Čalije,Sastoji se od: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, veliki hodnik,2 spavaće sobe,kupatilo i terasa. PVC stolarija,podovi-parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.750 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS! Cena: 2.350 EUR/m² sa PDV-om PLAĆANJE NA 6 RATA BEZ KAMATE! Rata: 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu, smešten na uglu Bulevara patrijarha Pavla i Somborske ulice, na samoj granici južnog....

 
 
 
  Stan, BANJA, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je jedinstven luksuzan trosoban stan u naselju Sunnyville – premium deo Višnjičke banje, poznat po modernoj arhitekturi i prijatnom okruženju. Nalazi se na prvom spratu i već na prvi pogled odiše toplinom, funkcionalnošću i luksuzom. Prostran hodnik vodi ka dve komforne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE TROSOBAN STAN NA GRAVICI ULICA DANILA KISA NA PRVOM SPRATU U ZGRADI SA LIFTOM DVE SPAVACE SOBE USELJIV OD 01,08, STAN CE BITI OKRECEN I DUBINSKI OCISCEN ZA NOVE STANARE CENA 500eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Trosoban stan od 66kvm, na prvom spratu trospratne zgrade sa etažnim grejanjem. Novija zgrada iz 2010.god. sa dobrom izolacijom(zidovi 40cm) i priključena na kanalizaciju. Od prostorija: kuhinja , trpezarija, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo sa prirodnom ventilacijom,i terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 159.990 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja jako funkcionalnog izvorno 2,0sobnog stana lako adaptibilnog u 2,5sob, na izuzetno mirnoj lokaciji okruzenoj prirodom, velikim brojem slobodnih parking mesta, nadomak glavne saobracajnice Vojvode Stepe. U neposrednoj blizini se nalaze infrastrukturni objekti neophodni za zivot.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, Maxija, obdaništa i novoizgrađenog Doma zdravlja. Stan je po strukturi trosoban, na prvom spratu i odmah je useljiv. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta. Neto površina stana je 62m2 plus lođa od 4m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 122.360 €, 66,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Naša preporuka! Fenomenalna nekretnina sa vrhunskim raporedom, idealno iskorišten svaki kvadrat stana. Nekretnina poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom koja ima prirodnu ventilaciju, kupatilo i terasu. Nema ulaganja, prvi sprat, dvorišno orjentisan. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 211.000 €, 66,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban duplex stan – 66 m² – SC Olimp Na prodaju trosoban duplex stan površine 66 m², smešten u blizini Sportskog centra Olimp, na mirnoj i odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Stan je funkcionalno organizovan na dve etaže:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 178.000 €, 66,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053059 , NOVI SAD , PODBARA , TROSOBAN, 66M2 ,… P redstavljam vam funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u ulici Marka Miljanova, u neposrednoj blizini su osnovna škola, Kej, brojna igrališta, kao i sav ostali sadržaj potreban za ugodan život jedne porodice.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 16.000 €, 66,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.heroldo.com

Započet objekat je sa pločom, prizemlje i sprat završeni, ali nema krov, samo ozidano bez stolarije. Struja je bila u pomoćnom objektu(brvnari), ali je isključena. Bunar na placu, asfalt do kuće. 66 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 38.000 €, 66,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju stan u centru Gakova, na odličnoj lokaciji. -Površina stana je 66 m2, stan se nalazi na 1. spratu. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom sa izlazom na veću terasu, kuhinju i dve spavaće sobe sa izlazom na manju terasu. -Grejanje je centralno na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 163.150 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka 1082144-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Prvi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 207.000 €, 66,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan površine 58 m² + terasa 8 m², na Novom Beogradu, Blok 63, ulica Gandijeva. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj zgradi, sa dva lifta, odličnom izolacijom koja pruža visok nivo privatnosti bez buke od susednih stanova. Pozicioniran je na prvom spratu od....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 73.000 €, 66,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Lider prodaje uknjiženu vikendicu od 66m2, sa garažom,  na placu od 3767m2, prv i red do Dunava u Neštinu, opština Bačka Palanka, 38km od Novog Sada, asfaltni put. Vikendica je od čvrstog materijala, prizemlje i sprat, sa predivnim pogledom na Dunav. Bunarska voda,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.000 €, 66,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u centru grada. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u starijoj zgradi kvalitetne gradnje. U stanu je centralno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 206.000 € na 195.700 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 195.700 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 206.000 €
11.03.2026 - 195.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodaja novog, uknjiženog dvoiposobnog stana sa kuhinjom – Novi Sad Prodajemo nov, uknjižen i neuseljavan dvoiposoban stan u novoizgrađenoj zgradi na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan se nalazi na prvom spratu i dvorišno je orijentisan, što garantuje mir, privatnost i prijatan....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 62.000 €, 66,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2023.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar, prodaje se dvosoban stan koji se nalazi na prvom spratu i površine je 66kvm. U svom sastavu stan poseduje: dnevni boravak sa trpezarijom, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i balkon. Zgrada je građena od cigle. Vrata i prozori su drveni, na podu u kuhinji je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 66,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam nepokretnost smeštenu u zgradi novije gradnje u Višnjićevoj ulici. Nalazi se na prvom spratu i prema dokumentaciji vodi se kao poslovni prostor, adaptibilan na više načina, pruža mogućnost kupcu da prilagodi svojoj delatnosti, a zbog svoje lokacije podobna i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 58.000 €, 66,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan u zajedničkom dvorištu, u neposrednoj blizini centra grada, stan ima 66 m2. Salonski stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od terase, predsoblje, kuhinje, ostave, dve sobe i kupatila. Podovi su laminat i keramičke pločice. Stolarija je klasična drvena.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 156.140 €, 66,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji u Petrovaradinu. Novi Majur. Odlična lokacija, dobro povezana gradskim autoubuskim linijama, blizina marketa, pijace, apoteke.. Nalazi se na prvom spratu, dvorišno orijentisan. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 147.202 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, trosoban stan 66.91m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, toaleta, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 118.000 €
01.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Carina, 119.000 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Carina, glavna ulica. Nova zgrada, preko puta Idee. Trosoban stan, luks sređen, na prvom spratu. Najkvalitetniji materijali (keramika, stolarija, rasveta). Opremljen stvarima i uređajima vrhunske klase. Moguća kupovina na kredit. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 92.400 €, 66,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se svetao i prostran stan površine 66m2 , izuzetno komforan i prijatan za život, sa terasom koja dodatno doprinosi osećaju prostora i komfora. Stan se nalazi na 1.spratu i ima jednu spavaću sobu.Grejanje je na gas. Stan je vrlo funkcionalan i odličnog rasporeda.Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 180.000 €, 66,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan sa velikom terasom Karaburma Stan raspolaže dodatnim korisnim prostorom , tako da prema realnom nezvaničnom premeru ukupna površina iznosi oko 69 m . Na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji na Karaburmi, u urednoj i održavanoj zgradi, nalazi se funkcionalan trosoban stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 206.000 €, 66,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

odlicna lokacija, stan odlicnog rasporeda, prvi sprat - visina drugog sprata, potrebno renoviranje, kupatilo novo uradjeno, uknjizeno bez tereta, prostorije: dnevna soba, dve spavace sobe, kuhinja sa trpezarijom, 2 mokra cvora (kupatilo + wc), pogodno i za poslovni prostor (ordinacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 149.350 €, 66,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u mirnom delu Petrovaradina. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se sastoji od 2 velike spavaće sobe (11 i 13.8m2), dnevne sobe koja je spojena sa kuhinjom, terase i 2 mokra čvora (kupatila i wc-a). Iz dnevne sobe postoji izlaz na terasu, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 163.100 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 66 m² u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje, na 1. spratu zgrade sa liftom. Stan je uknjižen i vlasništvo je 1/1. Reč je o starijoj gradnji, sa gradskim grejanjem. Stan je adaptiran, pa u stvarnosti ima oko 70 m², jer je terasa zatvorena. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * Izdajemo 66 m2 NOVA DETELINARA ul.Branka Bajića, trosoban komplet namešten stan, 1 sprat od 5, cg, vm, terasa, klima, USELJIV, obezbeđeno 1 PARKING mesto u dvorištu zgrade CENA mesečno 700 Evra +....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.400 €, 66,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u mirnom delu Petrovaradina. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom. Dvorišno je orjentisan. Stan je odličnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od 2 velike spavaće sobe, dnevne sobe koja je spojena sa kuhinjom, terase i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 450)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>