• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat 80 m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 1.sprat 80 m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat 80 m2 renovirano

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat 80 m2 renovirano" pronađeno 39 nekretnina - prosečna cena 2.085 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PADINSKA SKELA, 127.000 €, 82,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan dvoiposoban stan na Paliluli. Nalazi se u neposrednoj blizini hotela Marica. Stan se nalazi u manjoj zgradi na prvom spratu. Površina stana je 82m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, dve odvojene spavaće sobe koje imaju izlaz na terasu i dnevne sobe sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 188.000 €, 82,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Renoviran trosoban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom.Stan se sastoji iz dnevne sobe, prostranog kuhinjsko-trpezarijskog dela, odvojenog spavaćeg bloka sa dve sobe, kupatila, gostinjskog toaleta, terase i lođe. Izuzetna funkcionalna struktura, dvostrano orjentisan istok-zapad,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 141.000 € na 140.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 140.000 €, 78,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 141.000 €
29.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, kompletno renoviran i komforan četvorosoban stan na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan ima površinu od 78 m² i nalazi se na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 1.sprat 80 m2 renovirano'
199.000 €
199.000 €
63.200 €
  Stan, PASI POLJANA, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u kući, površine 80m2. Nalazi se u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Kuća je pozicionirana u naselju Donji komren, u mirnoj ulici. Dvorište (87m2) je zajedničko koje ima na raspolaganju korišćenja i stan na prvom spratu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117443, I/II, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, u izgradnji, parking, deljiv, stambena zgrada. Prodaju se tri stana,u Borci kod malog Zbega.Stan na prvom spratu je u procesu sredjivanja,ima pregrade sve uradjene.Na drugom spratu takodje imaju 2 stana,i ona su....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, možete ga kupiti putem stambenog kredita. Petlovo brdo - Mrakovička ulica, dvoetažni stan površine 84m2 na prvom spratu i potkrovlju u stambenoj zgradi sa 5 stanova. U donjem nivou je komforan dvosoban stan površine 58m2 (Predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 199.500 €, 81,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, potpuno renovirani poslovni prostor nadomak Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Prostire se na 81m2 i nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Sama lokacija izuzetno prometna, odlična poslovna okolina i parking. Lokal je okružen nizom lokala od prodavnice do pošte.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 90.000 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2024.,

www.gsigma.rs

Dva dvorišna stana naselje Mala Amerika. Stan u prizemlju površine 55 m2 po strukturi dvoiposoban. Stan na prvom spratu uknjižen na 27 m2, u prirodi je veći okvirno 55 m2 dvoiposoban. Sprat ima zasebne stepenice. Svaka etaža ima zasebno kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i po dve sobe....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 208.000 € na 199.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 199.000 €, 78,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 222.000 €
17.10.2025 - 208.000 €
11.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo komforan i funkcionalan troiposoban stan na prvom spratu održavane zgrade bez lifta. Nalazi se u mirnom delu Karaburme i blizini svih nephodnih sadržaja. Sem mnogobrojnih škola i vrtića, izdvajamo blizinu dva tržna centra BIG Fashion i TC Karaburma, šetalište Ada Huja. Takođe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 127.000 €, 82,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.900 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno u ponudi, potpuno renovirani poslovni prostor nadomak Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Prostire se na 83m2 i nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Sama lokacija izuzetno prometna, odlična poslovna okolina i parking. Lokal je okružen nizom lokala od prodavnice do pošte.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan porodičan stan, svetao i funkcionalan. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu manje stambene zgrade, trostrano je orijentisan i lako adaptabilan u 4.0. Lokacijski je dobro pozicioniran tako da se nalazi u blizini svih sadržaja i ima odličnu povezanost sa ostalim....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 83,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan funkcionalan duplex, u stambenoj zgradi sa tri stana. Renoviran. Prizemlje: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i toalet. I sprat: odvojen spavaći blok sa dve spavaće sobe i kupatilom. Stanu pripada podrum i parking mesto. U stanu ostaju ugradni plakari i kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 200.000 €, 76,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1051393 TROSOBAN SALONSKI STAN 76 m² U CENTRU NOVOG SADA KOMPLETNO RENOVIRAN, PRVI SPRAT, RIBLJA PIJACA U srcu Novog Sada, na jednoj od najautentičnijih i najtraženijih lokacija – Centar – Riblja pijaca , nalazi se ova jedinstvena nekretnina koja spaja duh starog građanskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 220.000 €, 76,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno renoviran trosoban stan od 76m² na prvom spratu u ulici Narodnog Fronta ,na Limanu 3. Stan je temeljno obnovljen sa novim elektro i vodovodnim instalacijama, PVC stolarijom, novim sobnim vratima i podovima. Lokacija je izuzetno povoljna za porodični život, sa odličnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 172.010 €, 76,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1072296 - Uknjižen, DOBRIM DELOM RENOVIRAN izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan na Novoj Detelinari, u blizini pijace. Delimično je renoviran, U jednom delu stana je postavljena PVC stolarija, rađeni su kupatilo i kuhinja. Terasa je zatvorena, i tu je izbačen radni....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 74.300 €, 76,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STOPIRANA PRODAJA!!! STAN! Nedaleko od venca se prodaje trosoban stan od 76m2 na prvom spratu. Stan čini predsoblje, tri velike sobe, kupatilo, kuhinja i terasa od 20m2. Grejanja je na inverter klimu, kaljevu i TA peć. Na spoljnom zidu spavaće sobe je urađena izolacija, pre par godina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 215.000 €, 76,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, Liman 3 – 76 m², 215.000 € Prodaje se uknjižen, renoviran trosoban stan na odličnoj lokaciji – Liman 3, Novi Sad. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa ukupno 6 spratova i ima centralno grejanje. Kompletno namešten i opremljen: klima, veš mašina,....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 110.400 €, 85,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

TROSOBAN STAN U CENTRU BARAJEVA! Cena: 110400€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 85m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - dve spanaće sobe - kupatila - terase - garaže OPIS: Prodaje se salonski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 161.000 €, 85,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan dupleks u tipskim zgradama u blizini škole,vrtića, autobuskih stajališta. Stan je trostrano orjenrisan, deo je kompleksa sa tristana u ograđenom dvorištu. Ima sopstveni ulaz koji stepenicama vodi na prvi sprat koga čine prostrana dnevna soba sa izlazom na dozidanu terasu od....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 112.900 €, 85,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN STAN U CENTRU BARAJEVA! Cena: 112900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 85m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - dve spanaće sobe - kupatila - terase - garaže OPIS: Prodaje se salonski....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 101.000 €, 75,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,konforan stan P=75m2 na prvom spratu manje stambene jedinice,Stan se sastoji od: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase i podrum P=16m2 Sve prostorije su prostrane i lepo osvetljene. Stan je komplet renoviran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 185.390 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na Limanu 2, na prvom spratu u zgradi sa liftom. u stanu sve sem kupatila renovirano. Čine ga veliki dnevni boravak sa trpezarijom, i iz njega se izlazi na terasu na kojoj su ugrađene roletne, jedna velika spavaća soba i polusoba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 220.000 €, 86,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan- Liman- Trosoban Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Limanu IV, Novi Sad. Prodajemo trosoban stan na lokaciji Liman 4 u izuzetnoj i mirnoj ulici, nalazi se na prvom spratu stambene zgrade u kvalitetnoj starijoj gradnji. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Dušana Vlajića, UKNJIŽEN, Renoviran dvoiposoban renoviran stan sa terasom i ostavom u okviru stana na 1. spratu stambene zgrade cg, poseduje pripadajući podrum. Ovaj stan se može kupiti iz kredita banke. VIDEO PRIKAZ ovog stana pogledajte....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 140.000 €, 74,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stambeno-poslovni prostor u jednom od lepsih i zelenijih delova Vidikovca, uknjizen kao poslovni prostor. Koncipiran je tako da se u prizemlju nalazi poslovni prostor (tako se i izdavao), dok se na spratu nalazi stambena jedinica od 42 kvadrata. Pruza mogucnost da se poslovni....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

prodaja stana Beograd, ČUKARICA, ŽARKOVO, Dušana Vlajića, UKNJIŽEN, Renoviran dvoiposoban renoviran stan sa terasom i ostavom u okviru stana na 1. spratu stambene zgrade cg, poseduje pripadajući podrum. Ovaj stan se može kupiti iz kredita banke. VIDEO PRIKAZ ovog stana pogledajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vam predstavljamo , Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju Lux opremljenog trosobnog stana na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom, kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom ostavom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran, trosoban stan 74m2, na 1.spratu u održavanoj, kvaalitetnoj zgradi sa liftom, u neposrednoj blizini centra, na Podbari. Oprema stana je prvoklasna, bambusov tarket, Marazzi keramika, Bocci i Minotti sanitarije, boxpring francuski lezaji, long life kožna garnitura,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 74m2, TROSOBAN SNIŽENA CENA!!! Predstavljamo Vam izuzetan, komforan, trosoban stan na Podbari. Na prvom spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom, kompletno je renoviran, od poda do plafona. Sastoji se iz dve komforne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 37.000 €, 74,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvoiposoban stan na Limanu 3. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, dve sobe, kupatila i hodnika. Stan je renoviran i poseduje opremljenu kuhinju sa mašinom za sudove, ugradne ormare, veš mašinu i dva klimatizera. Na prvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099595 - Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaze sa dve spavace sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran stan od poda do plafona. Raspolaže sa dve spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom,kupatilo,odvojeni toalet,posebna prostorija za garderober,tri terase,ostava. Nalazi se u odlično oržavanoj zgradi sa liftom na prvom spratu od šest. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX namešten trosoban stan u blizini centra. Stan je komplet renoviran,od poda do plafona. Rasplaže sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom, odvojenim toaletom, posebnom prostorijom za garderober, tri terase i ostava. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 169.900 €, 87,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Zemunu, na vrlo mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade u naselju Meandri. Po strukturi je duplex stan u pitanju. Na prvom spratu se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, ostava i toalet.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 35)

<< <1> >>