• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat 80 m2 lođa što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 1.sprat 80 m2 lođa što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat 80 m2 lođa što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat 80 m2 lođa što skuplji" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.863 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.930 €, 74,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. Kupovina direktno od investitora. Mogućnost povrata pdv-a za kupce prve nekretnine. Predstavljamo kvalitetan, komforan četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji, u blizini Bulevar evrope i Bulevara vara Lazara, škole, vtića Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 168.000 €, 80,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponudi četvorosoban stan od 80 m2 Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata Zgrada izgrađena 2021 godine, modernog izgleda i kvalitetne gradnje u mirnoj ulici preko puta pijace, stan je dvostrano orjentisan Stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi - uknjižen dupleks sa zasebnim ulazom i dvorištem. Prodajemo četvorosoban dupleks, uknjižen na 82m², mereno 90m², u izvorno očuvanom stanju. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa četiri stana. Prednost ove nekretnine je pripadajuće dvorište površine 1a, koje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura 1.sprat 80 m2 lođa što skuplji'
188.000 €
140.000 €
135.000 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>