• GoHome Professional
do 200000 eura 1.sprat 80 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura 1.sprat 80 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura 1.sprat 80 m2 Najnovije

  • Za upit "do 200000 eura 1.sprat 80 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 185.400 €, 80,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV, ODLIČAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN STAN NA ADICAMA---Agencijska šifra: 1007940.Prodaje se četvorosoban, nov, namešten stan (80 m2) na 1. spratu nove zgrade na Adicama. U blizini doma zdravlja , vrtića i stajališta linije br. 6. Podno je grejanje, na toplotne pumpe, samo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.000 €, 80,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u porodičnoj kući, prvi sprat u naselju Pantalej. Odlična lokacija za porodično stanovanje. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog sprata i potkrovlja. Svaki sprat je odvojen kao poseban stan, povezani su unutrašnjim stepeništem. Prvi sprat se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.800 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi su oglašeni prema kvadraturi, osnovi stana, 3D prikazu, orijentaciji, kao i tabeli površine stana. Stan broj 3 na prvom spratu- 1.350€ + PDV. U cenu je uključen PDV. Luksuzni stanovi u novogradnji (2022. godina) u mirnom delu Pančeva, u ulici Branka Radičevića 32, na svega....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054361. NOVI SAD, ADICE, ČETVORO SOBAN STAN, 80m2. Predstavljamo vam nov, kompletno namešten četvorosoban stan na Adicama, idealan za porodični život. Stan se nalazi na prvom spratu i prostire se na 80m2, sa pažljivo osmišljenim rasporedom koji pruža maksimalnu funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu, odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižen trosoban stan u Petrovaradinu. Nalazi se u kući sa tri odvojene stambene jedinice. Pripada mu deo dvorišta (nekih 100 m)2 i parking mesto. Prvi sprat, grejanje preko peći na gas, IDS 49880. Trosoban stan, Novi Sad - Blok Vila | Prodaja · 80m² · 133.900€.

 
 
 
  Stan, PASI POLJANA, 103.000 €, 80,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u kući, površine 80m2. Nalazi se u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Kuća je pozicionirana u naselju Donji komren, u mirnoj ulici. Dvorište (87m2) je zajedničko koje ima na raspolaganju korišćenja i stan na prvom spratu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 195.000 € na 216.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 216.000 €, 80,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 195.000 €
13.03.2026 - 216.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo 3, u neposrednoj blizini ulice Koste Nađa, predstavlja izuzetnu priliku za život u popularnom beogradskom naselju. Ovaj raskošan stan površine 80m² (uknjižen na 72m²) nalazi se na prvom spratu očaravajuće četvorospratne zgrade, izrađene od fasadne cigle i okružene bogatim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 212.000 €, 80,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE, TROSOBAN, 80M2. Na prodaju izuzetno atraktivan trosoban stan od 80m² na traženoj lokaciji Adamovićevog naselja , smešten na prvom spratu (redovna etaža) u manjoj, mirnoj zgradi sa svega prizemljem i dva sprata. Stan odiše funkcionalnošću i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura 1.sprat 80 m2 (637)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>