• GoHome Professional
do 200000 eura što manji kablovska do 1900 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što manji kablovska do 1900 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji kablovska do 1900 eura/m2 podrum

  • Za upit "do 200000 eura što manji kablovska do 1900 eura/m2 podrum" pronađeno 562 nekretnina - prosečna cena 1.286 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.060 €, 23,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je sredina 2026. godine. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima po 5.....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 16.000 €, 25,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Batočini, površine 25 m2, plac 1348 m2. Strukturu kuće čini prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik i tri sobe. Ispod kuće jednim delom je podrum. Potrebno sređivanje. Plac je deleimično ograđen. Bunar u dvorištu, priključena struja, asfaltni put. Kuća je uknjižena.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 36.770 €, 26,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za jul mesec 2024 god. sa rokom tolerancije od 90 dana.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura što manji kablovska do 1900 eura/m2 podrum'
190.000 €
190.000 €
51.500 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.170 €, 28,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan uknjižen stan na Adicama. Stan je izuzetnog kvaliteta. Grejanje je na toplotne pumpe, troškovi su izuzetno niski. Slobodnog parking mesta ima uvek ispred zgrade. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećno sa kupovinom! Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEGEC, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 29m2 kompletno namešten u Centru Begeča. Mesto je mirno,okruženo zelenilom u blizini doma zdravlja,škole,autobuske stanice tj.gradskog prevoza,kupališta Jame Idealno za osobe sa niskim primanjima jer je informatika u letnjem periodu 250,00a zimi koliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 54.590 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komfornu garsonjeru od 30m2 na potezu Veternika. U stan se ulazi redovno iz zgrade. Orijentisan je prema dvorištu i veoma je mirno. Kuhinja je uvučena i ostaje u ceni. Uknjižena 1/1. Ukoliko ste zainteresovani da pogledajte ovu nekretninu, slobodno nas pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 64.000 €, 31,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 31m2 + 10m2 terasa, JEDNOIPOSOBAN U mirnom delu Novog Sada nalazi se ovaj stan pogodan za život ili investiciju. Na 3. spratu bez lifta, ima predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, zatvorenu terasu (~10m² + ostava) i spavaću sobu (nije uračunata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 54.500 €, 32,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan koji se nalazi u Filmskom Gradu, u neposrednoj blizini Košutnjaka. Nedaleko od stana je osnovna škola, kao i vrtić. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan poseduje i pripadajući podrum. Blizina stajališta....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u mirnom delu Filmskog Grada, smešten u suterenu dobro održavane zgrade sa liftom i video nadzorom. Stan se nalazi u okruženju punom zelenila, parkova i uređenih parking prostora, što ga čini idealnim za miran i udoban život. Stan je funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 62.000 €, 32,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na lepoj lokaciji na novom naselju u ulici MIleve Marić.Blizu stana se nalazi autobuske stanice osmica i okretnica na n.naselju sa ostalim linijam u stanu je izdvojena kuhinja i trpezarija,a u kupatilu se nalazi ležeća kada.Stan je u procesu legalizacije i papir iz....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 57.000 €, 33,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manja kuca sa parcelom na lepom, mirnom mestu sa prelepim pogledom. Kuca je povrsine 33m2 plus podrum. Sastoji se iz ulaznog dela, visenamenske prostorije i terase. Nalazi se na placu od 9 ari. Kuca ima vodu, ima odobrenje za prikljucak struje. Potrebna izvesna ulaganja....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 55.000 €, 33,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan na Srebrnom jezeru, 33.05 m2. Pločice se nalaze u celom stanu, klima, zasebna terasa, PVC prozori, stan se prodaje namešten i odmah je useljiv. Po strukturi stan je dvosoban i sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i ulazno predsoblje. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 67.980 €, 33,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforna i svetla garsonjera od 33m2 na Novom Naselju, okružena zelenilom. Stan poseduje galeriju koja pruža dodatni prostor i funkcionalnost. Odlična prlika za život ili kao investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Podrum, ostava, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.900 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Svaki stan kao i objekat je vrlo funkcionalan i moderan,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.500 €, 34,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u samom centru Zlatiboru u okviru naselja Đurkovac Na samo 500m od jezera ili 5 minuta laganog hoda, u blizini hotela Palisad, hotela Golija, Gondole, parka i mnogih drugih sadržaja Zlatibora Stan ima 34,50m2 Po strukturi je 1.0 soban i....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 73.000 €, 35,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je renoviran, na odlčnoj lokaciji. Lep raspored, mirna zgrada. Posebna prostorija u vidu ostave plus podrumski prostor. Moguć dogovor / zamena za Crnu Goru. Pozivi/poruke viber/WhatsApp Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 71.000 €, 36,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi jednoiposoban u naselju Borča ukupne povšrine 36 m2 +3 m2. Stan ima ostavu.U procesu legalizacije. Odlična lokacija.Blizina prevoza,škole,prodavnica itd. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 61.000 €, 37,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja, između parkova Borići i Čuka ispod planine Ozren , gde se stvara ruža vetrova. Ova moderna zgrada, orijentisana svojom dužom stranom u pravcu severoistok-jugozapad , nudi izvanredne stambene i uslove za izdavanje apartmana na atraktivnoj lokaciji, na svega 1....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 56.900 €, 37,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan povrsine 37m2 na visokom prizemlju zgrade, sa parking mestom po ceni od 56900 evra Sokobanja Novogradnja, između parkova Borići i Čuka ispod planine Ozren. Ova moderna zgrada, orijentisana svojom dužom stranom u pravcu severoistok-jugozapad , nudi izvanredne stambene i uslove....

 
 
 
  Stan, LJUBOVIJA, 36.000 €, 37,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5 stan u Ljuboviji, pozicioniran u samom centru, grada, u blizini svih bitnih sadržaja koji sam centar grada nudi, u ulici Vpjvpde Mišića. Po strukturi je 1,5 stan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjskim i trpezarijskim delom sa izlazom na malu terasu, predsoblja, kupatila....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 63.700 €, 38,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja, u neposrednoj blizini parka Banjica, Hotela Sunce kao i Centra grada. U ponudi apartmani od 38.6 m2 sa odvojenom sobom na Visokom prizemlju, 1. i 3. spratu. Zgrada u zavrsnoj fazi gradnje, rok za useljenje kraj godine. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 58.710 €, 38,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam uknjižen suterenski stan na fantastičnoj lokaciji na samo par minuta hoda od strogog centra grada i šetališta na Keju. Nekretnina ima 38m2, poseduje spavaću sobu odličnih dimenzija, kuhinju i terpezarijski deo, kupatilo sa prirodnom ventilacijom kao i ostavu. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 64.750 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan na prvom spratu, smešten u dvorištu zgrade, što pruža dodatnu privatnost i mir. Stan je u odličnom stanju, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, sem osnovnih higijenih. Prostor je funkcionalan i pogodan za brzo useljenje, a lociran je u blizini centra grada, sa lako dostupnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 80.340 €, 39,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan na top lokaciji komplet namesten. KONTAKT MARINA 064/159-20-29 Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 39,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju u Čelarevu! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m². Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Terasa za opuštanje i uživanje. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar patrijarha Pavla - Dvorišni stan - Dvorišni - 40 m2 - etažno grejanje na gas Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.040 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu nadomak centra grada. U pitanju je dvorišni stan 40m2,stan je održavan,svetao,pogodan za porodičan život. Sastoji se od dve spavaće sobe, kupatila, kuhinjom,trpezarijom i dnevnim boravkom sa ostavom. Obe spavace sobe su komforne i prozračne. Lokacija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 40,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Regrutnog centra i OTC-a. Ukupna površina parcele je oko 90m2, objekat ima oko 40m2 + podrum oko 16m2. Kuća je po strukturi dvosobna. Sastoji se od ulaznog hodnika gde je smeštena trpezarija i mini kuhinja, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 72.100 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan dvosoban stan na 1.5km udaljen od centra grada. Stan se nalazi u tek završenoj zgradi i biće useljiv za manje od mesec dana. Grejanje je podno na struju. Stan poseduje svoju pec na struju i neovisan je od drugih. Uvozna keramika, PVC stolarija i sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 66.000 €, 41,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Avijacija, ulica Rumenački put. Po strukturi dvosoban, namešten stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim delom, spavaća soba (koja ne ulazi u kvadraturu stana), kupatilo, zatvorena terasa....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 79.950 €, 41,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je dvosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 73.000 €, 42,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 42m2, JEDNOIPOSOBAN Odličan stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u blizini centra veternika. Stan je na idealnom prvom spratu. Grejanje u stanu će biti na električne kotlove koji greju po potrošnji i visoko efikasni su. Raspored stana je kao na skici, sadrži odvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.100 €, 42,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju polusuterenskog, kompletno nameštenog stana, bez ulaganja u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trprzarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Odlična investicija. U neposrednoj blizini se nalazi autobusko stajalište, marketi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 61.800 €, 43,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju stambenog kompleksa u Lipovom gaju. Veoma kvalitetan i pouzdan investitor. Oprema: ALU PVC stolarija, tarket, premijum sanitarije i keramika. Cene sa uračunatim PDV-om. Rok završetka radova kraj 2024 + 90 dana. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 86.000 €, 43,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom centru grada, po strukturi 1.5 soban, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena spavaca soba, na 5. sprat od 6 spratova, 43m2, grejanje je CG, novije gradnje bez lifta. Kompletno opremljen stan, prodaje se sa stvarima kao na slici. Odlicna lokacija stana u samom....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 86.000 €, 43,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan od 43m² u savremenom kompleksu – parking, podrum, video nadzor Na prodaju dvosoban stan površine 43m², smešten u modernom stambeno-poslovnom kompleksu čiji je završetak planiran za avgust 2025. godine. Stan se sastoji od: Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude komforan, moderno namešten stan na odličnoj lokaciji – Čubura. Izdaje se potpuno namešten, svetao i funkcionalan stan u mirnoj ulici na Čuburi, u manjoj stambenoj zgradi sa četiri sprata. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Struktura stana: stan obuhvata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 80.210 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, nov, neuseljavan dvosoban stan. Nova zgrada pouzdanog investitora na sjajnoj lokaciji. Ovaj stan površine 44m2 sadrži ulazni deo, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i ostavu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! -1/4 sprat,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 85.800 €, 44,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 78.500 €, 45,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nekretninu sa puno potencijala na jednoj od najaktraktivnijih lokacija. Ovaj dvosoban stan od 45m2 može da se prepravi i dobije jos jedna spavaća soba a pozicija zgrade je idealna, blizu glavne saobraćajnice a opet uvučena u mirnom delu. Sve što je potrebno za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 75.190 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za decembar 2024 god. sa rokom tolerancije od 90 dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe, u kojoj je kuhinjska niša i kupatila. U zajedničkom dvorištu je i većaa kuća, sa posebnim ulazom i strujomerom. Dvorište je ograđeno, u njemu je i ostava-šupa. Dvorište ima sopstvenu kapiju. Kuće nisu uknjižene. Deo jedne je uknjižen-24m2. Blizu je prevoza,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 559)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>