• GoHome Professional
do 200000 eura što manji kablovska barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što manji kablovska barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji kablovska barem 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura što manji kablovska barem 70 m2" pronađeno 6 249 nekretnina - prosečna cena 1.633 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 164.000 €, 84,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Altina - Ćurčijina 3.0, 84m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, gas, parking. U ponudi je na prodaju odlično organizovan, prostran i svetao stan na Altini,. Nalazi se na samom početku naselja, kompletno opremljen, u odličnom stanju. Stan je u porodičnoj, stambenoj zgradi, u potkrovlju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan, kompletno renoviran dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Ova nekretnina se sastoji od velike dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, zatvorene terase i ostave. Stan je renoviran kvalitetnim materijalima,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura što manji kablovska barem 70 m2'
65.000 €
65.000 €
190.575 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.420 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban duplex na ekstra lokaciji. Na donjoj etaži je lep dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilo sa tuš kabinom. Na gornjoj etaži su dve komforne spavaće sobe i prostrano kupatilo. Stan se prodaje kompletno opremljen. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 63,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno uređen trosoban stan u srcu Podbare – jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi u mirnoj ulici, u održavanoj zgradi sa parkingom u dvorištu namenjenim isključivo stanarima.Ovaj stan odiše stilom i funkcionalnošću – prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 142.760 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi trosoban stan u centru Petrovaradina na samo 3km udaljen od centra Novog Sada. Useljiv krajem oktobra 2025 godine. Struktura stana:hodnik,dnevni boravak sa trpezarijom,dve spavaće sobe,kupatilo i terasa. Odličan porodičan stan. Grejanje na gas po potrošnji. Zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2. Nekretnina se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 139.050 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, novogradnja. Pozicija na kraju Telepa, sam početak Adica. Ulica je lepa, sa novim zgradama. U neposrednoj blizini su svi sadržaji neophodni za udoban život: vrtić, škola, marketi, dečije igraonice. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.000 €, 63,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvorišni stan, duplex, renoviran, PVC stolarija, domaća keramika, laminat. U prizemlju kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, kupatilo. U potkrovlju dve spavaće sobe sa dekorativnim kosinama. Na 5 minuta od centra grada. Naša preporuka! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.000 €, 63,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase, na lokaciji odličnoj kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 164.800 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina koja se nalazi na odličnom mestu sa pogledom na Kej i Žeželjev most, a ispred zgrade je šetalište, biciklističke staze, igrališta za decu i teretane na otvorenom. Održavana zgrada sa liftom, okružena zelenilom sa puno mesta za parking. Raspored stana pruža mogućnost da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.930 €, 63,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uskoro useljiv trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru patrijarha Pavla! Pouzdan investitor kojeg krasi odlična opremljenost stanova. Cena je sa PDV-om! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 063/7561705 A.Š. 553491 Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.650 €, 63,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u stambenom objektu u izgradnji, Su +PR-II, kod hotela Marica, na lokaciji blizu centra grada a sa svim uslovima za zdrav i miran porodični život. Nalazi se u prizemlju , odnosno u ravni sa dvorištem predviđenom za parking mesta i kutak za roštilj i boravak vani, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 114.150 €, 63,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju trosobnih stanova na lepoj lokaciji-Gornje Sajlovo. Stanovi poseduju: hodnik,dnevnu sobu sa kuhinjom,dve spavaće sobe,kupatilo i terasu. Uz svaki stan se dobija i parking mesto koje je uključeno u cenu. Grejanje na gas. Povrat pdv-a za kupce kojima je ovo prva nekretnina.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 179.000 €, 63,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Izuzetno svetao, trostran, funkcionalan, lux renoviran stan, u parkovskom okruženju, na odličnoj lokaciji u zemunskom naselju Galenika. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 136.270 €, 63,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064 8222 148 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 63,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban duplex na ekstra lokaciji. Na donjoj etaži je lep dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilo sa tuš kabinom. Na gornjoj etaži su dve komforne spavaće sobe i prostrano kupatilo. Stan se prodaje kompletno opremljen. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 159.700 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan na Novom Naselju,lako se moze prepraviti u dvoiposoban stan.Stan se nalazi u kvalitenoj gradnji zgrade.Stan je dvostarno orjenitsan,ima dve terase,namesten se prodaje,parkinga uvek ima sto je jako bitno,posto je u gradu postao problem oko parking mesta i sami....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.680 €, 63,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je strukturno odličan trosoban stan na Novoj Detelinari, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i prostranim prostorijama. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Terasa pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.000 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Trosoban stan 63 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 155.740 €, 63,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, na odličnoj lokaciji. 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-salajka/430916 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 2.5soban stan u ulici Milića od Mačve, u mirnom delu Mirijeva 4. Nadomak okretnice 27E, 25P, 79, E6. U blizini je neophodnih sadrzaja za udoban porodicni zivot, a dovoljno izdvojeno od gradske buke i vreve i na tacki ukrstanja vetrova, pa je lokacija izuzetno zdrava za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 113.300 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi vam izdvajamo troiposoban stan u Futogu. Stan je funkcionalan i idealan za miran život sa porodicom. Poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasu i kupatilo. Ispred zgrade uvek ima mesta za parkiranje. Grejanje je podno na gas i takođe ima svoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 63m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 145.940 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Tražite stan u izgradnji koji će Vas oduševiti? Na pravom ste mestu, predstavljamo Vam odličnu izgradnju sa rokom završetka, leto 2025. godine. Fantastičan kvalitet gradnje tako i opreme stana i same zgrade. Odlično strukturno raspoređeni stanovi i savršena idejna rešenja svakog stana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan troiposoban stan /3 spavace sobe + dnevna/ trpezarija/kuhinja + kupatilo+wc/ . Stan je na mirnoj lokaciji u srcu Telepa i nalazi se na 1.spratu dvospratne zgrade, bez lifta, građenoj 2022.god., u mirnoj ulici sa svim potrebnim sadržajima u neposrednoj blizini-idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 171.960 €, 63,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na Novoj Detelinari. Potpuno nov trosoban stan sa odličnim rasporedom, dve spavace sobe, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Zgrada je završena početkom 2024 godine, u blizini se nalazi osnovna škola, vrtić, prodavnice i restorani,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Filozofskog fakulteta, 2.5, 63 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Nišave, na mirnoj lokaciji, idealnoj kako za porodični život, tako i za izdavanje, na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje, bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.400 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 63 m²,. Stan je nov , odmah useljiv. Cena stana je sa PDV-om. Mogućnost kupovine parking i garažnog mesta. Blizina Limana 4. Odlična komunikacija sa glavnim saobraćajnicama. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 179.950 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 123.230 €, 63,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog trosobnog stana na atraktivnoj lokaciji u blizini Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Evrope. U cenu ulazi i 13m2 gratis (terasa i predsoblje) i parking mesto u dvorištu. Za ozbiljne kupce stoji dogovor oko cene. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 114.130 €, 63,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji. Rok izgradnje je jun 2026. godine. PVC stolarija, na podu je keramika zbog podnog grejanja na gas. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Parking mesto u ceni. Odlična lokacija u mirnom delu naselja, a u blizini svih važnih sadržaja (autobuskog....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 142.600 €, 63,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

535717- Predstavljamo Vam stanove u izgradnji u Petrovaradinu. Rok završetka radova je predviđen za decembar 2025. godine. Odličan odnos kvaliteta i cene. Za više informacija nas pozovite. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.895 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 99.000 €, 63,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 63,87m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.350 €, 63,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaj veoma lep stan, trostrano orijentisan, sa dosta dnevne svetlosti. Urbana vila, na 50m od bulevara Patrijarha Pavla, sa samo četiri stana, dvorištem zatvorenog tipa i pripadajućim parking mestom. Takodje ispred zgrade, sa ulične strane, obezbeđen parking prostor. Stan ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 145.930 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 129.500 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u centru, prvi sprat, istočno orjentisan. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan ima dve terase jednu od 3m i drugu od 7,5 m dužine, ukupne površine 12,68 m2. Centralno grejanje, parket u celom stanu, optički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 183.645 €, 63,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

BULEVAR, 63m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam prodaju trosobnog stana u izgradnji sa rokom završetka kraj decembra 2024. godine. Zgrada je lokacijski odlično pozicionirana u blizini Sajma i Bulevara oslobođenja. Svi stanovi su identične strukture i rasporeda po vertikali. Prostorije koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 196.200 €, 63,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj komforan stan nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija – u neposrednoj blizini Dunava, Riblje pijace i pešačke zone u samom centru. Idealna pozicija omogućava brz i jednostavan pristup svim atraktivnim delovima grada, što ga čini savršenim izborom kako za porodični život,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 589)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>