• GoHome Professional
do 200000 eura što manji do 70 m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura što manji do 70 m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji do 70 m2 uknjižen

  • Za upit "do 200000 eura što manji do 70 m2 uknjižen" pronađeno 14 042 nekretnina - prosečna cena 2.578 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Centru Novog Sada Uknjižen Ulični Lokal 25 m2 na Top Lokaciji Lokal je trenutno pod zakupom i pogodan je za razne delatnosti više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22246 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 34.000 €, 25,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Uknjižen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Porodična stambena zgrada sa ukupno četiri stana. U papirima stan se vodi kao suteren, na terenu je visina prizemlja. Uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Standardna visina plafona. Niski režijski troškovi. Adaptibilan. Poželjan keš kupac. Agencijska provizija za kupca 2%.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 66.950 €, 25,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Ž.stanice. Stan je uknjižen i renoviran i ne zahteva dodatna ulaganja. Naša preeporuka! Šifra: 549901 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 145.000 €, 25,00 m2 cca 5800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Botanička bašta - Takovska lokal, 25m2, prizemlje, CG, telefon, izlog U ponudi uređen lokal sa velikim izlogom, pozicioniran ka Takovskoj ulici i Botaničkoj bašti. Lokal poseduje mokri čvor sa čajnom kuhinjom. Visina lokala je 4m i ima mogućnost pravljenja galerije. Ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054080 prodaja garsonjera, nekretnine Novi sad PRODAJA UKNJIŽENE GARSONJERE KOD SAJMA 25m2 ********************************************************************* Oglašavamo prodaju odlične garsonjere kod Sajma. U kvalitetnoj zgradi, na top lokaciji. Nameštena i spremna za novog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 85.000 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kancelarija u poslovno-stambenoj zgradi na Dorćolu, u Višnjićevoj ulici preko puta "Alonsa". Kancelarija se nalazi na prvom spratu, a obe etaže čini poslovni deo sa ukupno 16 lokala. U kancelariji ima dosta dnevnog svetla i orijentisana je prema Višnjićevoj ulici. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0. 5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana za život ili kao investicija za izdavanje (mogućnost da budući kupac zadrži trenutnog zakupca). Prodaje se kompletno opremljen i namešten.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 25,00 m2 cca 6360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalna garsonjera površine 25 m² na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – u ulici Kralja Petra u blizini Knez Mihailove ulice. Stan se nalazi u suterenu održavane zgrade, koja je od zaštitom države, u samom srcu starog grada. Ključne prednosti: • Odlična investicija:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.000 €, 25,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117324, III/, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Novoj Detelinari. Plan stana: udobna dnevna soba sa koje je izlaz na zastakljenu terasu sa PVC stolarijom. Veoma lepa i funkcionalna kuhinja (zasebni deo) odvojena od dnevne sobe. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 58.300 €, 25,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054605. PETROVARADIN, STARI MAJUR, GARSONJERA, 25.35 m2. ISKORISTITE PRILIKU U PRETPRODAJI! Predstavljamo vam garsonjeru veličine 25.35 m2, pozicioniranu u prizemlju zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja, na odličnoj lokaciji. Grejanje na toplotne pumpe, što....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.040 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP PONUDA! Idealan stan za izdavanje, život. Stan kompletno opremljen, prodaje se svim stvarima. Funkcioniše kao stan na dan. Prelep komplex sa svojim bazenom, saunom, đakuzijom. Uknjižen na vlasnika. Naša preporuka. POZOVITE 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 22.000 €, 25,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u centru, nalazi se u sastavu Tržnog centra na drugom spratu, površine 25m2.Sastoji se od prostorije za obavljanje delatnosti i toaleta.Ulaz u poslovni prostor je iz zajedničkog hodnika a ima i izlaz na veliku zajedničku terasu.Po podovima su keramičke pločice, stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se renoviran jednosoban stan na Voždovcu, u naselju Šumice, u Ljermontovoj ulici. Stan je uknjižen na 25 m² i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, starije ali uredno održavane zgrade. Stan je veoma svetao i funkcionalnog rasporeda, a zahvaljujući dobro organizovanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 71.600 €, 25,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2022.,

www.indomio.rs

41834, 063 547 298 Branka, Klasična garsonjera od 25m2 sa terasom. Treći sprat u zgradi sa liftom. Na terasi postoji ostava i u podrumu zgrade ostava. Ulično orijentisan. Uknjižen 1/1. .

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 40.000 €, 25,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal, u tržnom centru Coloseum, preko puta dečijeg doma zdravlja. Lokal se nalazi na spratu, pored jako prometne ulice. Površina lokala je 25m2 (uknjižen na 17m2). Cena lokala je 40.000eura. Informacije na tel. -065/90 73 165 -064/36 66 470 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Sumice, Ljermontova, 1.0, 25 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, lift, interfon, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, namesten, uknjizen na 25 m2 gradjevinske, odnosno na 23 m2 korisne povrsine, starogradnja. Na prodaju je mali,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 45.000 €, 25,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjižen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pešačkoj zoni u centru grada. Pogodan je za kancelariju ili salon lepote. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 46.350 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

LOKAL U STROGOM CENTRU NOVOG SADA ---Agencijska šifra: 8000153.Prodaje se lokal u strogom centru grada, u pešačkoj zoni, pogodan za brojne delatnosti. Uknjižen je 1/1, bez tereta i zabeležbi. Za više informacija i prezentaciju lokala uživo pozovite 0611184490.  - Šifra nekretnine:....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 109.000 €, 25,00 m2 cca 4360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan, 25m2, na 2. spratu, u Ljermontovoj. .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 40.500 € na 35.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2025 - 38.000 €
02.11.2025 - 40.500 €
01.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru naselja. Kompletna infrastruktura, škola, obdanište, pijaca, maxi i gradski prevoz. Na 100m od stana. Ispred zgrade parking. Vredi pogledati. Uknjižen 1/1. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba, trpezarija, kupatilo. Posrednička....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 109.000 € na 107.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 120.000 €
08.02.2026 - 109.000 €
13.03.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan ima 25m² i 0.5 je po strukturi. Uknjižen bez tereta i zabeležbi. II/8 spratova u zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Stolarija izvorna, ali u dobrom stanju. Kupatilo je renovirano pre 15-20 godina, u njega staju tuš kabina, lavabo, veš mašina. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.980 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top lokacija! Uknjižen idealan jednoiposoban stan u samo 25m2. Nalazi se u blizini Limanske pijace, Promenade, fakulteta. Okrenut je na dvorište, tako da je mir i tišina. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Cena nije fiksna. U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom. Savršena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRELEPA, KOMPLETNO NAMEŠTENA GARSONJERA NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 1007064.Prodaje se kompletno nameštena garsonjera koja se nalazi  3.spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari u blizini Bulevara Evrope. Stan je dvorišno orijentisan, prodaje se potpuno opremljen,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 25,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednoj od najtraženijih ulica Novog Sada nalazi se funkcionalan lokal površine 25 m², koji je idealna prilika za one koji žele da započnu ili prošire svoju delatnost na frekventnoj i urbanoj lokaciji. Ovaj poslovni prostor, smešten je u prizemlju stambene zgrade novije gradnje (2005)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 41.200 €, 25,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet namešten jednoiposoban stan, pogodan za izdavanje. Niski mesečni troškovi, uknjižen 1/1 kao stan. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.000 €, 25,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjizen, novogradnja. Na prodaju kompletno namesten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na prvom spratu. Stan je odlican kako za zivot tako i za izdavanje. Za par minuta hoda ste u Centru i na Keju. Agent Dragan. Vise informacija na:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji pogodan za razne vrste delatnosti. Kvadratuta lokala iznosi 25m2. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz 1. Kupovina isključivo putem keša. Za još informacija pozovite ili posetite naš sajt. Hajduk Veljkova, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 59.740 €, 25,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlično opremljena garsonjera na Novoj Detelinari, gleda na bulevar Evrope. Idealna ponuda za život i izdavanje, okružen zelenilom i parkovima. Zgrada odlična, održavana, uz stan parking mesto u dvorištu zgrade. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Sjajna investicija. PREPORUKA. .

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 48.500 €, 25,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Studio apartman se nalazi unutar kompleksa Zlatiborski konaci. Stolarija: Al-drvo. Studio je kategorisan. Opremljen i namesten za 2 odrasle osobe i 2 dece. Sprat: I sprat (pogled I sprat), a ulaz iz prizemlja. Studio apartman ima svoje stalne goste koji se uvek rado vracaju. Gostima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 25,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera u novoizgrađenoj stambenoj zgradi na Novom Naselju, useljenoj 2026. godine. Stan je potpuno nov – niko se do sada nije useljavao, što ga čini idealnim izborom za one koji žele nekretninu bez ikakvih ulaganja. Godina izgradnje: 2026 Topao i energetski efikasan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 38.000 €, 25,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka lokala 8089766, cena nekretnine je 38.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar / Kej, 25 m2, prizemlje plus suteren. Lokal se sastoji iz dva nivoa. Nikad korišten. Dvorišni je lokal namenjen za mirne delatnostikancelarija, krojački salon, kozmetički salonStan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131594, struja, uknjizen. CENTAR - GARAZA 25 m2 u ul Zeleznicka. NIVO ULICE - STRUJNA ROLO VRATA + klasicna vrata za ulaz-izlaz. Garaza je u kompleksu jos nekoliko garaza. Odlicna investicija, pogodna za izdavanje i koriscenje jer je u veoma naseljenoj i frekventnoj....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 109.000 € na 107.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 120.000 €
15.02.2026 - 109.000 €
13.03.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, sunčan stan u urednoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Okrenut ka zelenilu, sa otvorenim pogledom na park. Uredna dokumentacija, stan je uknjižen. Infratruktura same lokacije Šumice, izlazi na autoput. Od prostorija; predsoblje, kupatilo, čajna kuhinja, višenamenska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji lep, svetao stan, okrenut ka zelenilu ( parku Šumice). Nalazi se na 2.spratu od osam u zgradi sa liftom. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojenog kuhinjskog dela, hodnika i kupatila. Besplatan parking ispred i iza zgrade. Prodaje se....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 94.500 €, 25,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127280, PR/, izlog, uknjizen, lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Kneza....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan smešten na odličnoj lokaciji u blizini svih neophodnih sadržaja, kompletno opremljen na prvom spratu, Nekretnina je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prostor je pažljivo organizovan kako....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 53.560 €, 25,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lični lokal, višenamenski. U radu. Uknjižen. šifra:445832 b122 Novogradnja.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 49.900 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam apartman na Zlatiboru građen kvalitetno pre 15 godimna koji se nalazi na deset minuta hoda od pijace a dovoljno daleko od centralne gužve. Apartman ima 25m2 ali i zastakljenu lođu koja nije u ovoj kvadraturi. Od prostorija ima jednu veću sobu, odvojenu kuhinju, kuparilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam predstavi izuzetan stan na atraktivnoj lokaciji Voždovac – Šumice. Stan se nalazi u veoma kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi sa liftom, u mirnom delu naselja okruženom zelenilom, sa direktnim pogledom na park Šumice, što pruža prijatan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 50.470 €, 25,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja lokala u Novom Sadu, u samom centru grada – Pariski magazin. U ponudi je poslovni prostor površine 25m², smešten na prvom spratu jedne od najtraženijih lokacija za poslovanje. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za sopstveni biznis, tako i kao investicija za izdavanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 412)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>