• GoHome Professional
do 200000 eura što manji do 70 m2 kablovska - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200000 eura što manji do 70 m2 kablovska - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji do 70 m2 kablovska

  • Za upit "do 200000 eura što manji do 70 m2 kablovska" pronađeno 10 891 nekretnina - prosečna cena 2.376 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 34.730 €, 22,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan stan u izgradnji, smešten u mirnom delu Petrovaradina. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi, idealnoj za porodični život ili investiciju. Zgrada se gradi po savremenim standardima sa kvalitetnim materijalima i odličnom termičkom i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 40.580 €, 22,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja na izuzetno mirnoj i dobro povezanoj lokaciji pogodnoj za porodičan život. Rok zavšetka radova je avgust 2026. godine plus 60 dana, grejanje je podno na struju što umanjuje režijske troškove. Zgrada će biti vrhunskog kvaliteta, zidana termo blokom 25cm i demit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 44.290 €, 22,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 51.000 €, 22,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Sremskim Karlovcima od 22m2 na 2. spratu. Stan se nalazi na Dudari u zgradama od crvene fasadne cigle. Poseduje hodnik iz kog se ulazi u kupatilo i sobu, a iz sobe se ulazi u kuhinju, sve prostorije su fizički odvojene. Nalazi se na 50m od autobuske stanice, vrtića....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 99.000 €, 22,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kopaonik( poznat i kao Srebrna planina) je najveći planinski masiv u Srbiji. Jedan njegov deo je zaštićena zona pod imenom Nacionalni park Kopaonik u okviru koga postoji veći broj zaštićenih prirodnih celina,a na njemu se nalazi i najveći skijaški centar u Srbiji. Njegov najviši vrh....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 57.000 €, 22,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera na lepoj i popularnoj lokaciji na sredini Bulevara Patrijarha Pavla. Kompletno nameštena. Iznad stana pripadajući tavanski prostor cca 10m2 . Za više informacija i razgledanje pozovite. 064/2202-511 Radojica U potkrovlju, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 53.000 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odlične garsonjere u mirnoj ulici, neposredno Bulevara Patrijarha Pavla. Nekretnina je bez ulaganja, prodaje se sa kompletnim nameštajem. Ulično orjentisan. Stan je uknjižen na 22m2 + 4m2 tavanskog prostora koji služi kao ostava. U neposrednoj blizini se nalazi....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.999 €, 22,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103743, IV/V, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking. Apartman LUX, odlična lokacija! Merena površina 24,3m2. Terasa površine 6m2. Odlična investicija za izdavanje ili za odmor. Pogodan za 3 osobe,poseduje TV smart 58inča,....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 75.000 €, 22,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera sa stilom u srcu Rakovice – uknjižena i spremna za useljenje! U ponudi je svetla i funkcionalna garsonjera odlično pozicionirana u Muminovačkoj ulici, na četvrtom spratu stambene zgrade. Iako zgrada nema lift, stan nudi savršen spoj udobnosti, praktičnosti i šarma – idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 40.580 €, 22,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja nadomak centra grada, tik preko mosta! U ponudi stanovi različitih struktura, za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 82.400 €, 22,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odlična garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Sama nekretnina je kockastog oblika i nalazi se na drugom spratu - dvorišno orijentisana što pruža potpuni mir i tišinu U neposrednoj blizini zgrade stacionirane su prodavnice, pijaca, Ide-a, Univer,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 71.100 €, 22,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa, nameštena garsonjera na odličnoj poziciji ! Odmah useljiva, bez velikog ulaganja. Sve na fotografijama ostaje ! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa, nameštena garsonjera na odličnoj poziciji ! Odmah useljiva, bez velikog ulaganja. Sve na fotografijama ostaje ! Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 56.000 €, 22,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična funkcionalna garsonjera. Predato na legalizaciju. Samo za keš kupce. Prostorije: Hodnik, soba, kuhinja, kupatilo, terasa. Agent Slađana Ikonić Pogledajte i druge slične stanove na https://www.hillnekretnine.rs/ Posrednička naknada koju plaća kupac u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 57.680 €, 22,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru u mirnom delu Novog Sada - Satelit. U neposrednoj blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za svakodnevni život prodavnice, apoteke, autobuska stajališta, pijaca Sama okolina zgrade skoro uvek poseduje parking mesta, idealna prililka za investiciju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 44.580 €, 22,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok kraj godine. Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! 021/221-5500 Agencijska šifra: 551494 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 56.650 €, 22,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na odličnoj lokaciji, na samo par minuta od železničke stanice. Ne propustite ovu priliku i postanite novi vlasnik ovog stana. Pozovite naše agente prodaje. 064/8222-116 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! https://win-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-somborskarampa/551489 Win nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770, 064/8222-154, 064/8222-155 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 53.050 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i nema nikakvih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 56.650 €, 22,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika na top lokaciji! Kontakt telefon 0631231262 - Jelena Agencijska šifra: 553360 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 44.290 €, 22,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500 Agencijska šifra: 551489 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 22,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Dorćolu, u ulici Visokog Stevan Stan se nalazi na četvtom spratu stambene zgrade od jedanaest Površine je 22m2 (mereno ima 20m2 + 2m2 terasa), uknjižena na 16m2 Grejanje u stanu je centralno Klima Prodaje se nameštena Dosta osunčan sa puno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 45.070 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! 021/221-5500 Agencijska šifra: 551500 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 22,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera u Vrnjačkoj Banji. Nalazi se nedaleko od Mosta ljubavi u blizini Vrnjačkih termi i Slatine. Stan ima svoje parking mesto, terasu a zgrada je stara samo par godina. Prostor je klimatizovan a kuhinja savršeno opremljena. Savremeno kupatilo i dnevni boravak.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 44.290 €, 22,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok kraj godine. Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! 021/221-5500 Agencijska šifra: 551499 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 53.050 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na potezu B.p.Pavla. Prodaje se kompletno nameštena. Idealna za izdavanje. Za više informacija pozovite . KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! 021-221-5555 064-80-333-13 / 064-80-333-12 king.nsgroup@gmail.com Naš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 109.000 €, 23,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno funnkcionalna i dobro osvetljena garsonjera od 25 m², smeštena na 2. spratu od 8 u kvalitetnoj i uredno održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom parkovskom okruženju. Stan je 0.5 strukture i sastoji se od: hodnika, višenamenske sobe i kupatila. Nekretnina je očuvana i u izvornom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 97.130 €, 23,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

*Stan se nalazi u polu-suterenu, 3,4 stepenika. Redovni prozori. Stan je trenutno izdat. U prirodi 25m2 po rečima prodavca. Za više informacija pozovite. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 67.500 €, 23,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

HITNA PRODAJA - Kuća uz Dunav, Beočin (Naselje Dunav, blizina čarde Karaš)Prodaje se kuća upisana na 23 m2, realne površine oko 45 m2, sa proširenim i ograđenim placem prema Dunavu. Kompletno nameštena - unutrašnji i spoljašnji nameštaj uključen u cenu, odmah useljiva!Infrastruktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.060 €, 23,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je sredina 2026. godine. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima po 5.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 62.320 €, 23,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 47.670 €, 23,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! Win Nekretnine 021/66-22-700, 021/66-22-770, 064/8222-154, 064/8222-155 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 54.590 €, 23,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična garsonjera na Adicama! Idealna prilika kako za život tako i za investiranje! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 56.650 €, 23,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na drugom spratu sa terasom. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, useljena u julu 2016. godine. Standardna oprema stana. U proceduri za uknjižbu. 021/425-112, 064/8222147, 061/6608824 Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 64.270 €, 23,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina vredna vaše pažnje. Za više informacija kontaktirajte nas. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 74.150 €, 23,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavam prodaju opremljenog renoviranog stana na Salajci. Zgrada se nalazi u mirnom delu ulice,idealno za studente ili kao investicija za izdavanje. Ispred zgrade parking za stanare. Uknjižen,moguća kupovina na kredit. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1011710 Kontakt:0652813132....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 36.770 €, 23,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

545131-Izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je sredina 2026. godine. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.380 €, 23,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garažna garsonjera smeštena u neposrednoj blizini fudbalaskog trening centra Vujadin Boškov i Lipovog Gaja. Garsonjera se nalazi u prizemlju nove zgrade potpuno je nova moderno opremljena.Dvorišno orijentisana.Pvc stolarija,tarket parket,kuhinja po meri.U cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 46.500 €, 23,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u blizini Univera 021 i BIG-a. Uknjižen 1/1, može kredit. Parket je u fazi hoblovanja i lakiranja. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.000 €, 23,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 23m2, JEDNOSOBAN Prodaje se svetao i udoban stan u mirnom i zelenom naselju. Površina stana je 23 m², nalazi se na prvom spratu održavane zgrade. Stan je idealan za one koji cene tišinu, udobnost i privatnost. Stan se do sada izdavao kao stan na dan, tako da je u njemu sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 56.650 €, 23,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na drugom spratu sa terasom. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, useljena u julu 2016. godine. U ceni su samo kuhinjski elementi. Standardna oprema stana. Za vise informacija kontaktirajte nase agente Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....