• GoHome Professional
do 200000 eura što manji do 70 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura što manji do 70 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji do 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura što manji do 70 m2" pronađeno 67 688 nekretnina - prosečna cena 2.377 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Satelit, 46.350 €, 14,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera na Futoskom putu. Garsonjera se nalazi na 4.spratu bez lifta nije poslednji sprat u zgradi Garsonjera je potpuno renovirana, poseduje hodnik, kupatilo, sobu i kuhinju. Uknjizena je na 14m2. U prirodi ima 17m2. Garsonjera ne zahteva nikakva ulaganja. Ugradjena PVC....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 47.380 €, 14,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, kompletno renovirana garsonjera na Detelinari kod Pilota, bez ulaganja ! Agencijska oznaka stana 1101056 , Novi Sad, Detelinara. Stan je kompletno renoviran, bez ulaganja, trenutno pod zakupom od 230e. Odlična investicija ! Nalazi se na IV spratu, centralno grejanje ,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 49.440 €, 14,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru od 14m2. Odlična kao investicija, trenutno je izdata za 230e. Kompletno renovirana od poda do plafona. U okolini se nalaze škole, vrtići, sve što je neophodno za život. Autobuska stanica je 2 min laganog hoda od stana. Za više informacija kontakitrajte....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Detelinara, kompletno renovirana garsonjera na Detelinari kod Pilota, bez ulaganja ! +++ Agencijska oynaka stana 1064208, Novi Sad, Detelinara. Stan je kompletno renoviran, bez ulaganja, trenutno pod zakupom od 250e. Odlična investicija ! Nalazi se na IV spratu, centralno grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 58.350 €, 14,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Zmaj Jovinoj! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.840 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.850 €, 14,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor od 14m2, uknjižen 1/1. Nalazi se na drugom spratu poslovno stambene zgrade u centru grada. Za više informacija pozovite naše agent .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 14,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi adaptirana garaža u stan ukupne površine 14,48 m2. Odlična lokacija, centar 2 u Borči,blizina pijace. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 30.000 €, 14,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorisna garsonjera 14m2 na sjajnoj lokaciji, pozovite za vise informacija. Nisam zainteresovana za prodaju preko agencije, ne zovite i ne gubite vase i moje vreme. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 52.200 €, 14,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija, na samo 5 minuta hoda do centra grada! Ova nekretnina predstavlja odličnu investiciju, idealnu kako za život tako i za izdavanje! Uknjižena je 1/1 na vlasnika, a moguća je kupovina putem kredita. Za više informacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 31.500 €, 14,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Lokal na prodaju***Oglasavamo prodaju visenamenskog lokala,poslovnog prostora na Novom Naselju.Odvojen sanitarni cvor,centralno grejanje,dvorisno orijentisan, u kvalitetnoj zgradi.Agencijska oznaka:8000169Kontakt:(Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan u Reg. posrednika br.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 30.900 €, 14,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan višenamenski lokal. Nalazi se u centru grada. Uknjižen 1/1. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 439399 .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 63, 25.000 €, 14,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Garažno mesto u novogradnji. Struktura Garaža Kvadratura 14m2 Nameštenost Prazan Spratnost Suteren Grejanje CG Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Dušanovac, 20.000 €, 15,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja parking mesta u garaži,Voždovac,Lekino brdo 20000 +PDV 20% U ponudi su na prodaju više parking mesta u garaži na Dušanovcu-Lekino brdo. . Agencijska provizija 2% Garaza, Beograd - Dušanovac | Prodaja · 15m² · 20.000€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Autokomanda, 20.000 €, 15,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1191 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742 Prodajemo parking mesto na odličnoj lokaciji u Beogradu na Autokomandi. Karakteristike: Parking mesto broj PM 7, površine 14.4m2 koje se nalazi u okviru parking sistema 02, parking platforme PM 7-9 u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 37.000 €, 15,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Garaža adaptirana u garsonjeru, u prizemlju zgrade. Ne gleda prema ulici, u neposrednoj blizini stanice 43 i Maksija. Agencijska provizija 1000e. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 17.510 €, 15,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam dvoišni stan u samom centru grada. Pozovite nas za više informacija. Internet, Telefon.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 21.600 €, 15,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se garažno mesto u novoizgrađenoj zgradi, na samo par koraka od Bulevara Kralja Aleksandra, Sportskog centra Olimp, Aviva Parka, Učiteljskog naselja. Zgrada je u postupku dobijanja upotrebne dozvole, a izražena cena je sa pdv-om. Za sve detalje, samo pozovite i zakažite gledanje.....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 16.500 €, 15,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000440. NOVI SAD, PODBARA, GARAŽA, 15m2. Oglašavamo prodaju garažnog mesta u podzemnoj garaži u naselju Podbara u Novom Sadu. Vlasnička dokumentacija uredna. Patrijarha Čarnojevića.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 21.000 €, 15,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Razrađen lokal, po povoljnoj ceni, može se koristiti za više različitih delatnosti. U neposrednoj blizini Opšte bolnice u Jagodini. Tržni centar Most. Može i zamena za stambeni prostor, dolazi u obzir i izdavanje lokala. Uknjižen, privatna svojina 1/1. Preporuka agencije. 15 m 2 1....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Metohijska lokal, 15m2, prizemlje, klima Prodaje se lokal na Vračaru i prizemlju stambene zgrade. Lokal ima dosta prirodne svetlosti od ulaznog dela koji je većinski u staklu, kao izlog. Sastoji se od prijemnog dela, male čajne kuhinje i toaleta. Renoviran je,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 17.410 €, 15,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Odlična investicija! Uknjižena garaža u dvorištu zgrade na Grbavici. Odličan prilaz do garaže, kvalitetna gradnja, na koti terena, pogodna i za veća vozila. Ispred garaže se može parkirati još jedno vozilo. Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 33.000 €, 15,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122316. Povrsina je 14,5 m², dimenzija 5,8 x 2,5 metara, visina ulaznih vrata u garazu je 2,2 metra, sto omogucava pristup i parkiranje vecim automobilima ili SUV-ovima. Garaza se nalazi na gornjoj platformi "klackalica", u stambenoj zgradi, ulazi se putem garaznih....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 33.000 €, 15,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122316. Površina je 14,5 m², dimenzija 5,8 x 2,5 metara, visina ulaznih vrata u garazu je 2,2 metra, sto omogucava pristup i parkiranje većim automobilima ili SUV-ovima. Garaža se nalazi na gornjoj platformi "klackalica", u stambenoj zgradi, ulazi se putem....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Petrovaradin, 7.000 €, 15,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000423, PETROVARADIN, PAKING MESTO 15M2 Prodaje se parking mesto u Petrovaradinu u dvorišnom delu zgrade. U pitanju je parking mesto na privatnom parkingu novogradnje . Okrugićeva.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 900044, PETROVARADIN, PAKING MESTO 15M2 Prodaje se parking mesto u Petrovaradinu u dvorišnom delu zgrade. Okrugićeva.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 45.000 €, 15,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Lokal na prodaju-centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja lokal na prodaju u centru, Novi Sad. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442277 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije....

 
 
 
  Garaža, SMEDEREVO, 14.900 €, 15,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Garaža u Karađorđevoj, zidana, novoizgrađena pre 15 godina, nekorišćena. Uknjižena 15 kvadrata, merenjem ima 16,5 kvadrata. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Primenjuje se minimalna agencijska provizija koja uključuje: istraživanje neophodno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 52.900 €, 15,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NOVI PODZEMNI 15mkv 52.900 Prodaje se lokal za maloprodaju na dobrom mestu u Novom podzemnom prolazu od 15mkv. Nije zavucen i nije u zadnjem delu podzemnog prolaza. Jedan od lokala u nizu. Ima instalaciju za umivaonik. Trenutno je izdat. Dokumentacija je pregledana i cista. Uknjizeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 21.000 €, 15,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE POSLOVNI PROSTOR - KANCELARIJA POVRŠINE 15m2 U STROGOM CENTRU GRADA. .

 
 
 
  Garaža, ZRENJANIN, 15.000 €, 15,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u suterenu stambene zgrade površine 15m2. U garažu se ulazi otvaranjem vrata nadaljinski. Zgrada ima lift koji ide od same garaže, suterena, do svih spratova. Garažno mesto je uknjiženo, bez tereta, vlasnik 1/1. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 66.300 €, 15,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u Obrenovićevoj ulici u novom podzemnom prolazu, ispod nivoa tržnog centra Forum, na prometnom mestu. Odličan za izdavanje, bez ulaganja, višenamenski. Uknjižen je na 15m2. Sastoji se od jedne prostorije. Portali su aluminijumski sa kliznim....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 30.000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja garaze u neposrednoj blizini Pozeske ulice. U pitanju je klasicna garaza sa sopstvenim vratima u sklopu jos nekoliko garaza sa zajenicnim ulaznim vratima, sto pruza dodatnu zastitu. U garazi Ima struje. Nalazi se na prizemlju. Sirine 3.01m duzie 4.9m U sastavu zajednickog....

 
 
 
  Garaža, RAŠKA, 10.500 €, 15,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se više garažnih mesta, površine 12 - 19m², u podzemnoj garaži zgrade novije gradnje. Karakteristike: • Cena : 10.500 EUR • Površina: 12-19 m² • Lokacija: Kraljevo, neposredna blizina Zdravstvenog centra • Auto lift: Ugrađen auto lift koji omogućava lakše parkiranje i optimizaciju....

 
 
 
  Garaža, SOMBOR, Centar, 13.500 €, 15,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se garaža od 15m2 u novijoj zgradi. U potkrovlju je napravljen prostor za odlaganje stvari. Uknjižena 1/1. Garaza, Sombor | Prodaja · 15m² · 13.500€.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 15,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Uknjižen je na 15m2 i sastoji se od jedne prostorije , mokrog čvora i manjeg prostora koji može da se iskoristi kao magacin . Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 27.000 €, 15,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju garaža – 15 m² Prodaje se zidana, zatvorena garaža površine 15 m², u sklopu stambene zgrade. Garaža poseduje sopstvenu struju i pogodna je za parkiranje automobila ili kao magacinski prostor. Mirna lokacija, lak pristup, uredna dokumentacija Bulevar Arsenija Čarnojevića....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 36.050 €, 15,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvorisni stan na top lokaciji. Za vise informacija nas kontaktirajte. Agencijska sifra: 553298 .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lekino Brdo, 32.000 €, 15,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u stambenoj zgradi. Agencijska provizija 750 evra, Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2,4% .

 
 
 
  Garaža, KRNJAČA, 26.500 €, 15,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Garaža površine 15 m2.Mogućnost proširenja i adaptacije u stan.Struja,voda.Odlična lokacija,naselje Kotež,blizina prevoza ,Osnovne Škole,Doma Zdravlja,.. .

 
 
 
  Garaža, KRAGUJEVAC, 8.500 €, 15,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garaža u Kragujevcu - naselje Centar .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 45.000 €, 15,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u širem centru Zrenjanina površine 16 m2 - 2 m2. Sastoji se od čeonog dela sa rešetkama na ulazu i mestom za postavljanje reklame 2x2m. Reklama na svetlećem LED bilbordu 5x2m koji je postavlje iznad samog lokala kao i reklamnog zida koji je osvetljen i led bilborda....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 416)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>