• GoHome Professional
do 200000 eura što manji do 1400 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura što manji do 1400 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji do 1400 eura/m2

  • Za upit "do 200000 eura što manji do 1400 eura/m2" pronađeno 36 294 nekretnina - prosečna cena 661 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • do 49000 eura
    • do 61000 eura (prosečna cena)
    • do 74000 eura
    • do 618 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • namešten
    • interfon
    • bazen
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 42.500 €, 28,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41418, 061 234 30 11 Stefanela, Manji jednoiposoban stan. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 16.000 €, 28,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2024.,

www.heroldo.com

Prodajemo kompaktan poslovni prostor preuređen u funkcionalan stan, smešten u atraktivnom delu grada na Sarinoj međi. Ova nekretnina je idealna za sve koji žele da urede prostor po svom ukusu ili traže povoljnu investiciju. Opis nekretnine: Lokacija: Sarina međa, u blizini važnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan mali stan, na fantastičnoj lokaciji, nudi savršen raspored koji uključuje ulazni hodnik sa prostorom za jakne i obuću, veoma komforno kupatilo sa tuš kabinom i veš mašinom, odvojenu kuhinju, dnevnu sobu pristojne veličine sa trpezarijskim delom i manju spavaču....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jedinstvenoj lokaciji, u samom srcu Skadarlije i na nekoliko minuta hoda od centra, izdaje se jednosoban stan od 28 m² sa prostranom terasom koja gleda na mirno unutrašnje dvorište. Ovakav tip stana na ovoj lokaciji prava je retkost i pruža savršen balans između života u najživopisnijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 40.450 €, 29,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji sa rokom Maj 2024.godine. Odličan kvalitet gradnje. Nalazi se u mirnom delu Adica. Za sve ostale informacije vezane za ovu nekretninu pozvati naše agente. .

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 40.000 €, 29,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se vikendica na gružanskom jezeru - selo Žunje Vikendica je napravljena 2024. godine Sagradjena je od modularnih kontejnera (paneli 5 cm) Sve je novo. . . Pogled sa vikendice na samo jezero Plac 4 ara, ogradjen. Vikendica ima 2 terase, jedna je na otvorenom i jedna pokrivena.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.900 €, 29,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

RATARSKA Urbane vile Ratarska ul, Adice, Novi Sad Na privilegovanoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, blizina javnog prevoza, škole, Dunav Ekološki prihvatljivo grejanje putem toplotnih pumpi. Kupatilo i podovi kuhinje su obloženi premium keramikom, a sobe Tarkett....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 39.000 €, 29,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.gsigma.rs

Dvorišni stan u širem centru grada. Površine 29 m2 . U prirodi je stan veći ( okvirno 60 m2 ) jer je spojen sa pomoćnim objektom koji je uknjižen na 32 m2, odnosno koristi se kao stambeni. Stan je kompletno renoviran. Urađen nov krov, novi oluci Sastoji se iz kuhinje, kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 38.000 €, 29,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I ostave sa hladnjačom. Grejanje je ta. Pogodan je za sve delatnosti. Svojina 1 kroz 1. Knjaževaćka - pijac, Starija gradnja, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 38.000 €, 29,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u mirnom delu Srebrnog Jezera. Udaljen 150m od glavne polaze i setalista. Ima odvojenu spavacu sobu i svoje parking mesto.Kontakt: 0603919658 Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.190 €, 29,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji sa rokom Maj 2024.godine. Odličan kvalitet gradnje. Nalazi se u mirnom delu Adica.Knjiži će se kao garaža. Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.190 €, 29,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji sa rokom sredina 2025godine.Odličan kvalitet gradnje. Nalazi se u mirnom delu Adica. Za sve ostale informacije vezane za ovu nekretninu pozvati naše agente. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.200 €, 29,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan u izgradnji. Uskoro useljivo. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 41.200 €, 29,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulično orjentisan lokal u dva nivoa. Veliki front sav u staklu, na dobrom mestu, sanitarni čvor u sklopu lokala, pod komplet u keramici. Povoljno, cena nije fix .

 
 
 
  Stan, BEGEC, 36.050 €, 29,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1099432 - Jednosoban stan u Begeču u blizini škole. Stan se sastoji iz dnevne sobe, odvojene kuhinje, kupatila i većeg hodnika. Uz stan se dobija i prostor u podrumu. Grejanje je na struju. U blizini je više prodavnica, Dom zdravlja, škola i autobuska stanica.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju nameštena garsonjera u širem centru Zrenjanina (Miletićeva ulica) površine 29 m2. Garsonjera se sastoji od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, jedne sobe i kupatila. Grejanje na struju, stolarija drvena, po podovima laminat i keramika. Uknjižen 1/1. Nije moguća kupovina....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Garaža se prostire ispod lamele C, D, E na nivou -1, površine 29,60m2. Uknjižena, poseduje daljinsko otvaranje i obezbeđenja. Agencijska provizija 1000e. U garažno mesto staju dva automobila. GREJANJE - CG, sprat PR/, GARAŽA, NOVOGRADNJA, VIDEO NADZOR Agencijska provizija 1000. ID....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 40.000 €
15.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2. Ima terasu sa lepim pogledom. Uknjižen. Provizija 2%. 066/855-8 8-89 ... Prikaži broj Jednosoban stan, Zlatibor | Prodaja · 29m² · 35.000€.

 
 
 
  Stan, BEGEC, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 29m2 kompletno namešten u Centru Begeča. Mesto je mirno,okruženo zelenilom u blizini doma zdravlja,škole,autobuske stanice tj.gradskog prevoza,kupališta Jame Idealno za osobe sa niskim primanjima jer je informatika u letnjem periodu 250,00a zimi koliko....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 42.000 € na 34.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 34.000 €, 29,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 42.000 €
01.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + šupa. Monofazna struja, kanalizacija. uknjižen 1/1. Prodaje se sa nameštajem. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 31.680 €, 29,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 42.200 €, 29,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jedinstven, savremen stambeni kompleks koji pomera granice urbanog stanovanja u Novom Sadu. Kompleks čini 18 luksuznih vila, svaka sa po 11 pažljivo projektovanih stanova, osmišljenih da pruže maksimalan komfor, privatnost i kvalitet života. Idealna lokacija – savršena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.740 €, 29,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.740 €, 29,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 43.000 €, 29,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal u prizemlju Durlanske pijace. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I magacinmskog prostora sa hladnjačom. Pogodan je za sve delatnosti. Grejanje u lokalu je TA. Cena lokala je 43.000 EUR. Lokal je uknjižen 29m2, svojina 1/1, moguća kupovina putem kredita. Za....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 26.000 €, 29,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + terasa 10m2 i limena ostava 20m2. Monofazna struja, novo kupatilo, grejanje na kaljevu peć, uknjižen. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 25.000 €, 29,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju garsonjera od 29 m² na drugom spratu, idealna za samce, parove ili kao investicija za izdavanje. ✅ Novi prozori ✅ Postavljen laminat ✅ Udoban i funkcionalan raspored Stan se nalazi u mirnom okruženju, odmah useljiv i spreman za novog vlasnika. Za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 25.000 €, 29,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kancelarija površine 29 m2 koja se nalazi u zgradi Carinske ispostave Leskovac.Poslovni prostor je uknjižen, čisto vlasništvo, svojina privatna 1/1. Za sve detaljnije informacije i razgledanje, možete nas kontaktirati. Bulevar Nekretnine 016 Leskovac, broj u registru posrednika....

 
 
 
  Poslovni prostor, LAZAREVAC, 25.000 €, 29,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 43.450 €, 29,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garsonjera sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne pumpe,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 44.000 €, 29,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderna garsonjera u prestižnom kompleksu **Crnjanski** – spoj luksuza i hedonizma na vrhunskoj lokaciji! Na površini od 29 m², odmah useljiv stan pruža maksimalno iskorišćen prostor i savremen način života. Idealan je kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 44.145 €, 29,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 638 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi garsonjera od 30m2 u Starim Banovcima na samoj obali Dunava, a u blizini doma zdravlja, vrtića, škole, većih marketa i autoputa Beograd-Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 44.400 €, 29,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I ostave sa hladnjačom. Grejanje je ta. Pogodan je za sve delatnosti. Svojina 1 kroz 1. Poslovni prostor / Lokal, Niš - Durlan | Prodaja · 29m²....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 17.400 €, 29,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu ponudu stana za izdavanja u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Lion. Stan je površine 29m2 sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Izuzetno funkcionalan stan koji se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 16.000 €, 29,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 16.000 €, 29,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 41.200 €, 30,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU ODLIČAN ULIČNI LOKAL NA DVE ETAŽE ..30m2(15m2+15m2) na još boljoj lokaciji,na Novom Naselju ,pogodan za razne vrste delatnosti.(frizerske salone,prodavnice,pekare,kao i kancelarije.. okolo dosta zelenila i mesta za parking.... koji se ne plaća.. vredi videti... .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 42.240 €, 30,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prostran plac površine 21,12 ari u mirnom i lepom naselju Sarina Međa, idealno pozicioniran kako za izgradnju porodične kuće, tako i za vikendicu za beg od gradske gužve. Prednosti lokacije: Plac se, zbog svoje širine, može izparcelisati na dva manja Na samom placu se....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 42.240 €, 30,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,