• GoHome Professional
do 200000 eura što manji barem 70 m2 pogodan luksu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što manji barem 70 m2 pogodan luksu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji barem 70 m2 pogodan luksuzan

  • Za upit "do 200000 eura što manji barem 70 m2 pogodan luksuzan" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.073 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u centru Kraljeva, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zdravstvenog centra Studenica. Stan predstavlja idealnu priliku kako za prodaju stanova za stanovanje, tako i za poslovni prostor (lokal, ordinacija, kancelarija, apoteka). Stan ima 67m², uz mogućnost....

 
 
 
  Stan, KRALJEVO, Centar, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura što manji barem 70 m2 pogodan luksuzan'
130.000 €
40.000 €
132.600 €
  Kuća, SOPOT, 39.990 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2024.,

www.indomio.rs

Na obroncima planine Kosmaj, u blizini vašarišta na Tresijama, prodaje se vertikala kuće na placu od 5,5 ari. Kuća je pored osvetljenog puta, u blizini stanice prigradskog prevoza. U neposrednoj blizini nalazi se poznata pivara Kabinet Brewery koja okuplja veliki broj posetilaca,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux 3.0 stan u Zemunu, od 88 m2, koji može da se koristi kao poslovno-kancelarijski prostor. Prodaje se kompletno namešten. Grejanje je podno, postoje i tri klime kao i unutrašnji i spoljašnji video nadzor. Stan je vrlo funkcionalan i urađen od visoko kvalitetnih materijala.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 90.000 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111120.Stan se izdaje kao poslovni prostor (trenutno je potpuno opremljen, a nameštaj i oprema bi bili u tom slučaju izneti). Pogodan za tihe delatnosti, kao što je IT sektor, advokatske kancelarije i slično. Ima kupatilo i poseban toalet. Veoma prostran, lux uredjen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 198.000 €, 99,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95466, I/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan stan u srcu Vračara, koji se nalazi na prvom spratu sa terasom (izlaz iz svih soba). Stan poseduje centralnu klimatizaciju +....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten četvorosoban stan na IV spratu sa liftom od 100m2 na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše u blizini Lidla,škole,vrtića,kafića.Stan se satoji od velikog dnevnog boravka iz koje ima izlaz na terasu sa kuhinjom ograđenom šankom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 145.000 €, 118,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux novogradnja. lokal od 118m2 od kojih je 86m2 grejne povrsine i 32m2 terasa. U prizemlju stambeno poslovnog objekta. U neposrednoj blizini centra Surcina, mnogih drzavnih i privrednih institucija, sto ga cini posebno zanimljivim. Pogodan za mnoge delatnosti kao sto su: kancelarijske....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2021.,

www.agencijapragma.com

Centar – trosoban luksuzni stan uknjižene korisne površine 146m2 (u prirodi ima oko 180m2) u samom centru grada. Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe svaka sa kupatilom, kuhinja sa trpezarijskim delom, predsoblje, još jedno kupatilo, kao i ograđeni deo sopstvenog dvorišta. Stan....

 
 
 
  Kuća, STAPAR, 195.000 €, 180,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SPUŠTENA CENA!!! Prodaje se kvalitetno izgrađena luksuzna kuća u Staparu. Kuća se nalazi u glavnoj ulici pored glavnog puta Sombor - Odžaci. Napravljena od pune cigle i zidovi su na ciglu i po , a ograda i svetlarnik su od BRAČKOG belog kamena. Sastoji od podruma ( 60m2), prizemlja....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 206.000 €, 181,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se luksuzna kuća površine 181 m² koja spaja udoban porodični život sa izuzetnim investicionim potencijalom. Ova nekretnina nije samo dom – već prilika za siguran prihod. Lokacija i dvorište: Privatni posed, potpuno osiguran kod Đenerali osiguranja Popločano dvorište sa letnjikovcem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 210.000 €, 199,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 95.000 €, 391,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

*Na prodaju unikatna stara vojvođanska kuća na glavnoj ulici u Staparu, u samom centru sela, u blizini škole, zabavišta, parka, crkve, benzinske pumpe, itd. -Površina kuće je 391 m2, ispod jednog dela kuće je vinski podrum površine ~110m2 sa normalnom visinom plafona formiranog u....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 199.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 179.000 €, 489,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena porodična kuća 489m2 20 minuta od Ustaničke Na prodaju prostrana porodična kuća u Leštanima. Građevinska površina kuće je 489 m2 a korisna 405m2. Nalazi se na placu od 7 ari koji je ograđen. U kući postoje 3 etaže i dve garaže. Ova kuća može biti porodični objekat, poslovni....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 11.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja poljoprivrednog zemljista-Banja Jošanica(Soko Banja)Na prodaja poljoprivredno zemljište-livada u selu Jošanica u neposrednoj blizini Soko banje. Udaljeno 5 km od sela,na samom zemljištu je izvor pijace vode. Pogodno za seoski turizam . Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.