• GoHome Professional
do 200000 eura što manji barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što manji barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji barem 70 m2

  • Za upit "do 200000 eura što manji barem 70 m2" pronađeno 51 500 nekretnina - prosečna cena 1.225 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 726 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 39.900 €, 84,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KONFORAN TROSOBAN STAN U NASELJU DUBOČICA, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. STRUKTURA STANA: PREDSOBLJE, VELIKI DNEVNI BORAVA, KUHINJA, LOĐA, DVE SPAVAĆE SOBE, KUPATILO, TOALET. ZGRADA SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 178.500 €, 63,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.feniks.rs

Trosoban stan po strukturi na najboljoj lokaciji kod Instituta za majku i dete, zgada ima lift koji ide do petog sprata. Stan pruža izuzetene mogućnosti. Podna kvadratura je 63m2, a knjižena 51m2, redukovana kvadratura nastala zbog kosina u delu stana. General Ždanova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 77.710 €, 63,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura što manji barem 70 m2'
80.000 €
115.000 €
112.680 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 117.000 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u novogradnji-Pantelej. Stanovi su u fazi izgradnje,useljenje decembar 2026 Zgrada kvalitetne gradnje visoke funkcionalnosti. Cena sa uracunatim pdv-om mogucnos kupovine parking mesta 5800 e Za dodate informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11 Tehnicke karakteristike;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.200 €, 63,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052221. NOVI SAD, SEVERNI TELEP, TROSOBAN 63 m2 . .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 187.000 €, 63,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 63m2(terasa 8m2), 2/4, CG, interfon, internet, ktv, podrum Vitanovačka ulica se proteže centralnim delom opštine Voždovac i spaja ulice Vojvode Stepe i Zaplanjsku. Miran kraj grada prepoznatljiv po nižim stambenim zgradama i porodičnim kućama pri čemu je infrastrukturno kompletno....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.teofilnekretnine.com

U ponudi je kuća sa lepim dvorištem, prelepim pogledom, u mirnom delu Starih Banovaca. Delimično renovirana, po strukturi dvosoban stan sa zatvorenim antreom. Moguća je dogradnja ukoliko to želi budući vlasnik. Stari Banovci, dvadesetak kilometara od Beograda na obali Dunava, spojeni....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Zgrada novije gradnje, deo Aranđelovca poznat kao „Otvoreno polje“, na 1 min. od parka Bukovička banja i na 3 min. od centra grada! Cvijićeva.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.770 €, 63,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan dvosoban stan na top lokaciji! Stan u blizni marketa, gradskog prevoza, osnovnih škola i vrtića. Trenutno u fazi renoviranja sa vrhunskom opremom. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 195.000 €, 63,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.feniks.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan, smesten u neposrednoj blizini Mirijevskog bulevara, idealna lokacija za sve koji zele da zive udobno, prakticno i na dobro povezanom mestu u gradu. Radeta Markovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Cara Dušana, novija gradnja, odličan raspored prostorija. Prodaje se namešten, sve ostaje (osim televizora). Veoma svetao, lep pogled. U dvorištu ima parking samo za stanare zgrade. Za više informacija pozvati. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.480 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Pazovački put Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.700 €, 63,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053452…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN, RUMENAČKA ULICA, 63m2… Predstavljam vam odličan, komforan, klasik dvosoban stan površine 63m2, pozicioniran na prvom spratu stambene zgrade odličnog kvaliteta. Akcenat na vrhunski raspored sledećih prsotorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 63,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo lep dvosoban stan površine 63m2 sa pripadajućom terasom od 20m2 u blizini okretnice linije 26, u naselju Braće Jerković, na Voždovcu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 198.000 €, 63,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom centru grada. U pitanju je zgrada starije gradnje sa liftom, ulaz u zgradu je takođe u procesu renoviranja. Stan je pozicioniran na 6/6....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaja jako funkcionalnog dvosobnmog stana, lako adaptibilnog u dvoiposoban, na visokom prizemlju prilicno izdignutom, Na ulazu u Sremčicu iz pravca Zeleznika unaselju planski gradenjom osamdestih godina, fasadna cigla. Naselje Gorica ima kompletnu infrastrukturu.Puno mesta za parkiranje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 220.000 €, 63,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u bloku 70 ,u blizini svih neophodnih sadržaja za kvalitetan život, kao i gradskog prevoza ka svim delovima grada, u prilici smo da vam ponudimo : Uknjižen dvosoban stan 59m2 plus 4m2 terasa, u izvornom stanju, odmah useljiv. Prostorno odličan, funkcionalan, adaptibilan....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 50.000 €, 63,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica na Gocu, 63.50 m2, sa 4 ari placa. Podrum, u prizemlju predhodnik, hodnik, kupatilo, dnevna soba, Sa terasom I kuhinja. Na spratu dve spavace sobe I wc, jedna soba ima izlaz na terasu. Cena: 50.000 eura Kontakt Stella: 060 7406 426 063 7406 426 036 612 874 www.stellanekretnine.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.900 €, 63,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan na Novom Naselju,lako se moze prepraviti u dvoiposoban stan.Stan se nalazi u kvalitenoj gradnji zgrade.Stan je dvostarno orjenitsan,ima dve terase,namesten se prodaje,parkinga uvek ima sto je jako bitno,posto je u gradu postao problem oko parking mesta i sami....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u mirnom i lepom delu Boleča, na početku naselja. Struktura: Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, ostava, hodnik, terasa. Ukupna korisna površina: 63 m² Uknjiženo: 49 m² + ostava 3 m² + terasa 11 m² Karakteristike stana: Kvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 18.000 €, 63,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Tordi. Nalazi se u centru sela. Kuća je pretvorena u poslovni prostor - prodavnica, kuhinja, dva sanitarna čvora i magacin. Građena od čvrstog materijala... Grejanje TA Stolarija drvena.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 97.340 €, 63,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u izgradnji. Rok završetka radova je prolece 2022. godine. Za kupce prve nekretnine, povrat PDVa. Pozovite za više informacija .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Šumice - Kruševačka 2. 0, 63m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, lift, klima, video nadzor, video interfon U jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih zona u blizini parka Šumice, u tihoj i urednoj Kruševačkoj ulici, nalazi se stan koji predstavlja retku kombinaciju savremene arhitekture....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 63,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Odličan stan na Petlovom brdu u zgradi novijeg datuma. Sastoji se od 2 spavaće sobe, kupatila, dnevno trpezarijsko kuhinjskog dela i terase sa lepim pogledom. Stan je svetao i prostran. Grejanje je na gas tako da su računi veoma niski. Ulaz je lepo održavan, a autobuska stanica je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep, potpuno renoviran stan u centru Rakovice, u ulici Mile Dimić. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa tri stana na potkrovlju. U potpunosti je renoviran: stolarija, elektro i hidro instalacije a prostor je maksimalno iskorišćen. Grejanje je etažno. Sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.850 €, 63,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Porodičan stan, na mirnijoj lokaciji, okruzen zelenilom i većim brojem parking mesta. Izuzetno funkcionalan, lako prepravljiv u trosoban stan. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Jovana Subotića, Novi Sad, 160000€, 63m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Jovana Subotića, Novi Sad....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen, potpuno renoviran stan u Mirijevu, može se kupiti i putem kredita. Stan je funkcionalno uređen i useljiv, deo nameštaja ostaje u stanu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, spavaće sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, kupatila i hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 214.849 €, 63,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

U manjem stambenom objektu u izgradnji na Paliluli, u zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona, u ponudi je dvoiposoban stan funkcionalnog rasporeda, pogodan za porodično stanovanje, ali i kao kvalitetna investicija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.400 €, 63,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 63 m²,. Stan je nov , odmah useljiv. Cena stana je sa PDV-om. Mogućnost kupovine parking i garažnog mesta. Blizina Limana 4. Odlična komunikacija sa glavnim saobraćajnicama. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.400 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Trosoban stan 63 m2 u Izgradnji na TOP-TOP Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na jednom placu, ulična i dvorišna koje su pretvorene u poslovni prostor. Naselje Bagljaš. Oba prostora se trenutno izdaju. Na parceli postoji velika montažna hala. Novom vlasniku može koristiti kao poslovni prostor. Mogućnost poslovnog prostora da se pretvori i u kuću za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan i funkcionalan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici, ukupne površine 63 m² (uknjiženo 35 m²), smešten u potkrovlju sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121652, V/V, lift, telefon, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan se nalazi u veoma kvalitetnoj zgradi renomiranog investitora Energoprojekt, koja se uredno održava i odiše sigurnošću i dugovečnošću. Zgrada je pozicionirana u mirnom, ali odlično povezanom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 133.900 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

RB:12313131 - Šifra nekretnine: 1000174 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 91.670 €, 63,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan 63m2, kompletno namesten sa idealnim rasporedom. Stan se nalazi na I spratu sa pogledom na novi park i Bul. Evrope, (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052608 .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 78.750 €, 63,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 3s414 Na prodaju trosoban stan površine 63 m² u samom centru Mladenovac. Stan je funkcionalnog rasporeda i veoma komotan, sa dobro iskorišćenim prostorom i prijatnim ambijentom. Raspored: — ulaz u predsoblje — levo spavaća soba — desno kupatilo — pravo se ulazi u dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen. Dodatno sređivan stan. Prazan, odmah useljiv svetao na extra lokaciji. Zgrada uvučena od buke, puno zelenila. Stan je odmah useljiv po isplati, u ceni su uračunati kuhinja sa tehnikom i plakar u hodniku. Mogućnost kupovine na kredit. Pozovite nas za više informacija. https://spens-nekretnine.rs/prodaja-stan/novi_sad-telep/509917....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 432)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>