• GoHome Professional
do 200000 eura što manji 80 m2 opremljen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200000 eura što manji 80 m2 opremljen - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji 80 m2 opremljen

  • Za upit "do 200000 eura što manji 80 m2 opremljen" pronađeno 436 nekretnina - prosečna cena 1.973 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 173.400 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex troiposobne strukture u novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Stan je površine 75,39m2. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kupatio, wc, tri spavaće sobe i terasa. Stambeno-poslovni objekat će imati 2Po + P + 6....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 106.000 €, 76,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan 76,09 m² – Novi Banovci, novogradnja U prodaji je prostran i funkcionalno raspoređen troiposoban stan površine 76,09 m², smešten na odličnoj lokaciji u Novim Banovcima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prostran kvalitetno opremljen , potpuno renoviran četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se na 7-8 minuta hoda Železničke i glavne autobuske stanice. veoma blizu Bulevara oslobođenja, stoga je povezanost sa drugim delovima grada izuzetna. Sam stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.780 €, 76,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 41.800 €, 76,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dupleks u Veterniku. Izdaje se trosoban stan, površine 77 kvadrata, kompletno namešten i opremljen. Na donjoj etaži je dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, kao i izlaz na terasu koja ima kvadrata kao i stan, dok su gore dve sobe, kupatilo i hodnik. Grejanje je podno na gas,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Novosadskog sajma. Odličan, kompletno renoviran trosoban stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, Medicinskog fakulteta Ovaj poslovni prostor poseduje ukupno tri kancelarije (jednu veću i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 215.000 €, 76,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, Liman 3 – 76 m², 215.000 € Prodaje se uknjižen, renoviran trosoban stan na odličnoj lokaciji – Liman 3, Novi Sad. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa ukupno 6 spratova i ima centralno grejanje. Kompletno namešten i opremljen: klima, veš mašina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na dve etaže u Veterniku. Izdaje se trosoban stan, površine 77 m2, kompletno namešten i opremljen. Na donjoj etaži je dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, kao i izlaz na prostranu terasu koja ima kvadrata kao i stan, dok su na drugoj etaži dve sobe, kupatilo i hodnik. Grejanje....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 145.050 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.000 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepo opremljen stan na Adicama. Mirno naselje idealno za porodice. U stanu je apsolutno sve novo, fantastično očuvano. Kuhinja ima prirodnu ventilaciju. Opremljena Beko belom tehnikom. Stan sadrži tri spvaće sobe od kojih dve imaju izlaz na terasu. Stan uknjižen. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.170 €, 76,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Novosadskog sajma. Lep i svetao, komforan trosoban stan sa opremljenom kuhinjom i klima uređajem. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, Novosadskog sajma, Kliničkog centra Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravaka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.010 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAC, 144.200 €, 76,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična porodična četvorosobna kuća u Kaću od 107m2 ( Korisne površine ) Kuću čine veliki dnevni boravak sa trpezarijom,odvojena kuhinja,ostava,toalet i terasa u prizemlju, kao i 3 komforne spavaće sobe na spratu,terasa,kupatilo i ostava,što zajedno čine idealan prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 201.400 €, 76,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119278, I/VI, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za....

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 152.600 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 76 m² , potpuno renoviran i luksuzno opremljen, smešten na 9. spratu stambene zgrade u samom srcu Užica . - Savremeno uređen enterijer sa pažljivo biranim materijalima - Prostrane i funkcionalne prostorije - Spektakularan pogled na Đetinu i centar grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 64.600 €, 76,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO U PONUDI !!! Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Fontane, kompletno renoviran i opremljen 2.5-soban stan. Nalazi se u urednoj i održavanoj zgradi, infrastruktura je idealna - u blizini škole, vrtića, snabdevanja i svih potrebnih sadržaja. Stan je dvostrano orijentisan, svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 200.400 €, 76,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana u izgradnji u modernom stambenom objektu u neposrednoj blizini Bulevara. Zgrada od ukupno 18 modernih stambenih jedinica, opremljena premium ugradnim elementima, na veoma poželjnoj lokaciji za miran i porodičan život. Svaki stan će uključivati....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 106.526 €, 76,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 734 U ponudi troiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novim Banovcima, 76.09m2. Poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, tri spavaće sobe, kupatilo i toalet. Nalazi se u kompleksu River Park koji se gradi na glavnoj ulici u blizini autobuskih stajališta, većih marketa, škole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan visokog kvaliteta na prvom spratu zgrade, kompletno opremljen i spreman za useljenje! Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu grada, idealan za porodičan život. Karakteristike stana: • Površina: 76m2 • Raspored prostorija: Prostran dnevni boravak, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0. 76m2(terasa 4m2), CG, lift, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 76m2. Izdaje se prostran i svetao trosoban stan u mirnom delu Bloka 61, površine 76 m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Nova stolarija i svuda postavljeni komarnici, zastakljena terasa,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 76,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan kod Čaira. Stan se nalazi na V spratu nove stambene zgrade sa liftom. Površine je 76m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je centralno. Stan je lepo uređen....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Opremljen trosoban stan u novogradnji. Na drugom od četiri sprata zgrade bez lifta. Površine 77m2 sa terasom i ostavom. CG, PVC stolarija sa roletnama, sigurnosna vrata, parket, interfon, klima. Uknjižen 1/1. Prodaje se namešten. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U samom centru Borče, prodaje se lepa porodična stambena zgrada – spratnosti Pr., funkcionalnog rasporeda prostorija, sa velikom terasom koja ne gleda ka ulici; uknjižena je na 77m2 grejne površine, poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, kupatilo. Kuća je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.220 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je fantastičan četvorosoban dupleks stan u novijoj zgradi sa liftom, smešten u jednoj od najtraženijih ulica na Telepu. Stan je kompletno opremljen, izuzetno očuvan i spreman za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Na donjem nivou nalazi se prostran dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 77,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Gold nekretnine predstavlja trosoban stan na prodaju na Telepu, u Novom Sadu, udaljen svega tri minuta hoda od Bulevara patrijarha Pavla. Stan se nalazi na prvo spratu. Projektovana površina iznosi 77 m². Uz stan dobijate prostornu krovnu terasu planirane površine od 70m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.460 €, 77,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 130.000 €, 77,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je kompletno opremljena, veoma moderno dizajnirana kuća na Zlatiboru u naselju Kobilja glava. Prostire na četiri nivoa i pažljivo je projektovana kako bi pružila maksimalan komfor i funkcionalnost. Na prvom nivou nalazi se dnevni boravak sa izlazom na terasu, odakle se....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 122.192 €, 77,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

POZICIJA LOKACIJE Prodaja stanova – Stara Pazova, kompleks od 4 lamele koji je pozicioniran u samom centru mesta, tako da možete zaboraviti na zamorne, dugačke vožnje, jer se sve neophodno za udoban život nalazi na svega nekoliko stotina metara od Vašeg novog stana u Luxury Complex....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 127.050 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1100 Luksuzan stan sa plafonima od 4,5 m Na prodaju izuzetno luksuzan stan u modernom, ograđenom kompleksu sa igralištem za decu. Prostran i svetao, sa pažljivo biranim materijalima i vrhunskom završnom obradom. Osnovne karakteristike: • Visina plafona: 4,5 m • Podovi: Višeslojni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 61.600 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovica, Autokomanda, 77 m2, po strukturi 2.5 soban stan, sa otvorenom i zatvorenom tersaom, II sprat, trostrano orijentisan. Miran kraj i odlicno odrzavan ulaz.Prostorije : predsoblje,dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila (standardno i tehnicko), dve spavace....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 55.520 €, 77,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u kući sa dva stana. Stanovi su etažirani, sa posebnim ulazima. Moguća je kupovina cele kuće sa baštom i velikim dvorištem. Dozvoljena je gradnja poslovnog i stambenog prostora do ulice. Trosoban stan u prizemlju: Zbog svoje pozicije, udaljenost od samog centra grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.290 €, 77,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se četvorosoban stan – Centar | 77m² | Visoko prizemlje 📍 Na odličnoj lokaciji u samom centru grada , izdaje se funkcionalan četvorosoban stan površine 77m² , smešten na visokom prizemlju uredne stambene zgrade. Stan je idealan kako za porodično stanovanje , tako i za različite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 46.200 €, 77,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110992.Izdaje se odličan, kompletno namešten i opremljen dvoiposoban stan (77 m2) na 5. spratu stambene zgrade sa liftom u neposrednoj blizini Štranda i Mosta slobode, Liman 2. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 184.230 €, 77,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 199.000 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Na prodaju – kuca na Zlatiboru Luksuzno opremljena Kuća u naselju Zova jedne od najtraženijih destinacija za odmor, rehabilitaciju i investiranje. 📐 Površina: 77m2 i 3 ari placa 📍 Lokacija: Zlatibor Raspored prostorija: Ulazni hodnik Kuhinja sa trpezarijom Dve spavaće sobe Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 55.520 €, 77,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 209.090 €, 77,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno opremljen trosoban stan na Novom Naselju. Stan ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora, ostavu i terasu. Uz stan dobija se i pripadajuća podrumska prostorija. Odličan sta bez ikakvih ulaganja na odličnoj lokaciji. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 158.620 €, 77,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam zgradu sa tri stana koja je savršen spoj luksuza, kvaliteta i funkcionalnosti. Svaki stan u zgradi je pažljivo projektovan i opremljen najkvalitetnijim materijalima, kako bi se obezbedio visok nivo udobnosti i dugotrajan kvalitet. Zgrada je koncipirana tako da pruža....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 209.090 €, 77,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, JABLANICA, 120.000 €, 77,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ne propustite priliku! Imamo priliku da Vam ponudimo dve novoizgrađene kuće sa po dve trosobne stambene jednice, odličnog arhitektonskog rešenja na izuzetnoj lokaciji, na samo 4km od Zlatibora i 1km od Tornika. Stambene jedinice su zidane u polu nivoima, sa prelepim pogledom na Tornik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 174.000 €, 77,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 77m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se prostran i funkcionalan četvorosoban stan, smešten u urbanom delu Telepa. Ovaj stan je idealan za porodice. Stan je dvoetažni. U prvom nivou se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojenom trpezarijom i kuhinjom koja je potpuno osvetljena.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 437)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>