• GoHome Professional
do 200000 eura što manji 80 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200000 eura što manji 80 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji 80 m2

  • Za upit "do 200000 eura što manji 80 m2" pronađeno 10 153 nekretnina - prosečna cena 1.879 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • lift
    • 3.sprat
    • prizemlje
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, TEMERIN, 92.700 €, 73,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao trosoban stan, izuzetno prostran, na lepoj i mirnoj lokaciji, okružen zelenilom. U blizini marketa, dečijih igrališta. Terasa.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 73,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se sprat porodične kuće sa izdvojenim delom dvorišta, u mirnom delu Durlana, ukupne površine 103 m². Stan se nalazi na prvom spratu kuće (PR+1), objekat 1m i sastoji se od dnevne sobe i dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila i hodnika, terase – trosobne je strukture.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan u novogradnji, idealan za porodičan život. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina i u neposrednoj blizini autobuske stanice, prodavnica, vrtića, škole i svih ostalih potrebnih sadržaja za život. Izuzetno svetao stan, prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 213.000 €, 73,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija, veoma urbanizovana i dobro organizovana, sa svim neophodnim sadržajima koji čine život jednostavnim. Stan se nalazi u novijoj zgradi, u urednom, tipski izgrađenom delu naselja. Za one koji su u potrazi za prostranim i svetlošću obasjanim stanom, ovo je pravo rešenje.....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 105.580 €, 73,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u novogradnji u samom centru Temerina. Stan je useljiv odmah po isplati, Odličan kvalitet gradnje i opreme. Nazovite za više informacija. Terasa.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 127.750 € na 135.050 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 135.050 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 127.750 €
08.05.2026 - 135.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan troiposoban stan u završnoj fazi izgradnje, smešten u najbrže rastućoj zoni grada Niš – u okviru naselja Pantelej, između Somborskog bulevara, Studeničke i Gornjomatejevačke ulice. Ova mikrolokacija predstavlja epicentar novogradnje u gradu – kombinaciju urbanog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan od 73 kvadrata smešten na Novoj Detelinari. Stan je svetao i prostoran, sa funkcionalnim rasporedom koji uključuje dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, toalet i ostavu. Odličan pristup glavnim saobraćajnicama, prodavnicama i svim potrebnim sadržajem za....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***KUĆA U BUKOVCU***Oglašavamo prodaju kuće novije gradnje na 10km od centra grada.Ugradjena nova pvc stolarija,centralno grejanje na dve etaže kombinovano gas i čvrsto gorivo.Prizemlje sadrži kuhinju,salu za proslave,kupatilo,ostavu.Na spratu su dve spavaće sobe,kuhinja sa trpezarijom,dnevni....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 201.570 €, 73,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-starimajur/532966 Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 190.000 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na lepom placu od 19 ari, nalazi se uknjižena prizemna kuća. Poseduje dve spavaće sobe, kuhinju dnevni boravak, kupatilo i terasu. Nalazi se u blizini glavne ulice i autobuskog prevoza...2412 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.440 €, 73,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu u Petrovaradinu. U pitanju je troiposoban stan. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva ulaganja. Pozicija zgrade je odlična jer se u blizini nalazi sve što Vam je potrebno za svakodnevno funkvionisanje: pošta, autobuska stajališta, železnička....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 73,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u novijoj zgradi. Stan je bez ulaganja. Duplex, dole kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Gore predivne komforne 2 sp.sobe, kupatilo. Uknjižen! Keš-kredit! 021/2100690 .

 
 
 
  Kuća, DONJA TOPONICA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donja Toponica. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 73m2, jednoetažna , VPR. Nalazi se na placu površine 1578m2, ali se uz kuću prodaje površina od 7 ari. Kuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodičan stan - 3 spavaće sobe, dnevna, kupatilo, hodnik i terasa. I sprat. LIFT. Prodaje se sa novim namestajem. Grejanje GAS. Odlična termoizolacija (račun zimi do 10 000 din).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 97.850 €, 73,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvorišni stan, nadomak centra Novog Sada. Za dodatne informacije pozovite! Šifra: 485185 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.250 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji u blizini Limana 4. Pouzdan investitor sa višegodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om, tako da kupac stana ima pravo na povrat pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Oprema stana je izuzetno kvalitetna. Nekretnina za svaku preporuku. Moguća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94191, II/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se stan koji je renoviran pre 2 godine. Sve je rađeno "po meri". Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavace sobe, wc-a i kupatila. Uknjižen. Postoji mogućnost dogovora da nameštaj ostane.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 128.750 €, 73,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, veliko potkrovlje +terasa +++Agencijska oznaka 1062384. Prodaje se zanimljivo potkrovlje u stariji zgradi u funkciji četvorosobnog stana . Nalazi se u Blizini Saborne crkve . Zgrada sa dva sprata. Stan je za kompletno renoviranje . Uknjizen je na 73m2 a ima terasu oko 25m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 199.250 €, 73,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Nov - useljiv - fantastican. Za vise informacija Max Nekretnine 021/221-5500 Max Nekretnine 021/221-5501 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 105.300 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj savremeno dizajniran stan pruža vrhunski komfor i kvalitet života. Smešten je u visokom prizemlju nove stambene zgrade, sa ukupnom površinom od 73 m². Aluminijumska stolarija sa termoizolacionim staklima na svim prozorima i izlazima na terase, što obezbeđuje izuzetnu zvučnu i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na Podbari. U pitanju je izgradnja sa rokom kraj 2025-e godine. Stan je dvostrano orijentisan. U stanu će biti postavljena sigurnosna ulazna vrata,pvc stolarija i kvalitetna keramika. Za više informacija nas pozovite. Šifra:538987 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Telepu! Odličan način gradnje i opreme. Svaki stan je opremljen kvalitetnom PVC stolarijom, sigurnosim ulaznim vratima, podnim grejanjem, inverter klimom. Samostalan objekat u dvorištu zgrade. Ovom stanu pripada terasa i parking mesto. Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.420 €, 73,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran trosoban stan. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelep trosoban stan u Zemunu, smešten u mirnom naselju Batajnica, u ulici Marka Peričina Kamenjara. Stan se prostire na grejnoj površini od 73 m² i nudi savremeni i funkcionalni raspored prostora, idealan za udoban porodični život. U postupku je pravljenje ulice koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u PETROVARADINU površine 73m2. Stan je dvoetažni duplex. Nalazi se u kvalitetnoj vili, Miran koncept stanovanja. Odlična komunikacija sa Gradom. Parking ispred stana. Pripadajuča ostava uz stan. Ispred stana ograđeno dvorište oko 33m2. Izuzetno funkcionalan i iskorišten.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Podbari sa rokom mart 2026-te godine. Trosoban stan na trećem spratu od ukupnih 4. Dvostrano orijentisan. Može se kupiti putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 156.950 €, 73,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, 73m2, ČETVOROSOBNI Predstavljamo Vam prodaju četvorosobnih stanova u izgradnji. Zgrada i stanovi su odličnog kvaliteta gradnje i opreme, po modernom i urbanom standardu. Svi stanovi su isti po vertikali. Odličnog su rasporeda i čine ih sledeće prostorije:....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 195.000 €, 73,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo kuću kvalitetne gradnje u Užicu. - Nalazi se u neposrednoj blizini bolnice, - Sastoji se od prizemlja i prvog sprata i u stvarnosti ima 150m2 - Ispred kuće se nalazi natkriveni letnjikovac koji može služiti i kao mesto za parkiranje automobila. Cena....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 190.000 €
08.02.2026 - 200.000 €
13.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka,dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet, hodnika i dve terase. Zgrada ima svoj parking. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 42.500 €, 73,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novo izgrađeni stan u Bačkom Gradištu - trosoban površine 73 m 2 . Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Stan je kompletno novo sagrađen odnosno izvršeno je pretvaranje nekada poslovnog prostora u stambenu jedinicu. Podovi svi u keramici,....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 42.500 €, 73,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 80.000 €, 73,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na nivou potkrovlja kuće sagrađene 2005. godine. Vrlo svetao, osunčan, dvostrano orjentisan. Odlična termoizolacija, pvc stolarija. Sastoji se od tri komforne sobe sa minimalnim kosinama, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Stanu pripada i dvorišni prostor od....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 77.250 €, 73,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Specifična nekretnina, može se koristiti kao stambeni prostor, odlično je i za restoran zbog blizine Dunava. Dobro je za poslovni prostor, ordinaciju, mogu se napraviti i dva apartmana za rentiranje koji mogu biti fizički odvojeni. Gas je uveden u zgradu. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.300 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

0643187924 Prodajemo trosoban stan 73m u Novom Sadu, na Adicama ulica Nikole Aleksića, stan se nalazi na I spratu, mala zgrada sa svega šest stanova. U stanu senalaze dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, komforna terasa, sve je iz hodnika, odličan raspored,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.030 €, 73,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.000 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Bulevaru oslobođenja. Stan se vodi kao 2,5 soban, ali je dnevna soba pregrađena tako da u suštini ima 4 odvojene sobe. Nalazi se na 6. spratu od 7. Gleda na stranu suprotno od Bulevara, na igralište. Ima odvojeno kupatilo i wc. Stan je uknjižen. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.800 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Stan idealan za mlađe ljude, izdavanje, starije ljude. Blizina fakulteta, marketa, autobuskog stajališta, apoteka, banaka. Izgradnja sa rokom useljenja septembar 2024. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Vredi videti, naša preporuka. šifra:523482 b122 Terasa, Lift, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.420 €, 73,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban odličan stan na Bulevaru oslobođenja. U toku je totalna adaptacija nekretnine, idealan za višečlanu porodicu. Nalazi se na fenomenalnoj lokaciji, sve što Vam treba imate na dohvat ruke. Autobuska stajališta, banke, pošte, markete, škole, parkove. Za više....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 105.200 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, neuseljavan stan, sa dve terase 73m2, na visokom prizemlju u zgradi kvalitetne gradnje u neposrednoj blizini pijace u Temerinu. Stan je uradjen u 1.klasi materijala, aluminijumski prozori, dupla izolacija, spoljna i unutrašnja, vrhunska keramika.. Grejanje je podno na gas.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 171.940 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja, cena sa povratom PDV-a. Rok završetka 2024. godine. Popust zavisi od dinamike isplate.kontakt.060/423-30-33 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 210.600 €, 73,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om.https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-bulevarpatrijarhapavla/520101 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 62.050 €, 73,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar - Hram Ovaj salonac nalazi se na Vračaru kod Hrama Svetog Save . U svom okruženju ima apsolutne sve olakšice za svakodnevni život. Izuzetno je prijatan , svetao i miran, salonskog tipa sa visinom plafona preko 3m. Poseduje sopstveni video nadzor. Izdaje se polunamešten a po....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 499)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>