• GoHome Professional
do 200000 eura što manji 60 m2 luksuzan najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što manji 60 m2 luksuzan najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji 60 m2 luksuzan najnovije

  • Za upit "do 200000 eura što manji 60 m2 luksuzan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 89.900 €, 55,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 144.900 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 55m2, terasa, EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske stanice od T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 117.785 €, 55,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u izgradnji u LUX gradnji na 1. spratu, gas podno grejanje, mogućnost kupovine garažnog ili parking mesta, cena je 2150 e/m2 + PDV. Rok završetka je 01.09.2026. godine... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 135.215 €, 55,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130731, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 55,19 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavaće sobe 11,06 m2 i 8,18 m2. Dnevni boravak 13,84m2 i šarmantna kuhinja dvostrano zidana sa ulazom iz hodnika 5,87 m2. Svetlost u kuhinju dolazi od velikog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepših, najtraženijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjižen 1/1, strukturno odličnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepsih, najtrazenijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjizen 1/1, strukturno odlicnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, IRIG, 211.150 €, 55,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Vrdnik-Fruške Terme-Apartman komplet extra delux namešten - sa Garažom u suterenu zgrade. Opremljen je novim stvarima i lux tehnikom. Komforan, svetao sa prelepom terasom sa koje se pruža pogled na padine Fruške gore i na Banju Vrdnik. Apartman odiše stilom i elegancijom a u prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan,moderan dizajn, kompletno opremljen u novoj zgradi,grejanje na kalorimetre,mali troškovi.Lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, soba, kupatilo, terasa,dvorišno orijentisan mirno,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah, cena 750 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura što manji 60 m2 luksuzan (610)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>