• GoHome Professional
do 200000 eura što manji 60 m2 do 2200 eura/m2 Ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što manji 60 m2 do 2200 eura/m2 Ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji 60 m2 do 2200 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200000 eura što manji 60 m2 do 2200 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 98.880 €, 57,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Podbari u ulici Filipa Višnjića. Idealan je za porodično stanovanje. Ulaz zgrade je odlično održavan, stan je dvostrano orijentisan i poseduje 2 terase, kao i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Kuhinja je fizički izdvojena takođe sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 119.240 €, 54,20 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1221 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 063220187 U ponudi dvoiposoban stan u Batajnici, na dobroj lokaciji u blizini centra mesta i autoputa Beograd - Novi Sad, kao i svih sadržaja neophodnih za kvalitetan život. Stan ima 54m2 i čine ga dnevna soba....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 105.000 €, 54,27 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1369 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvoiposoban stan površine 54.27 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 95.200 €, 54,40 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar II, prodaje se trosoban stan u izgradnji površine 54.40m² na trećem spratu od ukupno šest u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i balkona. Grejanje je podno na gas, stolarija je izrađena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2. 5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 2.5, 55m2, 2/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126781, PR/III, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici gotovo bez buke. Dobra infrastruktura - u blizini prevoza, Doma zdravlja, pijace, marketa, škole i vrtića. Zgrada ukupno ima 14 stanova. Grejanje norveški radijatori....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126781, PR/III, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada je pozicionirana na odlicnoj lokaciji, u mirnoj ulici gotovo bez buke. Dobra infrastruktura - u blizini prevoza, Doma zdravlja, pijace, marketa, skole i vrtica. Zgrada ukupno ima 14 stanova. Grejanje norveski radijatori....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura što manji 60 m2 do 2200 eura/m2 (7671)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>