• GoHome Professional
do 200000 eura što manji 60 m2 Najnovije luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što manji 60 m2 Najnovije luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji 60 m2 Najnovije luksuzan namešten

  • Za upit "do 200000 eura što manji 60 m2 najnovije luksuzan namešten" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzan, kompletno namešten stan površine 58 m2 u novoizgrađenoj zgradi. Stan je opremljen sa stilom, dizajnerskim nameštajem i pažljivo biranim detaljima koji pružaju osećaj udobnosti i elegancije.Sadrži:Dve komforne spavaće sobeOtvoren dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 121.000 €, 55,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.960 €, 55,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

LUX dvoiposoban stan, kompletno namešten, na mirnoj lokaciji blizu Kamenjara. Kompletan nameštaj je pod garancijom. Stan je pod video nadzorom. Budući kupac uz stan dobija 2 numerisana parking mesta u dvorištu zgrade i ostavu u prizemlju. Grejanje je podno na toplotne pumpe. Naša....

 
 
 
  Stan, IRIG, 211.150 €, 55,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Vrdnik-Fruške Terme-Apartman komplet extra delux namešten - sa Garažom u suterenu zgrade. Opremljen je novim stvarima i lux tehnikom. Komforan, svetao sa prelepom terasom sa koje se pruža pogled na padine Fruške gore i na Banju Vrdnik. Apartman odiše stilom i elegancijom a u prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN U CENTRU GRADA – MODERAN DIZAJN I VRHUNSKI KOMFOR Iznajmljuje se potpuno opremljen luksuzni stan u samom centru grada, idealan za one koji žele vrhunski komfor i moderan stil življenja. Karakteristike stana: Površina: 55 m2 Struktura: open space dnevni boravak sa....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 211.150 €, 55,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117461, I/I, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1057670 - Uknjižen LUX dvosoban stan na Grbavici u kvalitetnoj gradnji. Prodaje se komplet namešten. Pogodan za izdavanje, treći sprat, terasa, mogućnost kupovine garaže. Dvosoban stan, Novi Sad - Grbavica | Prodaja · 56m² · 173.000€.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 180.000 €, 56,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052096 NOVI SAD, SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, PRODAJA STANA, DVOIPOSOBAN, LUX, NAMEŠTEN 56 m2 IZDVAJAMO IZ PONUDE luksuzno namešten dvoiposoban stan na Tatarskom brdu - Sremska Kamenica Na prodaju luksuzan, kompletno opremljen dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 159.900 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118748, VII/VIII, lift(2), terasa, uknjižen, luks renoviran. Luksuzan stan na najtraženijoj lokaciji – spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Na samo nekoliko koraka od Bulevara Oslobođenja prodaje se potpuno renoviran stan modernog i funkcionalnog dizajna. Lokacija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura što manji 60 m2 luksuzan namešten (108)
  • do 200000 eura što manji 60 m2 najnovije namešten (2)
  • do 200000 eura što manji 60 m2 najnovije luksuzan (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>