• GoHome Professional
do 200000 eura što manji 1.sprat barem 60 m2 pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što manji 1.sprat barem 60 m2 pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji 1.sprat barem 60 m2 pala cena podrum

  • Za upit "do 200000 eura što manji 1.sprat barem 60 m2 pala cena podrum" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.792 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 206.000 € na 185.400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 206.000 €
06.05.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je svetao i funkcionalan troiposoban stan od 73 m², smešten na prvom spratu zgrade u Dositejevoj ulici, u mirnom delu Podbare, nadomak strogog centra grada. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje odličnu provetrenost i prijatnu dnevnu svetlost tokom celog dana.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 209.900 € na 204.900 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 204.900 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 209.900 €
16.04.2026 - 204.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ušuškan u zelenilu i tišini, između dva parkića, ovaj stan predstavlja savršen spoj lokacije i komfora. Na 60 m² pažljivo renoviranog prostora, urađeno je sve što je važno za bezbrižan život – kompletno nove vodovodne i elektro instalacije, kao i hidroizolacija, što garantuje dugoročnu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 194.000 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 198.000 €
12.05.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, Kostolačka ulica U ponudi je funkcionalan porodičan stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija, u Kostolačkoj ulici, u neposrednoj blizini Super Vera i svih sadržaja neophodnih za savremen i komforan život. Lokacija se izdvaja po izuzetnoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura što manji 1.sprat barem 60 m2 pala cena podrum'
154.500 €
154.500 €
137.700 €
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 215.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 71,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 220.000 €
10.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Topla preporuka - komforan dvoiposoban stan, korisne površine 71 m2 + lepa prostrana lođa 10 m2 na prvom spratu zgrade od 6 spratova sa liftom + pripadajuci podrum. Funkcionalne je strukture: ulazni hodnik, kuhinja, trpezarija, prostrana dnevna soba i odvojen spavaći blok sa predsobljem,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 108.200 € na 95.790 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 95.790 €, 82,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 108.200 €
19.04.2026 - 95.790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na spratu kuće u Veterniku, Novi Sad. Stan je površine 82 m² i nalazi se na prvom spratu kuće. Prodaje se bez nameštaja, a sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan pripada i polovina dvorišta, jedna garaža i zajednički podrum. Nekretnina....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 168.000 € na 157.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 157.000 €, 273,00 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 168.000 €
06.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižena spratna kuća u StarčevuPodrum + prizremlje + sprat. Podrum ima oko 70m2, na prizemlju se nalazi trosoban stan kao i na 1. spratu. Na placu ima dva pomoćna objekta od 15m2. Grajanje je centralno na čvrsto gorivo, amože i na struju. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>