• GoHome Professional
do 200000 eura što manji 1.sprat barem 60 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura što manji 1.sprat barem 60 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji 1.sprat barem 60 m2

  • Za upit "do 200000 eura što manji 1.sprat barem 60 m2" pronađeno 3 280 nekretnina - prosečna cena 1.654 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+1%

Promena cene sa 182.825 € na 185.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 185.500 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 182.825 €
17.04.2026 - 185.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran i funkcionalan dvosoban stan površine 63 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom delu Novog Sada, na Novom naselju. Ova lokacija je poznata po dobroj organizaciji, zelenilu i odličnim uslovima za porodičan život. Stan je pažljivo osmišljenog....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 135.702 € na 138.589 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.589 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 132.815 €
08.02.2026 - 135.702 €
18.03.2026 - 138.589 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji, smešten na prvom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO 63 m2 Centar , ul. Valentina Vodnika, trosoban uknjižen stan, 1 sprat od 5, lift, cg, terasa, klima CENA 180000 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 CENTAR ul. Valentina Vodnika 63 m2 – 180000 Evra P 12324 Agencija je upisana u registar posrednika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.370 €, 63,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i moderno uređen trosoban stan površine 63 m². Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u naselju Nova Detelinara. Stan je pažljivo organizovan kako bi pružio maksimalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 114.990 €, 63,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Trosobni stanovi razlicitih kvadratura i i na prvom spratu u zgradi.iStanovi imaju PDV i mogu da se prometuju putem stambenog kredita. 63....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 188.180 €, 63,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan, dvorišno orijentisan dvosoban stan na prvom spratu u mirnom i tihom delu sa sunčane strane. Odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja, atraktivna lokacija preko puta Sajma. Poseduje: sigurnosna ulazna vrata (Invent-trezor), moderna kuhinja urađena po meri sve od medijapana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 112.300 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov trosoban stan u centru Veternika. Stan se nalazi na 1. spratu male zgrade u blizini osnovne škole. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, radne sobe, kupatila i terase. Veoma miran kraj bez gradske buke. Autobusko stajalište na 2 minuta hoda. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 2.5soban stan u ulici Milića od Mačve, u mirnom delu Mirijeva 4. Nadomak okretnice 27E, 25P, 79, E6. U blizini je neophodnih sadrzaja za udoban porodicni zivot, a dovoljno izdvojeno od gradske buke i vreve i na tacki ukrstanja vetrova, pa je lokacija izuzetno zdrava za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.000 €, 63,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za svaku preporuku. Brzo useljiv. Top lokacija. Extra kvalitet gradnje. Prvi sprat. Dvorišno orijentisan. Fantastičnog rasporeda. Komforne prostorije. Ogroman dnevni boravak u ovoj kvadraturi. Ispod i iznad stanovi. Ušuškan je sa svih strana. Grejanje je na gas sa kalorimetrima.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 190.500 € na 186.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 186.500 €, 63,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 190.500 €
17.04.2026 - 186.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i porodičnom delu Nove Detelinare, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i elegantno uređen trosoban stan koji spaja komfor, estetiku i praktičnost savremenog života. Smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade novije gradnje....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 160.680 €, 63,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, komoforan dvosoban stan na Novom naselju, u blizini Doma zdravlja. Kuhinja je odvojena, dnevni boravak sa trpezarijom prostran. Iz hodnika se ide u lepu spavacu sobu. Prvi sprat, dve terase, IDS 62842 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 156.000 €, 63,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 76920, I/IV, uknjižen. Novo naselje, 63m2, namešten dvosoban stan, pored ambulante, blizina autobuske stanice, banaka, marketa, I sprat, odličan, bez ulaganja, uknjižen, moguće preurediti u dvoiposoban. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 153.580 €, 63,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Telepu Trosoban stan 63 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,dvorišne orijentacije savremenog je lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj LokacijiIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan – Zemun, 63m², 170.000 € Na prodaju komforan dvoiposoban stan površine 63m², koji se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade bez lifta, u mirnom delu Zemuna. Lokacija: Zemun – mirna i dobro povezana ulica Površina: 63 m² Spratnost: 1. sprat (zgrada nema lift)....

 
 
 
  Stan, ŠID, 46.500 €, 63,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

tan 63m2 na odličnoj poziciji u centru Erdevika. Stan je dvoiposoban i dvostrano je orjentisan. Nalazi se na 1 spratu od 3 bez lifta. Stan uz sebe ima dve ostave u podrumu. Stan je izrenoviran podovi laminat i pločice, stolarija drvena. Terasa se nalazi na strani gde ima pogled na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.350 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007119.Trosoban stan u izgradnji koji će se nalaziti na 1.spratu moderne strambene zgrade. Rok završetka objekta je 30.12.2025.godine. Stan će biti idealne strukture i odličnog kvaliteta. Uredna dokumentacija i pouzdan investitor, i mogućnost povrata PDV-a za kupce....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.895 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 181.700 €, 63,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Podbari Izuzetan Trosoban stan 63 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,svetao je i funkcionalan,dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarijaGrejanje je CentralnoMogućnost Kupovine preko....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 86.000 €, 63,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u porodičnoj stambenoj zgradi koja se nalazi na Margeru. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja nije priključena na centrlno grejanje i koja nema lift. Površina stana je 63m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan, funkcionalan četvorosoban stan (3 spavaće + dnevna/trpezarija/kuhinja + kupatilo + vc) površine 62,63 m² sa otvorenom terasom, na mirnoj lokaciji u srcu Telepa. Stan se nalazi na 1. spratu dvospratne zgrade, sa ukupno 3 stana (po jedan na spratu), bez lifta, građenoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 142.760 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, 69m2, na 1.spratu u zgradi bez lifta, pouzdanog investitora, u Petrovaradinu Povrat PDV-a. Zavrešetak gradnje planiran u septembru 2025.godine. Mogućnost kuovine parking mesta u dvorštu zgrade u iznosu od 5.000e. Za keš kupce pogodnsti!Za više informacija pozovite 0638854918.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 37.800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal na grbavici, u sklopu kuće, na prvom spratu. Postoji mogućnost da se zakupi cela kuća (260m2) za 2000e + režije. Pozovite nas za više informacija. Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 107.530 €, 63,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 166.900 €, 63,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan, 63m2 na prvom spratu u mirnom delu. Idealan za porodični život. Prostoran, očuvan, komforan i uknjižen, bez tereta. Ima ugradnu kuhinju. Dvostrano je orijentisan, sa dve terase i u blizini ima dosta parking mesta. Postoji mogućnost prepravke u dvoiposoban stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 113.300 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1093902 Dvosoban stan u Bloku 8.Lep konforan stan sa pogledom na park pun zelenila. Stan je vredan pažnje i odličan za porodice s malom decom. Prvi sprat, centralno grejanje, U prizemlju ostava. Terasa.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi trosoban stan u centru Petrovaradina na samo 3km udaljen od centra Novog Sada. Useljiv krajem oktobra 2025 godine. Struktura stana:hodnik,dnevni boravak sa trpezarijom,dve spavaće sobe,kupatilo i terasa. Odličan porodičan stan. Grejanje na gas po potrošnji. Zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 146.000 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Trosoban stan 63 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 129.500 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u centru, prvi sprat, istočno orjentisan. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan ima dve terase jednu od 3m i drugu od 7,5 m dužine, ukupne površine 12,68 m2. Centralno grejanje, parket u celom stanu, optički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 164.400 €, 64,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na potezu limana 3. Stan sadrži prostran dnevni boravak koji je izuzetno svetao, sa portalnim PVC prozorima, iz dnevnog boravka se izlazi na terasu koja je dvorišno orijentisana, izdvojenom kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće sobe. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka 1077091 uknjižen dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Poseduje, dnevni boravak, dve odvojene sobe, kupatilo i wc. Prostrana terasa sa ostavom. Kuhinja u stanu je nova i ogradjena klizecim vratima. Stan se prodaje bez namestaja ali za pojedine stvari moze se napraviti....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 181.700 € na 210.950 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 210.950 €, 64,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2024 - 181.700 €
11.04.2026 - 210.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Podbari Izuzetan Trosoban stan 64 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, svetao je i funkcionalan, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija ima Lepu Terasu Grejanje je Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban stan na prvom spratu. Kompletno sređen stan sa ugradnom kuhinjom i plakarom u spavaćoj sobi. Dvostrano orijentisan, uknjižen i bez ulaganja. Prostorije: predsoblje, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i lođom, kuhinja i spavaća soba sa lođom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 118.289 €, 64,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.616 €, 64,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na Telepu u Novom Sadu, ukupne površine 64 m², smešten na I spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od dve odvojene sobe, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje stanova Novi Sad. Nekretnina poseduje terasu, pružajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 192.000 €, 64,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja – Dvoiposoban stan, Liman 4 Na prodaju dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 4. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade građene od crvene fasadne cigle, poznate po dobroj izolaciji i kvalitetu gradnje. Zgrada je okružena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-456 (od ukupno 457)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>