• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji porasla cena pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što jeftiniji porasla cena pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji porasla cena pogodan Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji porasla cena pogodan oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 5.793 € na 6.300 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 6.300 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 5.793 €
03.04.2026 - 6.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište u selu Voljavče, grad Jagodina, ukupne površine 38,62 ara. Zemljište je pogodno za razne poljoprivredne delatnosti – ratarstvo, voćarstvo, plasteničku proizvodnju i slično. Nalazi se u mirnom kraju, sa dobrim pristupnim putem. Zakažite razgledanje....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 8.000 € na 10.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, PETROVAC, 10.000 €, 2749,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 8.000 €
03.04.2026 - 10.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Lužnicama od 27.49m2 .Plac se nalazi na 200m od magistralnog puta za Topolu. . Plac je ravan,pogodan za gradnju i pored njega prolazi nekategorisani put. Nema priključaka za struju .,Na placu se nalazi nezavršen objekat od šljaka bloka dimenzija 4,5 puta 5m sa stavljenom....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 19.000 € na 20.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RIPANJ, 20.000 €, 7367,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2022 - 20.000 €
01.08.2022 - 18.000 €
05.09.2022 - 17.000 €
28.10.2022 - 18.000 €
14.12.2022 - 17.900 €
06.01.2023 - 22.000 €
08.02.2023 - 20.000 €
08.03.2023 - 19.888 €
24.03.2023 - 25.000 €
02.04.2023 - 28.000 €
21.04.2023 - 18.000 €
12.05.2023 - 22.000 €
09.06.2023 - 18.500 €
30.06.2023 - 20.000 €
23.08.2023 - 25.000 €
17.11.2023 - 12.000 €
29.12.2023 - 18.000 €
17.04.2024 - 20.000 €
14.08.2024 - 19.000 €
27.12.2024 - 19.900 €
05.02.2025 - 20.000 €
30.07.2025 - 19.000 €
03.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2022.,

www.berzanekretnina.org

Dve kat.parcele, do puta, blizu asfalta, priključaka na struju i vodu, železničke stanice Ripanj tunel. Pogodno za razne namene. Fotografije mogu predstavljati ilustraciju. UUpisano kao njiva i obraslo drvećem i rastinjem. Kupac plaća proviziju. 069/236-5768 .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 21.200 € na 22.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, INĐIJA, 22.000 €, 2790,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 21.200 €
15.03.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac u neposrednoj blizini Dunava u selu Slankamenački vinogradi. Očuvano tradicijom u opštini Inđija posebno se ističe ovo malo naselje. Nastalo krajem 19. veka na krajnjim istočnim obroncima Fruške gore, na padinama pobrđa Koševac, ovo živopisno naselje najmlađe je i najmanje u....

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 34.000 € na 42.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KAMENICA, 42.000 €, 1088,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 34.000 €
22.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori u Sremskoj Kamenici Uknjižen Građevinski Plac 1088 m2 na TOP LOKACIJIPlac je pretežno ravan Idealan za Vikendicu i za Uživanjena Placu postoji nelegalizovan manji objekatdimenzije 12 x 96 metarastruja je pored Placaput je....

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 34.000 € na 42.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KAMENICA, 42.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
08.07.2025 - 34.000 €
21.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo na Fruškoj gori u Sremskoj Kamenici Uknjižen Građevinski Plac 1088 m2 na TOP LOKACIJI Plac je pretežno ravan Idealan za Vikendicu i za Uživanje na Placu postoji nelegalizovan manji objekat dimenzije 12 x 96 metara struja je pored Placa....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 44.000 € na 50.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Trg, 50.000 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 60.000 €
23.01.2026 - 50.000 €
30.01.2026 - 49.900 €
08.02.2026 - 50.000 €
11.02.2026 - 40.000 €
16.02.2026 - 50.000 €
25.02.2026 - 40.000 €
02.03.2026 - 50.000 €
15.04.2026 - 44.000 €
26.04.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nalazi se u prometnoj ulici i kod vrlo prometne lokacije. Ima izlog i 2 toaleta. . Za zgradu, sagrađenu pre 36 godina, postoji upotrebna dozvola za privremeni objekat. Pogodan je za prodaju, usluge i drugo. Kupac plaća proviziju u visini od dve hiljade eur u rsd. Fotografija predstavlja....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 49.000 € na 50.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 150,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.000 €
15.02.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna, četvorosobna kuća sa dva ulaza, površine 150m2, na placu od 346m2 sa kolskim ulazom. Sastoji se od predsoblja, 4 sobe, kuhinje i dva kupatila. Mešani materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima patos, laminat i keramičke pločice, drvena i PVC stolarija,kanalizacija.....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 44.000 € na 50.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 50.000 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.01.2026 - 60.000 €
25.01.2026 - 50.000 €
13.02.2026 - 40.000 €
20.02.2026 - 50.000 €
27.02.2026 - 40.000 €
04.03.2026 - 50.000 €
05.04.2026 - 45.000 €
06.04.2026 - 40.000 €
17.04.2026 - 44.000 €
27.04.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.indomio.rs

Nalazi se u prometnoj ulici i blizu vrlo prometne lokacije. Ima izlog i 2 toaleta. Za zgradu, sagrađenu pre 36 godina, postoji upotrebna dozvola. Pogodan je za prodaju, usluge i drugo.Izdat je u zakup za 12000 eur / godina- godišnji prinos 12000 Eur. Kupac plaća proviziju u visini....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 44.500 € na 56.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, Palilula, 56.000 €, 3583,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 44.500 €
03.04.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Donje Međurovo kod Niša, opština Palilula, uknjižene površine 3583m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored puta, ravan je, pravougaonog oblika, pogodan za porodične kuće ili poslovni objekat. Dostupna infrastruktura na ulici. Uknjižen, gradsko građevinsko....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura što jeftiniji porasla cena pogodan (87)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>