• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji porasla cena do 2000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što jeftiniji porasla cena do 2000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji porasla cena do 2000 eura/m2 nenamešten Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji porasla cena do 2000 eura/m2 nenamešten zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 89.509 € na 97.050 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 97.050 €, 47,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.509 €
03.05.2026 - 97.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajalištaStan je projektovane površine 47.11 m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+48%

Promena cene sa 2.100 € na 3.100 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, 3.100 €, 2084,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 2.100 €
03.05.2026 - 3.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. .

 
 
 
 
+48%

Promena cene sa 2.100 € na 3.100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, GABROVAC, 3.100 €, 2084,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.100 €
08.05.2026 - 3.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 2084m² · 3.100€.

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 8.500 € na 9.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 9.500 €, 923,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 8.500 €
13.05.2026 - 9.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno atraktivan plac površine 9.23 ara, smešten na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Jagodini – na Đurđevom brdu. Ova lokacija predstavlja savršen spoj mira, prirode i blizine grada. Plac se odlikuje: odličnom pozicijom i pogledom mirnim okruženjem sa....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 13.500 € na 15.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, INĐIJA, 15.000 €, 1700,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.08.2025 - 13.500 €
08.05.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac u blizini Dunava i mosta kod Beške. Zemljište u građevinskom području. Plac je većim delom pod nagibom. Makadamski put pored placa. Priključak za struju na putu. U blizini stambeni objekti, vikend naselje, plaža Beška, poznati restorani Sidro i Stari Alas. Agencijska provizija....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 16.000 €
15.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104515, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Ralji,posle zeleznicke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa. Asfaltni put je do placa,Struja,voda. U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 16.000 €
10.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104515, struja, uknjižen. Plac se nalazi u Ralji,posle železničke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa.Asfaltni put je do placa,Struja,voda.U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104512, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste.Njiva Ima asfalt do placa,struja,i voda. Blizu zeleznicke stanice u Ralji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 18.000 €
10.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104512, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.NjivaIma asfalt do placa,struja,i voda.Blizu železničke stanice u Ralji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 20.000 €
10.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104514, struja, uknjižen. Poljoprivredno zemljište.Voćnjak. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura što jeftiniji porasla cena do 2000 eura/m2 zadnjih 14 dana (299)
  • do 200000 eura što jeftiniji porasla cena do 2000 eura/m2 nenamešten (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>