• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji pogodan barem 60 m2 p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što jeftiniji pogodan barem 60 m2 p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji pogodan barem 60 m2 podno grejanje

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji pogodan barem 60 m2 podno grejanje" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.889 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DESPOTOVAC, 50.920 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u samom centru Despotovca, na izuzetnoj lokaciji sa velikim potencijalom za izdavanje na kratkoročno i dugoročno. Blizina svih gradskih sadržaja, kao i manastira Manasije i turističkih atrakcija, čini ovu nekretninu idealnom za ulaganje. Prednosti stana: • Podno grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada pa je ovo odlična prilika za sve kojima je lokacija presudna za obavljanje delatnosti. Prostor je površine 60m2, nalazi se na I spratu. Prostor je nov i dolazi sa kompletnom kancelarijskom opremom, što može biti velika prednost za potencijalne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 95.000 €, 78,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvoetažni lokal površine 52m2 sa terasom od 26m2 u suterenskoj etaži. Cena je sa PDV-om. Lokal se nalazi u okviru novogradnje izgrađene 2023 godine. Sastoji se od dva nivoa. Na prizemlju se nalazi prostor površine 16,57m2. Kružnim stepenicama se silazi u suterenski nivo u kojem se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura što jeftiniji pogodan barem 60 m2 podno grejanje'
163.172 €
163.172 €
104.330 €
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 100.080 €, 72,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113687, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u tek useljenoj novogradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Čuburskog parka i pešačke udaljenosti od Hrama Svetog Save i Kalenić....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 103.930 €, 58,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan pogodan za porodično stanovanje. Nalazi se na I spratu stambene zgrade u izgradnji. Raspored prostroija: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Veoma lep raspored. Stanovi su energetski efikasni, toplotno i zvučno izolovani,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, pp sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 116.300 €, 69,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, naselje Erdoglija, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 69 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Stan se nalazi na prizemlju u zgradi, sa zasebnim ulazom. Namešten je, opremljen....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u novogradnji u naselju Duvanište, u veoma prometnoj ulici, lako uočljiv i pogodan za različite delatnosti: kancelariju, ordinaciju, salon lepote, poslastičaru, brzu hranu i slično. Ukupna površina lokala iznosi 83 m² i prostire se na dva nivoa: Prizemlje: 43 m² Podrumski....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 133.200 €, 111,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA 9116852,Novi Sad,Bulevar,I sprat, POSLOVNI PROSTOR NA IZUZETNO ATRAKTIVNOJ LOKACIJI, nov, površina 111m2,pogodan za kancelarije, predstavništva, ordinacije, podno grejanje , klimatizovan, mali troškovi, u perfektnom stanju bez ulaganja , opremljen optičkim kablom.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 154.500 €, 392,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću na tri nivoa ukupne funkcionalne površine približno 400 m² na placu od 360m2! • Podrum (~180 m²) - poluukopan prostor kao na slikama, sa donje strane objekta omogućen izlaz ka dve garaže, što pruža odličan pristup i dodatne mogućnosti za radionicu, skladište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.900 €, 61,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 61m2, terasa, podno grejanje, II/II, telefon, interfon,parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2022. godine. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade. Iznad stana se nalazi tavanski prostor....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 164.700 € na 170.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 170.800 €, 61,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 159.900 €
07.12.2025 - 164.700 €
17.04.2026 - 170.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 164.700 € na 170.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 170.800 €, 61,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2025 - 155.000 €
18.05.2025 - 150.000 €
01.06.2025 - 159.900 €
03.10.2025 - 152.500 €
07.12.2025 - 164.700 €
17.04.2026 - 170.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 171.000 €, 114,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Slavujev venac, Braće Ribnikar; 114m2, 5 kancelarija, PSUT, podno grejanje na struju, interfon, internet, 2 garažna, 3 parking mesta; U ponudi je kvalitetan poslovni prostor pogodan za veliki broj delatnosti u polusuterenu prelepe kuće u blizini Zire; Ulazni deo - prijem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 186.780 €, 62,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan, u prelepoj zgradi niske spratnosti. Korišćeni su vrhunski materijali, a enterijer je uređen moderno i funkcionalno. 2.5, 62.26m2, terasa, EG, podno grejanje, lift, telefon, interfon. Građevinska dozvola. ️ Karakteristike stana * Trosoban stan sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.000 €, 82,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054250, TELEP, ČETVOROSOBAN STAN, 82m2 Na prodaju porodičan četvorosoban stan – 82 m², blizina Dunava-urbana vila od ukupno 3 stana Prodaje se izuzetno funkcionalan i kvalitetan stan površine 82 m², useljen 2022. godine, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na prizemlju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 15)

<< <1> >>