• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji parking podrum - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura što jeftiniji parking podrum - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji parking podrum

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji parking podrum" pronađeno 2 545 nekretnina - prosečna cena 2.061 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 87.000 €, 130,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120696, 4.45a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp. Vrlo lepa, čvrsta, suva i dobro izolovana kuća u koju treba uložiti malo i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 87.000 €, 41,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvosoban stan u tihoj ulici sa dosta zelenila i uvek slobodnim mestom za parking. U neposrednoj blizini su škola,vrtić, Lidl, Beo šoping centar. Brz izlaz na autoput, odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinjsko-trpezarijskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119160, I/VI, klima, parking, podrum, ostava. Prodaje se lep jednosoban stan u blizini bulevara kod železnicke stanice. Komforan stan, namešten, dnevna soba, odvojena kuhinja, pretsoblje i kupatilo. Prvi sprat. U okruženju ima mnogo zelenila, novih dečjih igrališta,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 87.000 €, 113,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća čvrste gradnje sa pomoćnih objekatima takođe čvrste gradnje, koji mogu služiti za različite namene (garaža, podrum, pecara,letnja kuhinja, ostava). Ukupna površina objekata iznosi: 🔹 Objekat 1 (stambeni objekat): 113 m² 🔹 Objekat 2 (pomoćni objekat): 77....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 87.000 €, 170,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem spratnu kuću u Bačkoj Palanci na odličnoj lokaciji, odakle je potrebno 10 minuta hoda do centra grada, kao i desetak minuta do jezera Tikvara prema Dunavu. U blizini su škole, marketi, dom zdravlja Kuća ima 170 kvadrata na placu od 13 ari uključujući dvorište i baštu-voćnjak.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lep, komforan, stan, namešten. Jedna soba, odvojena kuhinja. Prvi sprat. Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, PALIĆ, 87.550 €, 38,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan-apartman u neposrednoj blizini Palićkog jezera. U pitanju je kompletno namešten apartman, pogodan za izdavanje. Stan poseduje dnevni boravak, spavaću sobu i kupatilo. Poseduje svu prateću opremu neophodnu za visoko kotiranje na booking-u. Kompleks poseduje recepciju,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 88.000 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u centru Stare Pazove Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 90,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u kući (na spratu) površine P-90m2, lokacija Trošarina dobra lokacija (blizina vojnih zgrada) struktura stana: veranda, veliki hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije, ogroman dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, velika terasa (izlazak na terasu iz dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, IRIG, 88.000 €, 106,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119604, 24.93a, prizemna, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Savremena seosko domaćinstvo, moderno opremljeno, uredjeno i održavano,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.500 €, 42,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ PREPORUKA - IZUZETNA VRHUNSKA LOKACIJA - ODLIČAN IZUZETAN STAN ODMAH USELJIV - CENTAR GRADA - Palilula Ul.Božidarčeva kod IDEJE bukvalno 4 - 5 min hoda do MARGERA PRAVNOG I EKONOMSKOG FAKULTETA - izuzetan funkcionalan prodaje se kompletno sa svim stvarima lep JEDNOIPOSOBAN....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 88.580 €, 31,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju polunameštenog, renoviranog stana na traženoj lokaciji. Stan je opremljen sa kuhinjom i kupatilskim nameštajem rađenim po meri od iverice premijum kvaliteta i klimom. Takođe ima i veliku terasu od 5,8m2 dvorišno orijentisanu okruženu zelenilom. Na terasi se nalazi....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 89.000 €, 70,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 89.000 €, 96,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo kuću u Begeču koja u osnovi ima 96m2 uknjiženih. Ima i veliki zidani podrum. Kuća je kvalitetno zidana, čvrstim materijalom i obložena je fasadnom ciglom , urađena je izolacija mineralnom vunom između cigle i bloka. Takođe, ima i horizontalnu izolaciju . Raspored je odličan.....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 89.000 €, 61,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Arandjelovca Gornja jadranska Prizemlje(nema pentranja uz stepenice : ) ), ima dva ulaza, sa spoljne strane, kroz zatvorenu terasu, koja je pretvorena u hodnik(8kv nije uknjizeno , kupcu dodje gratis). Kao i iz unutrasnjosti zgrade Stan ima 61kv +8kv. Pregradjen i napravljeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 89.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.02.2020.,

www.klikdooglasa.com

Stan na Miljakovcu [telefon] (Beograd, Srbija) na prodaju Prodajem četverosoban uknjižen stan [telefon] m [telefon] na Miljakovcu [telefon] ( Beograd, Srbija). Stan je nov i prodaje ga vlasnik. Nalazi se na [telefon] . spratu od ukupno [telefon] sprata. Cena stana je [telefon] € ,....

 
 
 
  Stan, Novi Ledinci, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam samo par kilometara od Novog Sada odličan dvosoban stan. Stan je idalan za porodičan život. U nepodrednoj blizini se nalazi Dunav. Nekretnina se nalazi na trećem spratu i okružena je zelenilom. Mir i tišina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KING....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 86.500 €
04.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva garsonjera na Voždovcu, u neposrednoj blizini fakulteta. Nalazi na VPR u stambenoj zgradi novije gradnje (visina prvog sprata) i sastoji se od kombinovane sobe od 17m2 u koju su smešteni kuhinja standardnih dimenzija i trpezarija, kao i kupatila....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 86.500 €
06.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjižen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 89.500 €, 39,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji u ulici Maksima Gorkog, neposredno uz Spens, Promenadu, Bulevar oslobođenja, fakultete i centar grada. Pozicija stana omogućava brzu povezanost sa svim delovima Novog Sada, dok istovremeno pruža mir i udobnost jer je dvorišno orijentisan – bez buke i gradske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog jednosobnog stana na traženoj lokaciji. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom. Ostava u suterenu zgrade. Idealan za život ili kao investicija za mesečno izdavanje. Zgrada je okružena zelenilom, parking prostora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 89.610 €, 28,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renovirana garsonjera spremna za useljenje! Odlična lokacija, u blizini grada sa dovoljno privatnosti i mira. Zgrada dobro održavana. Odlična kako za život, tako i za investiciju. Za sve ostale informacije pozovite naše agente. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Sodara, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 89.900 €, 266,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Celarevu.Kuca je na placu od 337m2.Gradjevinska povrsina kuce je 191m2 a gradjevinska povrsina pomocnih objekata je 75m2. U povrsinu kuce spadaju: Podrum sa kotlarnicom za grejanje na cvrsto gorivo i gas Prizemlje:spavaca soba,kupatilo,dnevna soba sa trpezarijom,kuhinja....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124799, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, može zamena(), deljiv, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 85.000 € na 90.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOPOT, 90.000 €, 158,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2025 - 90.000 €
09.03.2025 - 80.000 €
09.11.2025 - 100.000 €
23.01.2026 - 85.000 €
26.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.indomio.rs

Kuća - Sopot 4.0, uknjiženo na 78m2, ukupno 158m2, PR+I, EG, telefon, podrum, parking, plac 12a Odlično pozicionirana porodična kuća koja se sastoji od prizemlja i prvog sprata, u solidnom stanju. Plac ima 12 ari, pod voćem je. U kući ima voda, struja i gas. Za svaku preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 35,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban stan na 4/4 spratu bez lifta. Stan je izuzetnog lepog rasporeda, ima odvojenu spavacu sobu, kupatilo, kuhinjski deo i dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124799, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, moze zamena(), deljiv, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-....

 
 
 
  Kuća, JELAŠNICA, 90.000 €, 244,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Jelašnici, 244 m2, na 457 m2 placa. Kuća je novije, kvalitetne gradnje i sastoji se od prizemlja koje sadrži dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo, garažu i pomoćnu prostoriju ( budući vlasnik sebi može prilagoditi drugačiju funkciju postojećih prostorija), i potkrovlja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 95.000 € na 90.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, Centar, 90.000 €, 178,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
27.03.2026 - 95.000 €
24.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu ulicu i veliki parking za 4 automobila. U sklopu kuće su tri lokala koja izlaze na hodnik, jedna kancelarija, kuhinja, kupatilo, toalet. Iz kuće....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 90.000 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman Divčinova B10 se nalazi u najlepšem delu Divčibara, na samom prilazu velikoj stazi,tačnije 250 metara od njenog parkinga ! Apartman se prodaje u vidjenom stanju sa svim nameštajem, opremom i tehnikom. Kapacitet je 4 odrasle osobe, a veličine je 32 kvadrata ! Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan od 45m² u savremenom kompleksu – parking, podrum, video nadzor Na prodaju dvosoban stan površine 45m², smešten u modernom stambeno-poslovnom kompleksu čiji je završetak planiran za avgust 2025. godine. Stan se sastoji od: Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 90.000 €, 193,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

SRBOBRAN, 193m2, KUĆA Ova izuzetno prostrana kuća koja se prostire na 172m2 stambenog prostora i 193m2 građevinske površine, prodaje se kompletno nameštena, sa pripadajućom garažom i pomoćnim objektom koji se nalazi u dvorištu. Kuća je odličnog rasporeda i sačinjena je od dve etaže.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 62,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 74m2, privatna je svojina 1/1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje sa tavanom od karatavana, ima visoke plafone i dva ulaza. Promenjena je stolarija....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Radničkom naselju, korisne površine od 180m2, sa pomoćnim objektom površine 10m2, na placu od 418m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu škole, vrtića, pošte, pijace, marketa i pogodne su kako za stanovanje tako i za izdavanje.Kuća je spratnosti Po+Pr+I,....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119406, I/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Na prodaju odličan stan od 60m² u mirnom i porodičnom okruženju Padinske Skele, u ulici Srpskog Husarskog Puka. Stan se na nalazi na I spratu zgrade bez lifta. Zgrada je....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.000 €, 176,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Rumi, miran deo grada, u blizini vrtića. Kuća se sastoji iz prizemlja, gde je velika dnevna soba sa kuhinjom i izlaz na terasu koja gleda u dvorište, kupatilo i predsoblje. Na spratu je spavaća soba, kupatilo i velika dnevna sa kuhinjom. Ove prostorije na spratu su....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan u Mladenovcu, površine 87m2. Stan je izvorno podeljen na dva odvojena stana, 48m2 + 39m2, sa zasebnim ulazima. Stan se nalazi u neposrednoj blizini niza trga, kafića, restorana, autobuske stanice. Stan se nalazi na prvom spratu od tri,....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 90.000 €, 385,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 Prodajemo stariju prizemnu Kuću u Bačkoj Topoli,Glavna ulica,visoki plafoni,velike prostrane sobe,kuhinja odvojena,dva kupatila,ostava,podrum ispod kuće,tavanski prostor iznad cele kuće . . .lep plac,uknjižena. Odlicna lokacija za poslovnu delatnost, ugostiteljstva, turizma,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 90.000 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Jabučkoj ulici. Na prodaju lep, renoviran stan, ukupne povrsine 40 m2 sa pripadajucom terasom od 30m2. Zgrada je uknjizena stan je iz otkupa. Stan je svetao, topao, prostoran, sastoji se od kuhinje, kupatila, hodnika, dnevne sobe kao i 2 spavace sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Novo Selo, 90.000 €, 86,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se može pretvoriti u dva poslovna prostora. Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Zemun Polje, Partizanskih učitelja, 82m2 .. 82m2, 3.0, PR/1, EG, terasa, parking, podrum Dokumentacija: uknjižen. Stanje: za sređivanje. Stan u prizemlju u Zemun....