• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji parking do 70 m2 pogo - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji parking do 70 m2 pogo - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji parking do 70 m2 pogodan

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji parking do 70 m2 pogodan" pronađeno 420 nekretnina - prosečna cena 2.310 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u toponici kod Knića, udaljena od centra sela (škole, ambulante, igrališta, prodavnica, pijace, kafića…) 1,5 km, a 2 km od benzinske pumpe, površine 76 m2 sa imanjem koje čine okućnica površine 2009 m2, te njive, površine 6083 m2 i šuma 1805 m2, koje se nalaze u blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMA, 41.000 €, 45,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal od 45m2 u Železničkoj ulici, u blizini pijace. Sam centar, pogodno za salone, kancelarije, lokale Ima dva nivoa - prvi je u prizemlju, gde se nalazi i toalet, a drugi u suterenu zgrade - koristio se kao magacin. Grejanje centralno. Okrečen, bez ulaganja, spreman....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 41.200 €, 30,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU ODLIČAN ULIČNI LOKAL NA DVE ETAŽE ..30m2(15m2+15m2) na još boljoj lokaciji,na Novom Naselju ,pogodan za razne vrste delatnosti.(frizerske salone,prodavnice,pekare,kao i kancelarije.. okolo dosta zelenila i mesta za parking.... koji se ne plaća.. vredi videti... .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 41.500 €, 26,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*POVOLJNO* Prodajemo na Novom Naselju Lep Poslovni Prostor 26 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Prostor je svetao sa Pogledom na Bulevar Slobodana Jovanovića ima dve prostorije i korištenje mokrog čvora POGODNO JE ZA KANCELARIJE MALI TROŠKOVI KOMUNALIJA IMA DOSTA PARKING MESTA....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 41.500 €, 26,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2023.,

www.indomio.rs

*POVOLJNO*Prodajemo na Novom Naselju Lep Poslovni Prostor 26 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIProstor je svetao sa Pogledom na Bulevar Slobodana Jovanovića ima dve prostorije i korištenje mokrog čvoraPOGODNO JE ZA KANCELARIJEMALI TROŠKOVI KOMUNALIJAIMA DOSTA PARKING MESTAOBAVEZNO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2 i nov je i neuseljavan stan, izuzetno pogodan i kao kancelarijski prostor. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.500 €, 30,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 42.900 €, 33,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor, Obudojevica, Viogorska, 33m2 . 33m2, 1.5, PTK/4, EG, interfon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Stan na odličnoj lokaciji u održavanoj zgradi bez lifta (Hidrogradnja).....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 43.000 €, 61,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju u Milatovcu, u blizini manastira Grnčarice i sale Balkan, kuća prizemlje i potkrovlje, površine 61 m2, na placu površine 1087 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja, na placu je i pomoćni objekat, i zasađeno je voće. Pogodno za svakodnevni život, za odmor, može se koristiti....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 43.000 €, 37,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u Radničkom naselju i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na V spratu, kvalitetne starije zgrade bez lifta. Veoma je lepe strukture i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.000 €, 27,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1095163 - Cena je 44 000e + agencijska provizija 3%. Na prodaju garsonjera na Adicama. Nova gradnja, na prizemlju. Prodaje se sa kuhinjom i tehnikom. Postavljene su lepe rešetke na ulazna vrata i na prozor. Ulaz je sa ulice i ima svoje parking mesto. Knjiženo kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.290 €, 27,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1095163.. Na prodaju garsonjera na Adicama. Nova gradnja, na prizemlju, prodaje se sa kuhinjom i tehnikom. Postavljene su lepe rešetke na ulazna vrata i na prozor. Ulaz je sa ulice i ima svoje parking mesto. Knjiženo kao garaža. Pogodno za iznajmljivanje i za poslovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor na Altini. Nalazi se u prizemlju kuće sa zasebnim ulazom. Poslovni prostor sadrži 75m2. Sastoji se iz velike prostorije od 42m2, ulaznog predsoblja, odvojene prostorije, toaleta, saune. Grejanje je na struju. Poseduje inverter klimu 18-cu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 45.500 €, 24,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište, OŠ, a pešačka zona udaljena svega nekoliko minuta hoda. Pogodan za izdavanje i porodično stanovanje. Stan je uknjižene površine 24m2. Nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal površine 66m2. Pogodan za razne vrste delatnosti. Ispred lokala se nalazi prostran parking. Dobro osvetljen, vidljiv sa mogućnošću postavljanja velike reklame, ceo prednji deo lokala u portalima. Lokal poseduje 2 kupatila. Centralno grejanje. Po potrebi....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 46.500 €, 53,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju dvoiposoban stan u CENTRU grada. - Površina stana je 53 m2, stan se nalazi na 1. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. - Stolarija PVC, nova trofazna struja. - Grejanje je....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 47.000 €, 37,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.indomio.rs

Objekat P+1 sa 4 stana (2 u prizemlju,2 na spratu) u jednoj od mirnih ulica na Petrovaradinu, punoj zelenila, a uvučena od glavne magistralne ulice. Stan je u prizemlju, grejanje na gas, parking ispred kapije. Uknjižena nekretnina. Dosta dobro održavan, pogodan kako za život, tako....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 47.400 €, 28,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116263, PR/II, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Na 15m od Smederevskog puta i autobuske stanice. Useljenje i zavrsetak radova Oktobar 2025. Gradjevinska dozvola. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, DUVANIŠTE, 47.500 €, 22,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor - lokal u prizemlju stambene zgrade, u Duvaništu. Površine 22m2, sastoji se od jedne višenamenske prostorije i mokrog čvora. Spoljni portali su od aluminijuma, na podu je keramika. Poseduje klimu i CG. Pogodan je za razne uslužne delatnosti, kao što su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.900 €, 29,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*STAN SA PARKINGOM*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Povoljno Odličan Jednoiposoban stan 30 m2 na DOBROJ LOKACIJIStan se papirološki vodi kao Garaža,nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju,lepe orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada pa je ovo odlična prilika za sve kojima je lokacija presudna za obavljanje delatnosti. Prostor je površine 60m2, nalazi se na I spratu. Prostor je nov i dolazi sa kompletnom kancelarijskom opremom, što može biti velika prednost za potencijalne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 48.000 €, 18,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo u najlepšem,mirnom delu starog Ceraka ovaj mali stan. Adaptiran je u stambeni prostor od garažnog mesta 13m2 Uknjižen je na 18m2 . Ukupna površina je 31 m2. Ispred je parking mesto koje koristi samo vlasnik stana.Prostor je pogodan za različite namene....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 48.410 €, 40,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.indomio.rs

Na odličnom, mirnom mestu na Petrovaradinu, uvučen od glavne ulice se nalazi ovaj objekat sa 4 stana. Zgrada je u dvorištu, stan na 1.spratu, iznad je tavan i krov. Prodaje se namešten! Grejanje na gas, ulica puna zelenila, parking ispred kapije. Projekat odličan sa odvojenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 49.900 €, 45,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan, na odličnoj lokaciji u centru grada, pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Veličina stana je 45m2. Zbog svoje odlične pozicije, stan je idealan i za kancelariju ili neku drugu poslovnu aktivnost uslužnog karaktera. Stan se nalazi na 1. spratu, kvalitetne,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.999 €, 22,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103743, IV/V, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking. Apartman LUX, odlična lokacija! Merena površina 24,3m2. Terasa površine 6m2. Odlična investicija za izdavanje ili za odmor. Pogodan za 3 osobe,poseduje TV smart 58inča,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 30,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji u blizini Ekonomskog i Pravnog fakulteta, Obilićevog venca Pogodan za obavljanje različitih delatnosti (manja ordinacija, frizersko-kozmetički salon i slično). Uknjižena površina 30m2. Nalazi se u prizemlju stambeno poslovne zgrade. Lokal ima....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 18,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera u Kragujevcu, u centru grada, na odličnoj lokaciji u mirnoj stambenoj zgradi sa manjim brojem stanova. Garsonjera se nalazi na prizemlju i ima ukupnu površinu od 18m2, dok je uknjiženo 14m2. Stan je funkcionalan i pogodan kako za svakodnevno stanovanje, tako....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 50.920 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u samom centru Despotovca, na izuzetnoj lokaciji sa velikim potencijalom za izdavanje na kratkoročno i dugoročno. Blizina svih gradskih sadržaja, kao i manastira Manasije i turističkih atrakcija, čini ovu nekretninu idealnom za ulaganje. Prednosti stana: • Podno grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKI MOKRI LUG, 51.000 €, 31,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem se lokal u prizemlju novije lepo održavane zgrade u naselju Brace Jerkovic, u ul.Rajacka na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja. Autobuska stajališta se nalaze u blizini lokala, dobro je povezan sa ostalim delovima grada. Lokal je pogodan....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 51.000 €, 30,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116260, PR/II, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stanovi na odlicnoj lokaciji! Na samo 10/15m od Smederevskog puta i autobuske stanice,nedaleko od marketa,apotekana samoj granici Kaluđerice i Lestana.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 51.500 €, 39,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor na Panteleju. Lokal je površine 39m2 i nalazi se u prizemlju. Sastoji se iz jedne veće prostorije i kupatila. Vrlo lako se može pretvoriti u stambeni prostor. Pogodan je za obavljanje raznih delatnosti. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Ovo je samo deo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 38,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor lokal na Bulevaru Nemanjića, zona jedan, površine 38 m2, na 1. spratu. Lokal je pogodan za kancelarijski prostor, laboratoriju, ordinaciju, magacinski prostor. Uknjižen, svojina 1 kroz 1, moguća kupovina putem kredita. Za ostale informacije slobodno nas....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 52.000 €, 33,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo odlične stanove u izgradnji, koji se nalaze na svega 150m udaljenosti od samog centra Inđije Novi projekat renomiranog investitora koji posluje preko 20 godina U ponudi stanovi kvadratura od 27m2 do 65m2 Odličan kvalitet gradnje i završnih radova Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 53.000 €, 46,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal u neposrednoj blizini okretnice u Mokranjčevoj ulici. Uknjižena površina lokala je 46m2 i sastoji se iz prostrane prostorije u koju se ulazi sa glavnog ulaza, kuhinje i wc. Nalazi se u novijoj zgradi. U odličnom je stanju, pogodan za više delatnosti.Uknjižen,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 53.000 €, 40,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 40m2 u suturenu starije zgrade. Stan je potpuno renoviran, urađena hidro i toplotna izolacija. Sastoji se od dve potpuno odvojene prostorije, kupatila i hodnika. Stan se prodaje potpuno opremljen nameštajem i tehnikom. Osim stanovanja i izdavanja ovaj stan....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 53.700 €, 41,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor-lokal u stambeno-poslovnoj zgradi u širem centru grada, na par minuta hoda od Žitnog trga. Lokal je u prizemlju i gleda na ulicu, površine 41m2 i sastoji se iz prizemlja površine 25,68m2 i galerije površine 15,23m2. Ima izlog koji gleda ka ulici.U prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 54.600 €, 33,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor - lokal u prizemlju, površine 33m2, TC Zona I na Bulevaru Nemanjića. Lokal je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u prizemlju Tržnog Centra, pristupačan na oba ulaza (s prednje kao i sa zadnje strane). Pogodan je za poslovni prostor kao i sve vrste delatnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 56.700 €, 54,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor za izdavanje – Novi Beograd, kod Beogradske arene Lokacija: ✔ Nalazi se u samom srcu Novog Beograda, neposredno kod Beogradske arene, na frekventnoj lokaciji sa odličnom vidljivošću i prometom pešaka i vozila. Površina i raspored: ✔ Ukupna bruto površina: 54 m² ✔....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 421)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>