• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji parking Zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što jeftiniji parking Zadnjih 14 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji parking Zadnjih 14 dana lift

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji parking zadnjih 14 dana lift" pronađeno 156 nekretnina - prosečna cena 2.659 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MALI MOKRI LUG, 163.200 €, 38,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namešten stan u novogradnji, odlično lokacijski pozicioniran. Sastoji se od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Na terasu sa otvorenim pogledom....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.187 €, 38,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo biranim materijalima i modernim sistemima za maksimalnu udobnost. Karakteristike stana i zgrade: *Podno grejanje – uživajte u prijatnoj toplini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera, površine 25m2 na petom spratu stambene zgrade bez lifta. Sprat nije poslednji, pošto su na šestom spratu ostave. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan ima pripadajuću ostavu. Grejanje je električno.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura što jeftiniji parking zadnjih 14 dana lift'
192.000 €
58.600 €
61.900 €
  Stan, Kopaonik, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Lift Parking Novogradnja Čajetinska Česma Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.600 €, 34,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderna garsonjera površine 34,45 m² u Vrnjačkoj Banji, u prirodnom okruženju i na odličnoj lokaciji u blizini centra, policijske stanice, škole i opštine. Stan je u izgradnji i projektovan po savremenim standardima stanovanja, sa naglaskom na funkcionalnost, komfor i prirodnu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.850 €, 36,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih i najmirnijih delova Vrnjačke Banje – destinacije koja živi 365 dana u godini zahvaljujući turistima iz celog regiona. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 64.600 €, 38,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Igora Vasiljeva Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Narodnog Fronta Sprat: 1 Spratnost: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 71.960 €, 35,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednosoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 35,10m2 nalazi se na II spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 74.000 €, 33,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101976 -CENA 74000 + 3% agencijska provizija . Uknjižen jednosoban stan na Novom Naselju u prelepom okruženju punom zelenila. Sastoji se od kuhinje, ,jedne sobe, kupatila, predsoblja i pod krovom je prostor oko 20 m2 koji se može iskoristiti za proširenje stana.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 74.210 €, 36,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednosoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 36,20m2 nalazi se na I spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 75.000 €, 56,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, staračkog doma. -Površina stana je 56 m2 + terasa površine 2,4 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Bele vode Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 84.000 €, 41,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Jednoiposoban stan u novoj zgradi. Površine 41 m2. Stan se prodaje opremljen. Pažljivo birana lokacija, u neposrednoj blizini samog centra grada. Efikasna kontrola grejanja, hlađenja,roletnisve putem mobilne aplikacije(OBLO LIVING). Inovativno tehničko rešenje, tih i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.620 €, 47,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 46,82m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 87.730 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 47,42m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan jednoiposoban stan, na top lokaciji kod parka Sveti Sava. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada. U blizini su vrtić, park Sv. sava, Tržni centar Delta, osnovna škola. Uknjižene površine 37m2, sa odličnim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.680 €, 50,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban, nalazi se u prizemlju zgrade. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.200 €, 31,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102573 - CENA 99.200 + 3 % AGENCIJSKA PROVIZIJA--- Prodaje se lepa. komforna garsonjera na Novoj Detelinari, na odličnoj lokaciji. Namešteno, četvrti sprat, terasa, lift, protočna topla voda, javni parking oko zgrade. ZA VIŠE INFORMACIJA POZVATI 021-427 -088 ....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 102.000 €, 30,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132214, III/, klima, lift, terasa, garaza, parking, ostava. Prodaje se jednosoban stan sa novim renoviranjem u naselju Nova Detelinara. Stan je po strukturi garsonjera povrsine 30 m² sa funkcionalnim rasporedom i prostranom, toplom terasom (postavljen radijator), koja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvosoban stan, površine 54m2, na četvrtom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je smeštena u mirnom delu grada, u samoj blizini Bogoslovije. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

ODLIČAN dvoiposoban stan , komplet OPREMLJEN sa dva PARKING mesta , Adice ! CENA 105.000 + agencijska provizija od 3% +++ Agencijska oznaka stana 1101389, Novi Sad, Adice. Prodaje se opremljen dvoiposoban stan sa dva parking mesta u zgradi staroj tri godine. U stanu je sve novo, rađeno....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 105.300 €, 81,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan od 81m2 u Skopljanskoj ulici u Požarevcu sprat 4 ima lift- novogradnja moze bilo koja vrsta kredita - uknjižen stan ima dve spavace sobe ,veliku terasu mogućnost kupovine spoljnog pokrivenog parking mesta 8000eur cena stana 1300eur + PDV VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 59,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 2.5-soban stan na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini Delta Planeta i Doma zdravlja. Stan se nalazi na 14. spratu stambene zgrade sa tri lifta, video-nadzorom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Orjentisan je jugoistocno. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 107.180 €, 34,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vojina ��ura��inovi��a Kostje, sut/11, cg,-Stvarna povr��ina-46m2 , ugovorna povr��ina-46.00m2, Prodaje se stan u centru Mirijeva na odli��noj lokaciji. U neposrednoj blizini nalaze se Maxi, park, vrti��i i ��kole i autobuska stajali��ta. Stan se nalazi u suterenu zgrade (nije ukopan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 113.400 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se završen, kompletno namešten, jednosoban apartman u novoizgrađenom objektu u mirnom naselju Sunčev Breg u zoni Nacionalnog parka na 1,8 km od samog centra Kopaonika. Objekat se nalazi na 1600 metara nadmorske visine a lokacija je na donjoj granici snega i najosunčanijem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 116.850 €, 57,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 57m2 na III spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 116.900 €, 33,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se završen, kompletno namešten, jednoiposoban apartman u novoizgrađenom objektu u mirnom naselju Sunčev Breg u zoni Nacionalnog parka na 1,8 km od samog centra Kopaonika. Objekat se nalazi na 1600 metara nadmorske visine a lokacija je na donjoj granici snega i najosunčanijem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 117.800 €, 53,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,