• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji opremljen 1.sprat - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji opremljen 1.sprat - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji opremljen 1.sprat

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji opremljen 1.sprat" pronađeno 350 nekretnina - prosečna cena 2.206 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 95.580 €, 162,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude stan - poslovni prostor za izdavanje grejne povrsine 110m2 + terasa 52m2 na odlicnoj lokaciji u Banatskoj ulici u blizini Zemunskih kapija, fakulteta, osnovnih skola, vrtica, auto placa, servisa i ostalih sadrzaja Nalazi se na 1. spratu u....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 96.000 €, 53,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko tražite udoban i komforan stan na odličnoj lokaciji, ovo je prilika za vas. Na prodaju stan površine 53m2 u naselju Aerodrom. Stan je smešten na prvom spratu stambene zgrade i predstavlja idealnu priliku za porodični život i/ili investiciju. Strukturu stana čine sledeće prostorije:....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 97.000 €, 39,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju, na glavnom putu za Rašku, u blizini kompleksa Mujen Lux. Odlična investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 39 m2. Nalazi se na prvom spratu u stambenom kompleksu sa liftom. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.000 €, 27,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem luksuzno sredjenu garsonjeru u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto pruza lep i miran ugodjaj za zivot. A u blizini se nalaze dve prometne ulice, pune sadrzaja za svaciji ukus. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade, izgradjene 2024. god., koja poseduje lift.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 46,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije gradnje iz 2020. godine sa podrumom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu. Stan je svetao, funkcionalan i luksuzno opremljen, bez potrebe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 98.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2023.,

www.klikdooglasa.com

Stan je na prvom spratu, uknjižen i odmah useljiv. Dvostrano orijentisan, renoviran, prostrana lođa, pripadajući podrum. Opremljen je alarmnim sistemom i klima uređajem. U mirnoj ulici sa uređenim parkiralištem, u blizini škole, vrtića, dečijeg igrališta, doma zdravlja, pijace, tržnog....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.550 €, 46,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.7 sa površinom od 45,55 m dostupan je na prvom spratu, a cena je sa PDV-om. Postoji mogućnost povraćaja PDV-a, kao i kupovina putem stambenih kredita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran trosoban salonski stan u centru – odmah useljiv! 🏡✨ Izdaje se prostran, luksuzno opremljen trosoban salonski stan površine 124m², smešten na 1. spratu u samom centru grada. Stan odiše elegancijom i pruža idealan spoj klasičnog šarma i modernog komfora. 🛋️🌟 Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.900 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera površine 27m², u mirnom delu Nove Detelinare, idealna za one koji traže udoban život u mirnom okruženju, a ujedno žele blizinu svih sadržaja koje grad nudi. U neposrednoj blizini nalaze se dve prometne ulice bogate kafićima, restoranima, prodavnicama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 99.910 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ne propustite priliku, budite ispred drugih. Prodaje se luksuzno sredjena garsonjera u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici, sto pruza lep i miran ugodjaj za zivot. A u blizini se nalaze dve prometne ulice, pune sadrzaja za svaciji ukus. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMPLETNO OPREMLJEN, Nova Detelinara, 27m2+++ Agencijska oznaka-1064395 Na prodaju uknjižena garsonjera na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. STAN SE PRODAJE KOMPLETNO NAMEŠTEN I OPREMLJEN BELOM TEHNIKOM, idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno sređena garsonjera koja se nalazi u mirnom delu Nove Detelinare, u Kopernikovoj ulici. Ova lokacija pruža prijatan i tih ambijent za život. Stan se nalazi na prvom spratu novoizgrađene zgrade iz 2024. godine, koja je opremljena liftom. Površina stana iznosi 27....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 100.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Popovcu, 300 m2, sa pomoćnim objektima, na 17 ari placa., 100.000e. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su opremljeni za život, identičnog su rasporeda i sastoje se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaji nov uknjižen, potpuno opremljen apartman sa pripadajućim parking mestom. Nalazi se na prestižnoj lokaciji (Novi centar Divčibara - ulica Breza) na idealnoj nadmorskoj visini (oko 1.000m) u neposrednoj blizinoi borove šume i breza, na sunčanoj padini sa pogledom na same....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 100.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.000 €, 27,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju potpuno nameštena garsonjera od 27 m², smeštena na prvom spratu novije zgrade iz 2024. godine u mirnom delu Novog Sada. Stan je moderan, funkcionalan i opremljen svim potrebnim nameštajem i tehnikom, idealan za studente ili kao investicija za izdavanje. Zgrada je kvalitetno....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 101.000 €, 32,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno nameštena garsonjera površine 32 m² (grejna površina 30 m²) u Hadži Ruvimovoj ulici na Detelinari. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan, što pruža mir i prijatan boravak bez buke sa ulice. Raspored stana je veoma funkcionalan....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 101.000 €, 36,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ul Prvoboraca u ponudi imamo uknjižen 1.5 stan od 36kvm (2m2 terasa) Pozicioniran na idealnom prvom spratu, u održavanoj zgradi koja je udaljena 80m od stajališta gradskog prevoza, marketa, škole. Kompletno opremljen i kao takav se prodaje. Dvorišno je orijentisan, svetao, funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 101.000 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan površine 40m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija, na šetalištu u Vrnjačkoj Banji! Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i kompletno je opremljen modernim i funkcionalnim nameštajem. Cena ovog jednosobnog stana je 103.000 evra. Ne propustite....

 
 
 
  Apartman, BRUS, 103.000 €, 48,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u Brzeći, 1.5, 48m2, terasa 4m2 + terasa 20m2, I sprat od V, lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen i uknjižen. 500m2 udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014. godine, koji poseduje sopstvenu recepciju, bazen,....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 103.100 €, 48,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su stan u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.10 sa površinom od 47,65 m dostupan je na prvom spratu, a cena je sa PDV-om. Postoji mogućnost povraćaja PDV-a, kao i kupovina putem stambenih kredita....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 104.450 €, 52,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar, luksuzno opremljen stan od 52.5m2 na prvom spratu u Aleksandrovoj zgradi (ugao Bulevara Oslobodjenja i Novosadskog sajma).Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu vratima kuhinju, spavacu sobu, kupatilo i zatvorenu terasu.Postoji mogucnost kupovine i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.090 €, 36,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, uknjižen, opremljen, jednoiposoban +++Agencijska oznaka 10633566. Prodaje se jednoiposoban stan u blizini ulice Heroja Pinkija. U cenu je uračunata kuhinja ali se može kupiti namešten uz dogovor. Nalazi se na prvom spratu manje zgrade. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.090 €, 36,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam lep jednoiposoban stan u Kotorskoj ulici na Telepu. Stan je u blizini svih neophodnih gradskih sadržaja.Nalazi se u manjoj novijoj zgradi na prvom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.000 €, 107,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan stan, na prvom spratu. Dvostran, svetao, sa odličnim rasporedom prostorija. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri sobe, kupatilo, toalet, predsoblje. Dve zastakljene terase sa garniturom za odmor i uživanje, dodatno krase prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 108.150 €, 29,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je moderna i funkcionalna garsonjera površine 29 m², smeštena u strogom centru Novog Sada, u kvalitetnoj i održavanoj novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu i orijentisan je ka mirnoj strani, što ga čini svetlim i prijatnim za boravak. Zahvaljujući lokaciji i strukturi,....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju je kompletno opremljen stan u kompleksu Prestige Forest Resort na Zlatiboru. Po strukturi je trosoban i se sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na prvom spratu od ukupno šest. Moderno je opremljen.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 37,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – moderno opremljen jednoiposoban stan na Južnom Telepu, Novi Sad Prodaje se funkcionalan i moderno uređen stan površine 37 m², smešten na prvom spratu manje stambene zgrade sa svega 7 stanova, što garantuje mir i privatnost. Nalazi se u odličnoj i traženoj lokaciji – Južni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.292 €, 42,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Praktičan i funkcionalan jednoiposoban stan na prvom spratu, idealan za pojedinca, par ili kao investicija. Nalazi se u moderno projektovanoj zgradi u mirnom okruženju punom zelenila, sa odličnim rasporedom prostorija i optimalno iskorišćenim prostorom. Struktura stana (42.42 m):....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 113.300 €, 48,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je nov neuseljavan stan u modernom kompleksu koji pruža sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na prvom spratu i nudi savremeni dizajn sa kvalitetnim materijalima. U blizini se nalaze marketi, škole i ostale važne sadržaje, što ga čini idealnim mestom za porodice.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 115.000 €, 54,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 120.000 €
08.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban Stan u Blizini Velikog ParkaU ponudi imamo trosoban stan površine 54m2, idealan kako za život tako i za izdavanje, lociran u blizini Velikog parka, Studentskog doma i više srednjih škola.Struktura Stana: Dnevni Boravak sa Kuhinjom: Prostran prostor koji kombinuje udobnost....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 115.000 €, 49,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na 150m od Merkura i 200m od parka na prvom spratu 49m2 uknjizeno plus terase koje nisu usle u kvadraturu pa smim tim stan ima oko 60m2 opremljen starogradnja renoviran,sastoji se od dve spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom i ostavom , dve terase , kupatilo i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 115.000 €, 33,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan 33m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom na Bulevaru oslobođenja. Strukturu stana čine predsoblje, dnevna soba sa izlazom na terasu, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Stan je kompletno renoviran i prodaje se opremljen nameštajem i tehnikom. Dvorišno je....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 116.000 €, 67,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno opremljen novi stan, u zgradi izgrađenoj 2024. Godine. sa parking mestom. Uknjižen. Lokacija svega 150m od centra, železničke stanice i kulturnog doma u mirnoj ulici. Prvi sprat, stan se sastoji od kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojenom....