• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 centralno gr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 centralno gr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 centralno grejanje interfon

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 centralno grejanje interfon" pronađeno 142 nekretnina - prosečna cena 2.940 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 31.740 €, 46,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Centralno grejanje Interfon Bose Milićević Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo, za najam, stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, na Zvezdari, kod Liona Na 15 minuta od Vukovog spomenika, blizu Bulevara, ulice Vojislava Ilića, blizu Beo shoping centra, Cvetkove pijace itd. Odlično povezan sa svim delovima grada putem više linija gradskog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 centralno grejanje interfon'
79.310 €
141.000 €
40.500 €
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 30, Bulevar Mihajla Pupina; 55m2, 2.0, 11./17, cg, klima, 3 lifta, interfon, internet, podrum; Svetao, renoviran, kompletno namešten dvosoban stan u urednoj zgradi sa tri lifta; Odlična struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpazarijski deo, prostranu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.200 €, 25,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 49.000 €, 45,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – jednosoban stan površine 45m2 + terasa na petom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje, parket, interfon, uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična uknjižena garsonjera sa terasom i odvojenom kuhinjom, na jednoj od najtraženijih lokacija. Klima, interfon, centralno grejanje na gas sezonsko, mali mesečni troškovi. Blizina fakulteta, tržnih centara Veoma lep raspored prostorija. Pogodno za izdavanje ali i stanovanje.....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 54.000 €, 46,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan ulaz sa inretfonom I video nadzorom u celoj zgradi. Pripadajući podrum. Uknjižen. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta, prodavnice....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 60.000 € na 58.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 58.900 €, 21,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 60.000 €
13.05.2026 - 58.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se renovirana garsonjera u suturenu, smeštena na odličnoj lokaciji u Mirijevskom bulevaru. Stan ima dosta prirodne svetlosti, što ga čini prijatnim za boravak uprkos poziciji u suturenu. Okružen je zelenilom, što pruža dodatni osećaj mira i privatnosti. Nekretnina je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 61.200 €, 72,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 72m2,terasa 4m2, CG, VPR/VI, lift, telefon, interfon. Uknjiženo 71m2. Izdaje se funkcionalan i svetao stan površine 72 m², na visokom prizemlju, u mirnoj ulici nadomak Vukovog spomenika. Struktura stana: • Dve spavaće sobe • Dnevni boravak • Kuhinja • Kupatilo • Terasa • Ostava....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 67.000 €, 55,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – Dvosoban stan kod nadvožnjaka površine 55m2 + terasa i lođa. Na petom od devet spratova zgrade s liftom. CG, interfon. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 73.000 €
11.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Dunavska – trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 65.000 € na 75.000 € dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BARAJEVO, 75.000 €, 65,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 65.000 €
17.02.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Carice Milice Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 75.000 €, 34,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja izuzetno funkcionalnog jednoiposbnog stana na Petlovom Brdu u novijoj zgradi. U neposrednoj blizini se nalazie svi bitini infrastrukurni objekti neophdni za kvalitetan zivot. Skole, vrtici, gimnazija, pijaca, Maxi, Orasac, novi dom zdravlja, apoteke, mini trzni centar sa mnostvom....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 80.000 €, 59,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Interfon Podrum Marije Mate Magazinović Sprat: 12 Spratnost: 16 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, UŽICE, 80.000 €, 59,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Užice, Centar, Marije Mate Magazinović, 59m2 . 59m2, 2.0, 12/16, CG, lift, podrum, interfon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u centru Užica, iznad pozorišta, soliter S. Južno....

 
 
 
  Stan, KOVIN, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Interfon Podrum JNA Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 1974 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 77.000 € na 80.000 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 27,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 82.000 €
11.04.2026 - 80.000 €
16.04.2026 - 77.000 €
18.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U centralnom delu Mirijeva, ulica Dragoslava Đorđevića Goše, prodaje se funkcionalna garsonjera, 28 m2, u zgradi novije gradnje. Garsonjera se nalazi na prvom spratu zgrade, od ukupno 4 sprata. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa pripadajućom kuhinjom i trpezarijom (open space....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 88.000 €, 60,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izvanredan dvosoban stan smešten u srcu Sremske Mitrovice. Stan je površine 60m2 i po strukturi je dvosoban. Ova nekretnina se nalazi na šestom spratu stambene zgrade koja ima ukupno sedam spratova, pružajući izuzetan nivo privatnosti i udobnosti. Prostor je odlično....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 89.900 €, 51,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Moravska, 51m2, 2.5, VPR/4, CG. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, manja radna soba, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo, pripadajući podrum. Centralno grejanje. Delimično renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija..Stvari i aparati koji su na slikama idu uz stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Tražite stan koji kombinuje praktičnost, komfor i odličnu lokaciju u Novom Sadu? Ovaj jednosoban stan od 30 m² na Bulevar Evrope je pravi izbor za vas! Nalazi se na 4. spratu moderne novogradnje sa liftom, potpuno je namešten i odmah useljiv – spreman za život ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Igmanska Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ada Mola, blizina autobuskih stajališta. Uknjižen useljiv stan, moguć kredit za mlade, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 96.230 €, 35,60 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura i kvadratura – idealno za život ili investiciju. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku za sve koji traže prodaja stanova Beograd na....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 98.000 €, 37,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Interfon i video-nadzor. Ima pripadajući podrum. Odlična pozicija stana odlična lokacija, miran kraj sa dosta zelenila. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 98.000 €, 30,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Žitni trg Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 0.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 99.990 €, 43,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Savska Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 100.000 €, 25,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117324, III/, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Novoj Detelinari. Plan stana: udobna dnevna soba sa koje je izlaz na zastakljenu terasu sa PVC stolarijom. Veoma lepa i funkcionalna kuhinja (zasebni deo) odvojena od dnevne sobe. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu između Kopitareve gradine i Skadarlije u tihoj ulici sa dovoljno parking prostora, nalazi se ovaj stan pogodan za posovni prostor, rentiranje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kralja Milutina Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 106.429 €, 29,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nameštena garsonjera Bulevar Evrope, površine 29m2, u novoj zgradi sa liftom, pod garancijom investitora. Stan je bez ulaganja, sve je novo i moderno uređeno, a prostor je maksimalno funkcionalno iskorišćen. Garsonjera se nalazi na četvrtom spratu, ima terasu, centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ljermontovljeva Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 0.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Ljermontova Sprat: 2 Spratnost: 8 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 109.000 €, 23,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno funnkcionalna i dobro osvetljena garsonjera od 25 m², smeštena na 2. spratu od 8 u kvalitetnoj i uredno održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom parkovskom okruženju. Stan je 0.5 strukture i sastoji se od: hodnika, višenamenske sobe i kupatila. Nekretnina je očuvana i u izvornom....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 109.000 €, 23,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Centralno grejanje Terasa Interfon Salvadora Aljendea Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 112.000 €, 39,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Stevana Opacica Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 1.0 stan, 39 m² – Julino Brdo Odličan jednoiposoban potencijal! Stan je lako adaptibilan u 1.5, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita za mlade. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa 6 spratova, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Stan ima centralno grejanje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 139)

<< <1 2 3 4> >>