• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji do 1400 eura/m2 Zadnj - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura što jeftiniji do 1400 eura/m2 Zadnj - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji do 1400 eura/m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji do 1400 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 727 nekretnina - prosečna cena 649 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • do 47000 eura
    • do 59000 eura (prosečna cena)
    • do 70000 eura
    • do 591 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • luksuzan
    • podrum
    • potkrovlje
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PARAĆIN, 110.000 €, 389,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dva teniska terena i vikend kucu ,uknjizeno i legalizovano Vikend kuca u osnovi 64m2 + 261m2 zgrada za sport,teniski tereni dimenzija 23.77x10.97 koji se svakodnevno koriste i odrzavaju Jedno kupatilo u vikendici i dva zasebna u sklopu terena Sopstveni bunar Nije fiksna....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 110.000 €, 3535,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u Soko banji(Soko Banja)Prodaja zemljišta u Soko banji,srednje brdo.Plac se vodi kao gradjevinsko zemljište,do asfaltnog puta, struja, voda do placa. Lepa lokacija, na uzvišenju sa lepim pogledom, nedaleko od centra, oko 600 m.Postoji mogucnos deljenja parcele.Vredi....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 112.500 €, 160,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u izgradnji, na Mramorskom brdu. Površine je 160m2, nalazi se na placu 3,7ari. . Poseduje dobar i funkcionalni raspored, u donjem delu kuće je+hodnik, dnevna soba, izdvojena kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe sa izlaskom na terasu ka zadnjem delu dvorišta i kupatila....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 112.500 €, 2200,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od lepših pozicija, na 350 metara od centra, prodaje se plac od 22,5 ari. Plac se nalazi u blizini glavne ulice, malo uvučen, u mirnoj i tihoj ulici, okružen zelenilom. Postoji infrastrukturna mreža ( asfalt, voda, struja, gas) i omogućava priključak za navedeni plac. Plac....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 113.292 €, 111,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 114.550 €, 79,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA KUPOVINA BEZ PROVIZIJE NA PRODAJU 93 stana 63 garažna mesta 33 parking mesta Višeporodični stambeni objekat spratnosti Po+P+5+Ps na lokaciji Beogradska u Inđiji. Lokacija zgrada je odlična, naselje je izuzetno mirno a na svega 300 metara od centra i šetališta, kao i železničke....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 115.000 €, 82,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Lesnina. Kuća je kompletno renovirana. Lep raspored prostorija. Tri spavaće sobe, komforan dnevni boravak, trpezarija i kuhinja su zajedno U dvorištu se nalazi dvosoban renoviran stan, garaža i manja pomoćna prostorijaNove instalacije struje, vode Centralno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 115.000 €, 89,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća se nalazi u Jagodini, u naselju Centar, na odličnoj lokaciji blizu svih sadržaja, škole i vrtića, uz sam put. Miran kraj čini je pogodnom za porodično stanovanje, a može biti i odlična opcija za poslovni prostor, poput ordinacije. Objekat je renoviran i spreman za dalje uređenje.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 115.000 €, 108,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 108 m² u Krnješevcima, u blizini autoputa i industrijske zone. Kuća se nalazi na placu od 22,32 ara, sa frontom od 20 metara. Odlična lokacija – mirno okruženje, u neposrednoj blizini glavnih saobraćajnica. Pogodno za porodično stanovanje ili poslovnu namenu.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 115.000 €, 200,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Gradnulica – petosobna kuća površine 200m2 + podrum na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom. Centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, trofazna struja, kanalizacija, dva kupatila, izolovana tavanica, pvc stolarija, uknjižena. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 115.000 €, 2300,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132224, uknjižen. Prodaja DUMBOVO - GRADJEVINSKI PLAC 2300 m2, PR+2+PK u gradjevinskoj zoni u naseljenoj oblasti. Struja, voda na placu pored.Plac je ravan, idealan za gradnju. Moguca parcelizacija na manje placeve. Uknjižen 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 115.650 €, 4626,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan plac u nenaseljenom delu. Struja, voda i gas na 100m od placa. Deljiv na više parcela. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 115.650 €, 4700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 117.000 €, 383,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Doljevcu(Doljevac)Prodaje se kuća u Doljevcu na placu od 5,5 ari. Podnet je zahtev za legalizaciju zbog promene kvadrature, inače i kuća i zemljište je upisano sa svojinom. Sastoji se od, prizemlja u kome su lokal i garaža, I sprata koji ima funkciju većeg trosobnog....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 118.500 €, 12358,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi zemljište u građevinskom području po kulturi njiva 3.klase površine 7292 m2 , livada 5.klase površine 1956 m2, voćnjak 3.klase površine 532 m2 ukupne površine 12,358 m2 koje se nalazi u Brodarevu, potes Zakuta, udaljeno oko 300 m od magistralnog puta E 763 .....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 119.000 €, 142,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Carina, mirna ulica. Plac 20ari, ravan, odličan i trosobna kuća u izvornom ali izuzetno dobrom stanju. Podrum, pomoćne prostorije (zidane), garaža. Moguća dogradnja, izgradnja još objekata. Odlično mesto za miran život u gradu, na velikom placu. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u vikend naselju Donje Vlase na placu od 10,5 ari.Kvalitetna novija gradnja.U prizemlju garaza,na spartu konforan denevni boravak sa trpezarijom i kuhnjom,odvojene tri spavace sobe. u potkrovlje u grubim radovimamoze da se dobije lep stambeni prostor) i velika terasa.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veća porodična kuća od čvrstog materijala u Srpskom šoru. Građena je u dva nivoa, a sastoji se od dve zasebne stambene jedinice. U prizemlju je četvorosoban stan koji se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri zasebne sobe, kupatila i....

 
 
 
  Kuća, LJIG, 120.000 €, 353,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

353m2, 3.5 ari, EG, PR+I+PTK. Uknjiženo 326 m2 i 3.5 ari Kuća u Ljigu sa tri zasebna stana, sa četiri kupatila, radionicom i garažom. Kuća u osnovi je 120m2, plac ima 3.5 ari. Kuća se sastoji se od prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. Prodaje se nameštena. Kuća za svaku preporuku,....

 
 
 
  Plac, VINIK, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je plac na Panteleju na dobroj lokaciji. Površine je 3,3ara, gradsko građevinsko zemljište je. Plac je pravougaonog oblika, koeficijent izgrađenosti 1,6 i pogodan je za gradnju sambene zgrade. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Miljakova��ke staze, 6a, gra��evinsko zemlji��te- Gra��evinsko zemlji��te, blizina okretnice autobusa 48. Poseduje detaljni urbanisti��ki plan, voda struja, asfaltni put. Prva zona. Agencijska provizija 2% -6ari .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na početku Miljakovca 3, blizu okretnice busa 48, nudimo Vam 6 ari placa na Sunčanom bregu. Sa jedne strane hvata ga zelenilo Miljakovačke šume, a sa druge, uvučen asfaltni put kojim se kreću samo vozila susednih kuća. Nalazi se u zoni A1. Informacija o lokaciji dopušta izgradnju....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Batajnici, u blizini glavne ulice. Površina placa 6 ari. Koeficijent izgrađenosti 1,2. Može da se zida objekat do 720m2. Postoji mogućnost kupovine susedna dva placa istih dimenzija. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . .

 
 
 
  Kuća, IRIG, 120.700 €, 98,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u okolini Iriga, Salaš na velikoj Parceli od 9760 m2 CENA DOGOVOR OBAVEZNO POGLEDAJTE 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 515.000 € 360 m 2 7 KVALITETNO IMANJE - ODLIČNA INVESTICIJA - IRIŠKI VENAC Kuća - Irig 515.000 € Prodaja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.000 €, 88,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno funkcionalan četvorosoban stan u potkrovlju kuće. Sa 88m2 pametno projektovanog prostora, ovaj stan je prava retkost na tržištu: bez prolaznih soba i sa pametnim rešenjima za odlaganje stvari u svim kosinama. Stan se sastoji od svetlog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 123.900 €, 6200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Rizni��ko polje, 62 ara, uknji��en-Plac od 62 ara, ravan, voda, struja, asfalt.Ulica je naseljena, ima uli��nu rasvetu.Plac je udaljen od Pan��eva��kog puta 150 metara.Prodaje se kao celina i ima izlaz na tri ulice, u blizini Acinog ran��a.Idealn za ��ivot kao i za poslovni objekat.Agencijska....

 
 
 
  Plac, NOVA VAROŠ, 124.200 €, 6900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Debelja-Smudinoge, plac 69 ari, uknji��en-Stvarna povr��ina-69 ari , ugovorna povr��ina-69 ari, Imamo u ponudi na mestu savr��ene prirodne lepote odli��an plac do samog jezera, sa kog se pru��a panoramski pogled. Mogu��nost prilaska parceli i vodenim i kopnenim putem. Na placu postoje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 187,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lepa prizemna kuća u naselju Radanovac građena od čvrstog materijala površine 187m2 .Poseduje 4 spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom,ostavu i kupatilo.Na podovima se nalazi parket i keramičke pločice,stolarija drvena i pvc,vodovod bušeni bunar,kanalizacija septička jama ,struja....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetno građena i održavana kuća u selu Belotinac, 9 km od Niša, ukupne površine 230 m2, na placu od 7800 m2, pored glavnog, dolaznog asvaltnog puta. Sastoji se od glavnog stambenog objekta i pomoćnog objekta u nizu koji je u funkciji jednoiposobnog stana, sa garažama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 128.000 €, 91,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Omladinsko ��etali��te, vpr,..-Stvarna povr��ina-91m2 , ugovorna povr��ina-91.00m2, Stan u dve eta��e prizemlje 16.62m2, u sivoj fazi I sprat - 4.0 stan 74.68m2, dvostran, terasa, gas, izvorno stanje. U blizini prevoza, ��kole, vrti��a, doma zdravlja. Predat je za uknji��bu. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 128.000 €, 120,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvojna kuća sa potkrovljem u MZ Novo Selo, na parceli od 80 m². Kuća ima 120 m² i građena je od mešanog materijala. Kuća je bez dvorišta. Sastoji se od ulaza, hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila, dok se na potkrovlju nalaze hodnik, spavaća soba i velika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-454 (od ukupno 455)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>