• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 polunamešten re - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 polunamešten re - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 polunamešten renovirano

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 polunamešten renovirano" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.664 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 83,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto kvadratura veća i ima 94 m2,raćionalno iskorišćenog prostora . Stan nudi besprekorni komfor, porodici sa više dece, sve je pažljivo birano i sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 37.000 €, 74,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvoiposoban stan na Limanu 3. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, dve sobe, kupatila i hodnika. Stan je renoviran i poseduje opremljenu kuhinju sa mašinom za sudove, ugradne ormare, veš mašinu i dva klimatizera. Na prvom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 83,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u centru. U neposrednoj blizini se nalaze vrtić, škola, nišavski kej, pešačka zona… Stan ima 83m2, 74m2 uknjižene površine, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Po strukturi je komforan trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 polunamešten renovirano'
220.000 €
220.000 €
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 80,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu Karaburme, na opštini Palilula, nalazi se trosoban stan dupleks površine 80m2, smešten na četvrtom spratu zgrade starogradnje bez lifta. Ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju prostranosti i funkcionalnosti, idealna za porodice . Stan se odlikuje dobro osmišljenim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 2)

<< <1> >>