• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 podrum Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 podrum Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 podrum Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 podrum zadnjih 14 dana" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.943 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Kluz, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Uknjižena kuća. - Vertikala kuće. - Ukupna površina 95 m2. - Vlasništvo prodavca je 47,5 m2. - Stvarna kvadratura je 80 m2. - Plac od 2 ara, vlasništvo prodavca. - Odlična lokacija. - Blizina Cvetkove pijace, doma zdravlja Zvezdara i okretnice autobusa 55. - Blizina infrastrukturnih....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, centar, 85m2, 3.0, PR/PK. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe sa posebnim garderoberima, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo, dvorište iza stana, potkrovlje koje može da se adaptira u stambeni prostor iste kvadrature, pripadajući podrum od 10m2, garaža od 15m2,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 podrum zadnjih 14 dana'
210.000 €
132.100 €
135.000 €
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.000 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan stan na II spratu kvalitetne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji, blizu Parka Sv.Save i TC Roda.Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i tri lođe, tako što svaka prostorija....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran stan površine 80 m². Stan je kompletno renoviran pre par godina – zamenjena kompletna instalacija, ugrađeni novi Velux krovni prozori, krov renoviran. Struktura: dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i prostranu terasu od 10 m². Uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Prištinska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan trosoban stan, na I/II, etažno grejanje na struju, termo fasada, pvc stolarija sa roletnama i komarnicima. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dve ostave, kupatilo i terasa. Stanu pripada garaža površine 25kvm, podrum i dvorište oko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e) Mirijevski venac, vp/7, cg-Stvarna povr��ina-85m2 , ugovorna povr��ina-85.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, visina prvog sprata, takozvana "Vojna zgrada", u blizini okretnice autobusa 46 i autobuskih linija 25p i 74. Zgrada poseduje lift koji ide do samog niskog prizemlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 178.450 €, 83,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e) Dobrivoja Petkovi��a, 2/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-83m2 , ugovorna povr��ina-70.00m2, U ponudi je funkionalan, svetao stan u kvalitetnoj gra��enoj zgradi od fasadne cigle u mirnoj ulici okru��ena zelenilom. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavace sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su skola, obdaniste,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavaće sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su škola, obdanište,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u Banijskoj ulici (Gornji grad). Stan je dvostrano orijentisan (sever–zapad), veoma svetao i ima prelep panoramski pogled na Zemun. Ukupna građevinska površina stana iznosi 72,59 m², dok je uknjižen na 62 m². Izvorno....