• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 podrum - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 podrum - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 podrum

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 podrum" pronađeno 563 nekretnina - prosečna cena 1.956 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • dvorište
    • novogradnja
    • dve lođe
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara - Trosoban - 73 m2 - savršen raspored - Terasa, Ostava - Novogradnja - Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 170.000 €, 80,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117454, PR/III, uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, deljiv. Uz stan se dobija parking mesto za mali auto, spoljasnja ostava i dvoriste. Video nadzor. Prodaje se polu namesten. Ulaz u stan je kroz zasebnu kapiju, iz antrea se ulazi u dnevnu sobu, manju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom. Unutrašnja i spoljačnja stolarija je nova - drvena.Kvalitetna keramika i sanitarija.Ima centralno grejanje - trenutno isključeno,grejanje u stanu inverter....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e) Mirijevski venac, vp/7, cg-Stvarna povr��ina-85m2 , ugovorna povr��ina-85.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, visina prvog sprata, takozvana "Vojna zgrada", u blizini okretnice autobusa 46 i autobuskih linija 25p i 74. Zgrada poseduje lift koji ide do samog niskog prizemlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao stan u naselju Braće Jerković, savršen za parove, porodice ili profesionalce koji žele miran i prijatan ambijent sa dobrom povezanošću sa gradom. Karakteristike: -Dve spavaće sobe i prostran dnevni boravak -Opremljena kuhinja s trpezarijom -Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.200 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 74m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se moderan i funkcionalan stan u kvalitetno građenoj zgradi iz 2018. godine. Stan je idealan za porodice sa dvoje ili više dece. Stan ima odličan raspored: iz ulaznog hola se ulazi u sve prostorije. U neposrednoj blizini dnevnog boravka nalazi se....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 170.770 €, 79,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji, u srcu Petrovaradina, nova izgradnja sa rokom izgradnje kraj 2026. godine. Vrhunska gradnja, moderan dizajn i pažljivo birani materijali. Prostrani, svetli stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom pružaju maksimalnu udobnost i funkcionalnost.Uživajte u pogledu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 170.880 €, 79,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u centru Grbavice, gradnja i oprema vrhunskog kvaliteta. Lep i sunčan stan u prizemlju, a ima i garažu. Ravan prilaz, automatik, vrata EXTRA ponuda! Pozovite nas!064/215-02-36**/395561/ Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 172.000 €, 81,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetan trosoban stan na Petlovom brdu, uknjižen na 78m2, mereno 81m2 Zgrada sa parkovskim okruženjem, ispred zgrade autobusko stajalište. Dvostrano je orjentisan, sunčan, funkcionalan, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Stan je u odličnom stanju dobro održavan, stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.150 €, 85,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

064/120-41-93 Fantastičan stan u izgradnji. Zgrada visokog kvaliteta! Oprema stana po najvišim standardima gradnje i opreme! Za više informacija pozovite agenta prodaje. Kontakt: 064/120-41-93 ID: 520046 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.010 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 173.040 €, 80,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Tel: 021/-662-0001 Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.800 €, 79,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade sa liftom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 174.000 €, 77,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114189, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodajem odlican cetverosoban dupleks stan na Somborskom bulevaru koji je gradio Galens. Uknjizen. Telefon. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 174.000 €, 77,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114189, IV/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodajem odličan četverosoban dupleks stan na Somborskom bulevaru koji je gradio Galens. Uknjižen. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 174.300 €, 83,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, 83m2, TROIPOSOBAN Prodaje se troiposoban stan na dve etaže u novoizgrađenoj zgradi. Odličnog je rasporeda i čine ga sledeće prostorije: Prva etaža - ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijskim delom, uvučena i odvojena kuhinja, kupatilo i terasa; Druga etaža:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 174.300 €, 83,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98082, II/V, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan 81m Petrovaradin Lokacija: Centar (Srbija, Novi Sad, Petrovaradin) Ulica i broj: Okrugićeva Sobnost: Troiposoban Kvadratura: 81m2 Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima Tekst oglasa 0643187924....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 175.000 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u izuzetno funkcionalnom naselju Banjica, koje je povezano sa gradom na tri strane i sa tri vrste prevoza – autobusom, trolejbusom i tramvajem, na trećem od ukupno osam spratova, i idealnog je rasporeda – dve spavaće sobe i kupatilo su potpuno odvojene od kuhinjsko-trpezarijsko-dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123264, III/, klima, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Cetvorosoban stan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123264, III/, klima, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 175.000 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, izvorno 2.5, u zgradi od crvene fasadne cigle. CG, protočna topla voda. Svetao, dvostrano orjentisan, odvojen spavaći blok. Javni parking ispred zgrade. Na odličnoj lokaciji, blizina više fakulteta, marketa, gradskog prevoza. Za preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 175.000 €, 85,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Površina je 85m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade koja ima dva lifta. Stan je trosobne strukture: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dva hodnika, dva kupatila, veća spavaća soba, manja dečija soba i terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 175.000 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo, komforan, 3.0 -soban stan na lokaciji poznatoj kao Stari Košutnjak. Na sedmom spratu, uredne i održavane vojne zgrade, sa dva lifta. Dvostrano orjentisan i svetao, sa odličnim rasporedom prostorija ( predsoblje, trpezarija, kuhinja, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 175.000 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju troiposoban dupleks u dobroj i održavanoj zgradi u naselju Karaburma. Stan se nalazi u odličnom stanju i ne zahteva velika ulaganja. Strukturu čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa u prvom nivou. Tri prostrane spavaće sobe i kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan porodični stan u dve etaže na Grbavici. Nekretnina se nalazi u Miše Dimitrijevića na samo par minuta hoda od osnovne škole, Limanske pijace, Doma zdravlja, taxi i autobuskih stajališta, prodavnica. Stan je idealnog rasporeda, na prvoj etaži se nalaze komforni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 84,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstvena nekretnina od 84m², idealna za porodičan život, smeštena u mirnom delu Klise. Ovaj dvoetažni stan kombinuje toplinu kuće i praktičnost savremenog stanovanja, uz dodatne sadržaje koji retko dolaze u ponudi. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak povezan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 84,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks stan u veoma traženom delu Novog Sada, Novoj Detelinari. Sama lokacija je urbana, na nekoliko minuta pešačenja nalaze se prodavnice, marketi, autobuska stajališta, apoteke, kafići, restorani. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade stare 10 godina, u dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 175.100 €, 76,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan na extra dobroj lokaciji, na svega 5min hoda od strogog centra grada. Ulica mirna tiha idealna za porodicu, a opet u samoj žiži grada. Uz stan se može kupiti i garaža koja nije uračunata u cenu stana. Plaća se dodatno. Svakako naša preporuka. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 175.100 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu prizemnu kuću u centru Rakovca, na samo 500m od glavnog puta NS-Beočin. Kuća je prizemna, sendvič zid i još rađena izolacija. Kuća je veoma dobro održavana, ne zahteva ulaganja i odmah je useljiva. Kuća poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 175.100 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, kod Socijalnog. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Stan gleda na dvorište, gde možete da parkirate Vaš automobil a pritom je i izuzetno mirno . Nalazi se na svega par minuta hoda od centra,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, kod Socijalnog. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.300 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je na šestom spratu nije poslednji, zgrada je u tihoj ulici i okružena zelenilom, klupama i igralištima za decu i ima parkinga oko zgrade. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ide iz predsoblja i čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.310 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina na Novom naselju sa svim pratećim sadržajima neophodnim za miran i kvalitetan porodični život. Veliki parking je u neposrednoj blizini,takođe i škola, vrtić, igrališta za decu, marketi, autobuska stajališta i puno zelenih površina. Poseduju ostavu na tavanu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 183.300 € na 175.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 175.500 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 183.300 €
13.05.2026 - 175.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Imamo priliku da Vam ponudimo veoma dobar trosoban, uknjizen stan sa odlicnom strukturom i CG u kvalitetnim zgradama od crvene fasadne cigle. Poznata i trazena lokacija, jedna stanica od okretnice autobusa 27E, 79, 25P, E6, u neposrednoj blizini novootvorenog vrtica "Zvoncica", osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 176.000 €, 83,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119088, III/IV, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Na prodaju odličan trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla na trećem spratu od četiri. Zgrada je kvalitetna. Stan je dvostrano orijentisan.. Oko zgrade ima slobodan parking. Stan je odličan za porodičan život.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 176.000 €, 74,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Tražite prostor koji je poželjan zbog mirne lokacije, udaljene od buke, ali ipak u blizini Bulevara Patrijarha Pavla? Takav prostor može pružiti udobnost i tišinu bez žrtvovanja pristupa raznim gradskim sadržajima. Vrhunski kvalitet opreme i gradnje, sama zgrada i okruženje će biti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 176.250 €, 77,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan stan površine 77 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno osam spratova. Objekat je kvalitetno građen, sa ugrađenim liftom, i idealan je za porodično stanovanje zahvaljujući odličnom rasporedu prostorija i ukupnom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 176.750 €, 78,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Vrhunska nekretnina vredna Vaše pažnje, predstavljamo Vam izgradnju koja se nalazi na Mišeluku. Urbana vila sa svega tri stana. Fantastičan trosoban stan, sa savršenim rasporedom. Posreduje konforan dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe pravilnog oblika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 178.000 €, 79,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, VOŽDOVAC, BANJICA, Paunova, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa, lodjom, sprat: 8/12, cg, protočna topla voda, lift, u izvornom stanju, dva mokra čvora, poseduje pripadajući podrum, Ovaj stan se može kupiti iz kredita banke. VIDEO PRIKAZ ovog stana pogledajte....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom vam predlažemo da pogledate trosoban stan, u ulici Braće Srnić, naselje Medak. Stan je uknjižen, 82m2 građevinske kvadrature, 73m2 korisne površine. Nalazi se na jedanaestom spratu. Lift ide do desetog. Iznad stana je tavanski prostor kao potencijalna mogućnost proširenja.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 564)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>