• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 pala cena Najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 pala cena Najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 pala cena Najnovije

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 pala cena najnovije" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.193 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • interfon
    • uknjižen
    • lođa
    • parking
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 65.000 € na 62.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 62.500 €, 77,00 m2 cca 810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 65.000 €
15.05.2026 - 62.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije sa kuhinjom ✔️ čak tri spavaće sobe Kuća poseduje gradsku vodu, hidrofor, sengrup i monofaznu struju. Idealna je za porodično stanovanje,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 139.000 €
10.04.2026 - 129.000 €
15.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 210.000 € na 180.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.000 €, 79,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska šifra - 1102488... Cena 210.000 eur + 3 % provizije. UKNJIŽEN trosoban dupleks na Novom naselju - Savina. Četrvrti sprat, terasa. Više informacija 021-427 -088 ... Prikaži broj Trosoban stan, Novi Sad - Novo Naselje - Savina | Prodaja · 79m² · 180.000€.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 pala cena najnovije'
200.000 €
220.000 €
220.000 €
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Socijalno, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 200.000 €
15.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka,dve spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet, hodnika i dve terase. Zgrada ima svoj parking. Stan je uknjizen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>