• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 opremljen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 opremljen - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 opremljen

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji 80 m2 opremljen" pronađeno 436 nekretnina - prosečna cena 1.973 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • useljiv
    • renovirano
    • uknjižen
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 86.900 €, 79,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivna zgrada sa svega tri stambene jedinice, smeštena u mirnom i atraktivnom delu šireg centra Ćuprije. Objekat se ističe modernim dizajnom, vrhunskim materijalima i visokim standardima gradnje. Stan na drugom spratu pruža izuzetno funkcionalan i komforan raspored:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji u srcu Beograda izdaje se nov trosoban stan površine 73m2.Stan se nalazi na 4 spratu zgrade sa kontrolom pristupa.Mogućnost spajanja sa dvosobnim stanom od 40m2. Raspored prostorija -prostran dnevni boravak sa trpezarijom,dve komforne spavace sobe,potpuno opremljena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 80,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan na najpopularnijoj lokaciji u gradu, na Bulevaru Nemanjića. Površine je 80m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 88.000 €, 78,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s483 Prodaje se izvanredan stan od 78 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom naselju 25. maj, poznatom po svojoj uređenosti i blizini svih potrebnih sadržaja. Stan je potpuno renoviran i prepun dnevne svetlosti, sa dekorativnim....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 90.000 €, 80,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna komplet renovirana i opremljena kuća u naselju Gat. Grejanje je etažno na gas, podovi parket i keramika, uknjižena i useljiva odmah. Terasa.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 76,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar - Četiri zasebna apartmana ukupne površine 76m2 + vešeraj i podrumski prostor u strogom centru. Sve se prodaje kompletno opremljeno kao na slikama. Grejanje i hlađenje preko klima uređaja. Uknjiženo 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Apartman, ZRENJANIN, Centar, 90.000 €, 76,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.agencijapragma.com

Centar – Četiri zasebna apartmana ukupne površine 76m2 + vešeraj i podrumski prostor u strogom centru. Sve se prodaje kompletno opremljeno kao na slikama. Grejanje i hlađenje preko klima uređaja. Uknjiženo 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Klima.

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 90.000 €, 86,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renovirana i opremljena vikendica na odličnoj poziciji na Banstolu, odličan prilaz sa glavne saobraćajnice koja vodi za Inđiju. - uknjižena, bez tereta - izlaz na ulicu sa oba fronta - infrastruktura : struja, cisterna sa hidropaktom (5m3) - urađena unutrašnja....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 90.000 €, 73,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1037676.Prodaja apartmana Zlatibor, centar 500m od Mone, dvosoban 73m2. Na najtraženijoj lokaciji u samom centru a u mirnoj ulici u novoj zgradi tek useljenoj, prodaje se komplet opremljen apartman u prizemlju sa sopstvenom baštom ogradjenoj zelenom ogradom. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 91.000 €, 82,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad Adice-okolina naselja Lipov Gaj.Odličan uknjižen trosoban porodični stan.Stan je noviji bez ikakvog ulaganja sa opreman sa nadprosečnom opremom dodatni zavrsno građebinski radovi i sl.Prodaje se opremljen novijim namestajem koji je u ceni!.Manja porodična zgrada sa 4 stana....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 91.000 €, 87,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan duplex od 87 m² u mirnom delu Bačke Palanke – idealan za porodice koje žele komfor, funkcionalnost i toplinu doma. Struktura: Prostrana dnevna soba Potpuno opremljena kuhinja Tri spavaće sobe Dva kupatila za maksimalnu praktičnost Parket visokog kvaliteta Velux....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan i luksuzan četvorosoban stan na veoma lepoj lokaciji u centru, okružen obrazovnom i uslužnom infrastrukturom. Stan je površine 84m2, pozicioniran na V spratu stambene zgrade sa liftom. Kompletno, kvalitetno i do detalja estetski osmišljen i luksuzno dizajniran upotrebom....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 93.000 €, 74,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju moderan trosoban stan u izgradnji, projektovan prema savremenim građevinskim standardima i opremljen vrhunskim materijalima koji obezbeđuju dugotrajnost, sigurnost i energetski efikasno stanovanje. Stan se prodaje u zgradi koja poseduje samo tri stambene jedinice što vam....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 94.000 €, 81,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: V90 Prodaje se renovirana vikendica na prelepom Kosmaju - kutak za savršeni odmor u šumi. Divna vikendica površine 81 m2, smeštena na parceli od 11,5 ari, pruža priliku prepuštanja prirodi i ponovo uspostavljanje harmoniju sa okolinom. Vikendica je pažljivo uklopljena u okružujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 94.800 €, 79,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 3. 0 namesten stan sa parking mestom u centru grada. Stan ima 79 m2, sastoji se od dnevnog boravka , trpezarije i kuhinje open space koncepta, dve spavace sobe, hodnika, kupatila, toaleta i terase. Sam stan kao i oprema u stanu su odlicnog kvaliteta, moderno dizajniran....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, dvoriste/basta, ostava. Kuca je dvostrano je orijentisana veoma svetla i funkcionalna . Izgled unutrasnjosti je identicno novogradnji, jer je komletno renovirana sa svim instalacijama....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ARANĐELOVAC, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 105.000 €
22.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128076, 70a, struja, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, dvorište/bašta, ostava. Kuća je dvostrano je orijentisana veoma svetla i funkcionalna . Izgled unutrašnjosti je identično novogradnji, jer je komletno renovirana sa svim instalacijama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95635, III/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu u ponudi za izdavanje, stan na prestižnoj lokaciji centra Beograda, na Vračaru, na pešačkoj razdaljini od trga Slavija, Terazija i Knez Mihailove ulice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 96.000 €, 80,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na iznajmljivanje se nudi prostran stan smešten u samom srcu grada. Stan se proteže na dva nivoa, s ulazom iz centralnog hodnika. Prvi nivo obuhvata udobnu dnevnu sobu, modernu kuhinju s trpezarijom, prostrano kupatilo i terasu idealnu za uživanje na otvorenom. Drugi nivo je povezan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 99.000 €, 83,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U podnožju Kosmaja i oko 14km od Mladenovca, nalazi se selo Velika Ivanča. Kuća koju vam predstavljamo nalazi se na samo 500 metara od centra sela, na placu od 12 ari i na asfaltnom putu. Sam objekat je formiran kao stambeno poslovni prostor. Na spratu je stan, površine 83m2, po strukturi....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 99.000 €, 75,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana - Sokobanja, centar, kod Doma zdravlja Nudimo na prodaju potpuno opremljen dvoiposoban stan u samom centru Sokobanje, u neposrednoj blizini šetališta, sa odličnim pristupom svim sadržajima! Stan se nalazi na visokom prizemlju i ima 75 m², sa lodjom i parking mestom u....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 99.000 €, 86,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se nova porodična kuća Pr+Ptk od 86m2, (u osnovi 100m2) na parceli – građevinsko zemljište od 6a 16m2 u jugo-zapadnom delu Boljevca, u blizini magistralnog puta Paraćin-Boljevac-Zaječar (koji će uskoro postati lokalni put u tom delu, jer će se napraviti zaobilaznica oko Boljevca),....

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 99.018 €, 78,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u novoizgrađenom stambenom objektu Plavuša, idealni za one koji traže savršen spoj modernog dizajna, kvalitetne gradnje i fleksibilnih uslova kupovine. Dostupni su stanovi različitih kvadratura i struktura, pažljivo projektovani sa maksimalno iskorišćenim prostorom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lep, komforan, namešten četvoroiposoban stan u Resavskoj ulici na Limanu. Kompletno opremljen, stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa tpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 3 spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve terase. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 100.000 €, 75,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno opremljen stan u najužem centru Subotice površine 75 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka spojenog sa kuhinjom i trpezarijom iz koje se izlazi na terasu, spavaće sobe i kupatila. Na podovima je parket, prozori su PVC a grejanje je na struju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 100.800 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🇷🇸 Srpski Izdaje se troiposoban stan na Zvezdari, ugao Dimitrija Tucovića i Krfske ulice. Stan je potpuno nov, nekorišćen, moderno opremljen nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se u mirnom okruženju i pruža udoban boravak. Zgrada je obezbeđena video nadzorom, ulaz je čist i održavan.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 105.000 € na 101.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELA CRKVA, 101.000 €, 74,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 105.000 €
26.04.2026 - 101.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban apartman, dupleks, opremljen i uknjižen.  U neposrednoj blizini Glavnog jezera, u najlepšem kompleksu sa privatnim bazenom. Agencijska provizija je 2%   Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 102.000 €, 75,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s506 Na prodaju elegantan, kompletno renoviran i opremljen stan površine 75 m², smešten u zgradi sa garažom u širem centru Mladenovca – na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih institucija i sadržaja. Prostrani dnevni boravak sa trpezarijom krasi dekorativni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 105.000 €, 85,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je ekskluzivan stan u novogradnji, površine 85 kvadrata + 10m2 terasa, namenjen svima koji žele da žive urbano, udobno i bez kompromisa. Smešten u neposrednoj blizini centra, na lokaciji koja spaja energiju centra i komfor modernog stanovanja. Na samo nekoliko koraka nalaze....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

LUX APARTMAN NA IDEALNOJ LOKACIJI. POSEDUJE SVOJE ZASEBNO DVORISTE KOJE JE UKNJIZENO I MOZE SE UTILIZOVATI NA RAZLICITE NACINE. VRHUNSKI OPREMLJEN APARTMAN U KOJEM NEMA ULAGANJA! IZUZETAN RASPORED. PARKING MESTA U OBJEKTU SU BESPLATNA I KORISTE IH VLASNICI I GOSTI! POSTOJI MOGUCNOST....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 106.000 €, 76,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Troiposoban stan 76,09 m² – Novi Banovci, novogradnja U prodaji je prostran i funkcionalno raspoređen troiposoban stan površine 76,09 m², smešten na odličnoj lokaciji u Novim Banovcima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 106.250 €, 85,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran,trosoban Cvetni trg za izdavanje Cena:1250 Kontakt:+381668091211 Lokacija: Beograd,Cvetni trg, sprat 3. od 6 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće sobe; - 1 kupatilo; - ostava; - vešeraj; - terasa; - predsoblje.....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 106.526 €, 76,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 734 U ponudi troiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novim Banovcima, 76.09m2. Poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, tri spavaće sobe, kupatilo i toalet. Nalazi se u kompleksu River Park koji se gradi na glavnoj ulici u blizini autobuskih stajališta, većih marketa, škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sajam, kompletno opremljen nov stan 80 m2 sa parkig mestom. Stan je po strukturi troiposoban. Stan je opremljen novim nameštajem i tehnikom. Iznajmljuje se na duži period. Dve spavaće sobe su opremljene dok je treća ostavljena prazna da budući zakupac opremi po svojoj želji. U cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 109.950 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan stan u izgradnji u Lipovom Gaju, stan će biti odlično opremljen. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Šifra: 548550 .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91712, SUT/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Odmah useljiv,luksuzan i funkcionalan apartman sa odvojenom spavaćom sobom površine 48m² i polu natkrivenom terasom površine oko 35m² sa najlepšim....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 76,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Opremljen troiposoban stan u Erdogliji. Struktura: hodnik, kupatilo, odvojen toalet, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom koja ima izlaz na terasu, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu. Stan je delimično renoviran, deo je stambene zgrade koja se nalazi na lepoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 112.300 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten dvoiposoban stan koji predstavlja idealan izbor za porodičan život ili za one koji žele funkcionalan prostor za rad od kuće. Uz stan dolazi i dodatna kancelarija i radionica, kao i privatno dvorište i parking mesto unutar dvorišta zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 113.000 €, 80,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dobro došli u novogradnju, savršeno usklađenu sa savremenim standardima i potrebama savremenih stanara! Ovi predivni stanovi nude ne samo funkcionalnost, već i izuzetnu udobnost i stil, pružajući idealno okruženje za vaš novi dom. Naša novogradnja se nalazi u Novoj Pazovi, predivnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 114.980 €, 78,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u lepo uređenom i tihom okruženju, idealnom za porodičan život, a u neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, pijaca, pošta, crkva, Klinički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.000 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119596, II/, dupleks, klima, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na Adicama. Dupleks, uknjizen savrsena lokacija, u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica, apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 437)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>