• GoHome Professional
do 200000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura

  • Za upit "do 200000 eura" pronađeno 111 539 nekretnina - prosečna cena 1.849 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • opremljen
    • interfon
    • bazen
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-13%

Promena cene sa 230.000 € na 200.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MALI MOKRI LUG, 200.000 €, 2000,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 250.000 €
26.04.2026 - 230.000 €
01.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 19,650 ari placa, na lepoj lokaciji. Građevinsko zemljište, blizina puta, struje, voda je uvedena, cena ultra povoljna. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Trošarina, 200.000 €, 897,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Banji��ki put,-Stvarna povr��ina-897m2 , ugovorna povr��ina-897.00m2, Plac na odli��noj lokaciji. Po informaciji o lokaciji investiciono zemlji��te za izgradnju sportskog objekta. Du��ina fronta 28m, dubina placa 33m. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 200.000 €, 260,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Meljak, nova kuća uz magistralu na 7 a, pogodno i za kafanu i sl.. / Ibarska Magistrala, 3km posle "Ere", kod Hotela "Kneževina", zasebna nova kuća iz 2011 god na 7 ari, PR+SPR+TAV, termo fasada, gradska voda, trofazna struja, 3 kupatila, u funkciji kao 3 stambene jedinice, 2 velike....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura'
200.000 €
200.000 €
199.999 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 200.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux stan 134 m2 na dobroj lokaciji 200000 Kontakt Stella 060 7406 426 063 7406 426 036 612 874 Pogledajte nasu ponudu na sajtu www.stellanekretnine.com .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 200.000 €, 93,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Generala Aračića 3. 0, 93m2 (terasa 6m2), 1/3, EG/kotao, telefon, interfon, ostava, parking U ponudi dvostrano orijentisan trosoban stan sa terasom, u zgradi novije gradnje iz 2010. godine. Stan je funkcionalan i svetao, renoviran i odlično održavan. Lako je....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 200.000 €, 229,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru Vrčina, na ravnom placu od 9,5 ari se nalazi kuća na dva nivoa koju možete organizovati u skladu sa svojim potrebama. Na celoj kući je postavljena nova stolarija kao i termoziolacija, sprovedeno je etažno grejanje (opcije struja ili gas). U dvorištu se nalazi i bunarska voda,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 200.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Makova sedmica, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem ukupne površine 240kvm na placu površine 1082kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala sa demit fasadom i izolacijom od 15cm. Poseduje i zidanu garažu od 95kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju:....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 200.000 €, 2150,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.adventisrealestate.com

Zemljište u gradskom građevinskom području sa objektom .

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 200.000 €, 398,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.pericnekretnine.rs

Avala, Prnjavor, kuca 398 m2 bruto povrsine, 299 m2 neto povrsine, 8.0, pomocni objekat 63 m2 neto povrsine, plac 1137 m2, trofazna struja, gradska voda, bunar, garaza, prikljucen gas, asfalt do kuce, blizu gradskog prevoza i prodavnice, pogled, sve uknjizeno. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 200.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Exluzivna prodaja.kuće u Karlovčiću.odlična totalno adaptirana 4 sobna prelepa kuća kako spolja tako i iznutrakomplet sve zamenjeno od krova do poda.zidovi termo izolacija.alustolarija.podno grejanje i vrhunska keramika u celoj kući bruto oko 200kv sa četiri komforne sobe.kupatilom....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 200.000 €, 53558,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2023.,

www.adventisrealestate.com

Poljoprivredno zemljište, 5,35 ha - Salaš Noćajski, Sremska Mitrovica .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 200.000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

1053093,PETROVARADIN, TROSOBAN STAN ,61 M2 Na prodaju ekskluzivan trosoban stan u izgradnji u luksuznom naselju Alibegovac, smješten u urbanoj vili novije gradnje. Stan se nalazi na drugom spratu vile koja broji ukupno dve etaže (prvi i drugi sprat), te nudi maksimalnu privatnost....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 150.000 € na 200.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 200.000 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.01.2025 - 150.000 €
26.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.agencijapragma.com

Centar – poslovni prostor površine 230m2 na šestom spratu zgrade. Prodaje se ceo sprat u poslovnoj zgradi u centru grada, pešačka zona u neposrednoj blizini gradske kuće. Zgrada je poslovna, ima 8 spratova i lift. Poslovnom prostoru je potrebno renoviranje i ulaganje, od podova, plafona,....

 
 
 
  Farma, ZRENJANIN, 200.000 €, 550,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Šumice – Marjanov Brod – farma od 3 placa sa 3 vikendice i poljoprivrednim objektom. Prvi plac je od 17,3ara sa novim poljoprivrednim objektom na dva nivoa, površine 250m2 + 250m2 + vikendica. Drugi plac je od 12 ara sa vikendicom. Treći plac je od 18ara sa vikendicom površine 50m2....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 200.000 €, 226,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.menadzer.biz

Prelepa porodicna kuca, spratna, na tri nivoa. Garaza sa kanalom sa mogucnoscu rada automehanicarske radionice, na 3 ara placa, lepo uredjenog i ogradjenog dvorista, plus pomocni objekti iza kuce koji funkcionisu u dve odvojene stambene povrsine, koje su u renti. Kuca se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.menadzer.biz

U prodaji je prelep manji stan na Vracaru, Crveni krst. U zgradi stare gradnje koja je odrzavana, sa centralnim grejanjem i liftom. Stan je kompletno veoma ukusno renoviran, Prostorije, dnevna soba sa mestom za kuhinju, spavaca soba sa izlaskom na veliku terasu od 7m2, sa divnim panoramskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 65,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Bulevar , odlično mesto za porodicu .Agencijska oznaka 1098066. Cena stama 200.000eu +3% agencijske provizije. Ptrodaje se odličan trosoban stan . Nalazi se na odličnoj poziciji za udobno porodično stanovanje . nalazi se u zgradi iz 2005g. koja je u blizini bulevara, Futoške pijace,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 200.000 €, 38,00 m2 cca 5260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 38m2, lokal, PR/4, očuvan, adaptibilan, klima, izlog Prostor se nalazi na Dorćolu, u srednjem delu ulice Cara Uroša. Ova epicentralna lokacije garantuje dobru frekventnost prolaznika, lokalnog stanovništa i turista, kao i kompletnu i jako dobru infrastrukturnu pokrivenost, što....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 390,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U prizemlju: veliki poslovni prostor sa dva mokra čvora. Stambeni deo sa zasebnim ulazom. Prizemlje:dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo. I sprat: veliki dnevni boravak, tri spavaće sobe, kupatilo, WC. Potkrovlje sa punom visinom. Kuća se prodaje kompletno nameštena.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Voždovac, 200.000 €, 2000,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac, 20a, voda i struja, uknjižen Kumodraž je poznati deo opštine Voždovac, nalazi se između Jajinaca i Velikog Mokrog Luga. U prilici smo da Vam ponudimo plac u delu koji je u neposrednoj blizini vrha Kumodraškog brda. Sa placa se pruža veoma lep pogled na okolinu. Na placu se nalaze....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2021.,

www.agencijapragma.com

Centar – trosoban luksuzni stan uknjižene korisne površine 146m2 (u prirodi ima oko 180m2) u samom centru grada. Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe svaka sa kupatilom, kuhinja sa trpezarijskim delom, predsoblje, još jedno kupatilo, kao i ograđeni deo sopstvenog dvorišta. Stan....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 230.000 € na 200.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 200.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 230.000 €
17.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.gsigma.rs

Na prodaju dve kuće na jednom placu na parceli od 1109 m2, širina uličnog fronta okvirno 13.5 metara. Oba stambena objekta su uknjižena. Kuća koje je bliža ulici ima 132 m2 u osnovi. Uknjižena je prizemlje plus potkrovlje. Ovaj objekat ima 4 spavaće sobe, dva kupatila, prostran dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.000 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125267, II/V, klima, terasa, uknjižen, renoviran, novogradnja. Na prodaju klasičan dvosoban stan od 72m2 na Beogradskom keju. Stan je uknjižen na 63m2 zato što terase nisu uknjižena po starim standardima. Sastoji se od dnevnog boravka sa terasom, spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ante Bogicevica Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 200.000 €, 540,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – na placu sa kolskim ulazom površine 550m2 se nalaze tri objekta: prvi do ulice, lokal površine 80m2 u prizemlju i 90m2 nezavršeno potkrovlje, u sredini kancelarijski i magacinski prostor 120m2 u prizemlju i 120m2 dvosoban stan na spratu, na kraju parcele dve radionice površine....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 200.000 €, 435,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju velika porodična kuća u Apatinu u centru grada, 5 min od pešačke zone. - Površina kuće je 435 m2, a placa je 2328 m2. - Kuća je prizemna, održavana i obuhvata hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostavu, 3 kupatila i 5 soba, kao i veliku terasu. -....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 200.000 €, 136,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

12.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo kuću sa bazenom kao savršeno mesto za život ili vikendicu, na samo 35min od Beograda – Autokomande na primer. Nemenikuće, Srbija ; Sopot, Nemenikuce, plac 10ari+kuća 136m2+bazen 7x4m, odmah useljivo!.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kuća se nalazi u neposrednoj blizini Surčinskog puta. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja.U prizemlju je veliki dnevni boravak oko 40 m2,kuhinja,ostava,tri velike spavaće sobe i kupatilo.Iz dnevnog boravka izlazi se na terasu od 20m2.U potkrovlju, koje nema krovne prozore, nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 39,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Palilulske pijace, u srcu urbane zone sa svim sadržajima na dohvat ruke. Nalazi se na 8. spratu uredne zgrade sa novim liftom i centralnim grejanjem. Orijentisan je ka mirnom dvorištu, sa pogledom ka Tašmajdanskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bate Brkića, Novi Sad, 200000€, 64m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bate Brkića, Novi Sad Bate Brkića.

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 200.000 €, 174,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kuća u grubim radovima na 3 ara placa. Mogu da budu dve stambene jedinice. Struja, voda. Na ozakonjenju. Agencijska provizija koju plaća kupac 2%. Snežana Pavlović, licenca br.2395 011/6281677, 062/8860348 PR/1 KRALJA RADOSLAVA KRALJA RADOSLAVA.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 200.000 €, 163,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Lesnina. Na placu od 564 m2, nalazi se kuća od čvrstog matetijala - trosobna i dve garsonjere. U dvorištu postoje pomoćni objekti (letnja kuhinja) Odlična lokacija Može biti zanimljiva investicija za život i pokretanje biznisa Grejanje CG Klima Stolarija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2025.,

www.gsigma.rs

Spratna kuća u naselju Duvanika. Uknjižena na 180 m2, u prirodi je mnogo veća. Plac površine 426 m2. Kuća se sastoji od 10 soba, 4 kupatila. Useljivih je 5 soba. Ostatak kuće nije završen i može se adaptirati po želji kupca. Urađeni su prezidi, malterisanje, postavljena stolarija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 205.000 € na 200.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 200.000 €, 73,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 205.000 €
24.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102188 CENA 200.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN trosoban stan u neposrednoj blizini O.Š."Ivo Lola Ribar". Stan se sastoji iz ogromnog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, jedne velike spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 200.000 €, 43,00 m2 cca 4650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju izuzetno lep i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten na šestom spratu kvalitetne zgrade starije gradnje sa urednim ulazom i liftom, u ul.Južni bulevar, jednoj od najtraženijih na Vračaru. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 200.000 €, 500,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Legalizovana kuća sa dva objekta jedan 152m2 u osnovi +suteren, a drugi 156m2 + sprat; Kuća je na fenomenalnoj lokaciji i sa prelepim pogledom. Postoji mogućnost pretvaranja u više apartmana. Naša Preporuka 500 m 2 10 3 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 200.000 €, 115,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se autopraonica na Makovoj Sedmici, na parceli površine 1.318 m². Objekat je sastavljen iz dva funkcionalna dela: Laser Wash Ehrle – profesionalna bezkontaktna autopraonica vrhunskog kvaliteta. Dva odvojena boksa za ručno pranje sa više programa za temeljno i efikasno čišćenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053893, NOVI SAD, LIMAN IV, TROSOBAN STAN, 64m2. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 200.000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo prelep dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji istočnog dela Vračara u novoj zgradi vrhunskog kvaliteta. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 200.000 €, 101,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen 4.0 stan od 101 kvm na Ledinama u mirnom kraju. Nalazi se na 200 m od glavne ulice i autobuskog stajališta. Uz stan se dobija i parking mesto u dvorištu. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko-trpezarijsko-dnevni boravak, tri sobe, dva kupatila, tri terase Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 200.000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2023.,

www.indomio.rs

Nudimo vam kompletno nov trosoban stan, modernog arhitektonskig dizajna na Crvenom Krstu. Nalazi se na četvrtom spratu novoizgradjene zgrade u ulici Gospodara Vučića. Stan poseduje 61 kvadratni metar sa dve velike terase, delimično natkrivene, u celosti popločane i ograđene. Stan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Stari Grad, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Brankova, Stari grad, 200000€, 70m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Brankova, Stari grad Brankova.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 441)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>