• GoHome Professional
do 200 m2 uknjižen što manji opremljen do 180000 e - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 200 m2 uknjižen što manji opremljen do 180000 e - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 uknjižen što manji opremljen do 180000 eura

  • Za upit "do 200 m2 uknjižen što manji opremljen do 180000 eura" pronađeno 1 163 nekretnina - prosečna cena 2.547 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Terazije, 145.000 €, 50,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan na prestižnoj lokaciji u urednoj i odlično održavanoj zgradi novije gradnje. Stan ima odličan i pravilan raspored prostorija, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjsko-trpezarijskog delom, spavaće sobe, hodnika,kupatila i terase. Prodaje se opremljen, stan poseduje dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 136.950 €, 50,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prijatan i tih stan, bez ulaganja. Odlična izolacija omogućava temperaturu od 20 stepeni bez grejanja. Grejanje putem inverter klime ili Bosch norveških radijatora. Kompletno namešten i opremljen, dobijate sve na poklon a ako želite možete dobiti stan i bez nameštaja i tehnike. Sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodicnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 114409, PR/III, klima, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Radjeno je etaziranje starog porodičnog objekta i kompletna rekonstrukcija i renovacija. Sada u zgradi ima tri sprata i 8 stanova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan, uknjižen na 50 m površine, ali je realna ukupna površina 42m2. Nalazi u mirnom i uređenom naselju Meandri u Zemunu, u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine. Stan je smešten na 3. spratu (poslednjem) u zgradi bez lifta, a iznad stana se nalazi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 129.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na prodaju, ŽarkovoProdaje se uknjižen dvosoban stan u Žarkovu, na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan ima ukupnu površinu 50 m2 i pripadajuću ostavu površine 8 m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade sa ukupno četiri sprata.Stan je standardne gradnje i veoma funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, IRIG, 120.510 €, 50,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

- centralni deo Vrdnika, 1.8km od hotela "Termal" - kompletno i kvalitetno opremljen stan - 50m2, uknjižen 1/1, bez tereta - nova i moderna zgrada sa svojom recepcijom - u izgradnji spa i teretana odmah pored zgrade - bazen u dvorištu zgrade, restoran u prizemlju - dovoljno....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 116.000 €, 50,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na sjajnoj lokaciji na Kopaoniku u Privatnom kompleksu u Vikend naselju “Vidik Residence Apartmani“ prodaje se ovaj, luksuzan, dvoiposoban stan. U naselju se nalazi veliki broj izgradjenih objekata, restorana, kafića-a, prodavnica, igraonica za decu, a u objektu Vidik Residence pored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Čaira. Nalazi se na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra grada, na par minuta od parka Čair, tržnog centra Delta Planet. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 50m2, po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno opremljen apartman na Zlatiboru, u mirnom i prestižnom naselju Zova, tačno ispod trim staze, u samom pojasu četinara. Lokacija je izdvojena od gradske gužve, sa čistijim vazduhom i prirodnim ambijentom, idealna za odmor i miran boravak, a istovremeno na odličnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 89.000 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u centru u blizini Doma vosjke, NišProdaje se stan u ulici Kralja Vukašina.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i kuhinje.Ukupna površina stana je 50m2 i nalazi se u suterenu nove zgrade.I ako je u suterenu stan....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN RENOVIRAN STAN U BARAJEVU! Cena: 73000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, Gaj Površina: 50m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka - kuhinje i trpezarije - dve spavaće sobe - kupatilo - terasa Opis: Odlično pozicioniran stan sa predivnim pogledom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-475 (od ukupno 476)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>