• GoHome Professional
do 200 m2 prizemlje do 45000 eura porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 prizemlje do 45000 eura porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 prizemlje do 45000 eura porasla cena

  • Za upit "do 200 m2 prizemlje do 45000 eura porasla cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 764 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 42000 eura (malo jeftiniji)
    • 47000 eura (malo skuplji)
    • do 217 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 43.500 € na 46.500 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 46.500 €, 25,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 43.500 €
27.03.2026 - 46.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu novoizgrađenu garsonjeru (uknjiženu kao garaža), koja se nalazi na Vidovdanskom naselju, u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Prostor u stanu je veoma funkcionalan....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 40.000 € na 45.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 45.000 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2025 - 45.000 €
16.12.2025 - 43.000 €
24.03.2026 - 40.000 €
21.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053422 ADICE, GARSONJERA, 22m2 **Na prodaju: Nova garsonjera u prizemlju - Savršena prilika!** Jadranke Stojaković.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 prizemlje do 45000 eura porasla cena'
36.000 €
36.000 €
26.000 €
 
+7%

Promena cene sa 39.900 € na 42.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 42.500 €, 17,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 35.000 €
29.12.2025 - 39.900 €
05.04.2026 - 42.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor – Zemun, Novi grad (Makedonska ulica) Površina: 17 m² Cena: 39900 € (2.347 €/m²) Vrsta gradnje: Standardna gradnja, renovirano Sprat: Visoko prizemlje Grejanje: Centralno / TA Uknjiženo 1/1 Opis prostora Na prodaju funkcionalan poslovni prostor u srcu Zemuna – Novi....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 38.000 € na 41.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 41.500 €, 95,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 38.000 €
01.05.2026 - 41.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Smederevskoj Palanci, površine u osnovi 95 m2, sa pomoćnim objektima, na parceli površine 1674 m2. Na samom izlasku iz grada, na ograđenom placu, površine 1674 m2, nalazi se kuća, na tri nivoa, koja u prizemlju, pored garaže i radionice, ima i veliki dnevni boravak,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 30.000 € na 33.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVAC, 33.000 €, 216,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
17.04.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća (pr+1) sa izlaskom stepenicama u potkrovlje, sagrađena sedamdesetih od 216m2 u osnovi 108m2, uknjiženo 61m2 na mestu gde je bila sagrađena stara kuća, nova u procesu legalizacije, sa pomoćnim objektom od 33m2 uknjiženim i štalom sa senikom od oko 200m2 (neuknjiženom),....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 22.000 € na 26.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Delijski Vis, 26.000 €, 80,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 22.000 €
20.03.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068 m2. Vikendica je u uknjižena i ozakonjena. Nema struju i vodu, mogu se postaviti solarni paneli. Vikendica se nalazi u prelepom okruženju, van....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>