• GoHome Professional
do 200 m2 prizemlje što manji podrum do 250 eura/m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 prizemlje što manji podrum do 250 eura/m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 prizemlje što manji podrum do 250 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 prizemlje što manji podrum do 250 eura/m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 223 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 237 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 262 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 21000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 156,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Spratna kuća podrum, prizemlje i nedovršeni sprat u osnovi 156m2. Funkcionalni raspored prostorija. U prizemlju hodnik, 2 spavaće soba, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i toalet. Sprat nedovršen, razvučene instalacije. Plac 874m2 Priključak vode, struje nema. .

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 39.000 €, 150,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u opštini Topola, selo Krčevac, Marinkovića kraj na 5km od Oplenca i na 10km od centra Aranđelovca i na 5km od centra Topole. Poljoprivredno zemljište 19 ari sa sagrađenom kućom, vlasništvo 1/1. Tri etaže, podrum, visoko prizemlje i potkrovlje. Voda bunarska za piće, trofazna....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 prizemlje što manji podrum do 250 eura/m2'
45.000 €
45.000 €
50.000 €
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 45.000 €, 215,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u Ljukovu,opština Inđija stambene kvadrature 215 kvadrata.Vlasnik kuće 1/1 Plac sa kućom i baštom je 16ari Kuća u prizemlju ima spavaću sobu,hodnik,dnevna soba sa kuhinjom i kupatilo U sobi i dnevnoj sobi je parket Ispod spavaće sobe je podrum sa spajzom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>