• GoHome Professional
do 200 m2 parking interfon do 360000 eura pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 parking interfon do 360000 eura pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 parking interfon do 360000 eura pala cena što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200 m2 parking interfon do 360000 eura pala cena što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 262.000 € na 254.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 254.000 €, 72,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 262.000 €
18.03.2026 - 254.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 72m2(terasa 3m2), CG, lift, III/IX, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjiženo 72m2 građevinske površine. - Lokacija : Između ,,Fontane,, i Starog Merkatora. * Mikrolokacija bez saobraćaja, sa parkovima, sportskim i terenima za decu. - Zgrada čista i uredna, redovno održavana.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 349.000 € na 338.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 338.000 €, 132,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 399.000 €
02.11.2025 - 380.000 €
19.11.2025 - 370.000 €
05.12.2025 - 360.000 €
14.01.2026 - 349.000 €
18.03.2026 - 338.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta, interfon, odmah useljiv, kompletno renoviran, uknjizen, mogucnost kupovine zasebne garaze sa parking mestom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 349.000 € na 338.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 338.000 €, 132,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.09.2025 - 399.000 €
04.11.2025 - 380.000 €
21.11.2025 - 370.000 €
05.12.2025 - 360.000 €
30.01.2026 - 349.000 €
17.03.2026 - 338.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Gligorija Vozarevica (RETKO !) Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
18.01.2026 - 399.500 €
11.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
12.04.2026 - 360.000 €
26.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5.0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Nehruova Soba: 5 Godina izgradnje: 1985 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.000 € na 222.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 222.000 €, 119,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 259.000 €
16.01.2026 - 258.000 €
23.01.2026 - 255.000 €
28.01.2026 - 250.000 €
30.01.2026 - 249.000 €
08.02.2026 - 245.000 €
20.02.2026 - 242.000 €
04.03.2026 - 238.000 €
11.03.2026 - 236.000 €
15.03.2026 - 234.000 €
20.03.2026 - 231.000 €
25.03.2026 - 229.000 €
19.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 4.0, 119m2 (terasa 16m2), 7/8, EG, lift, parking, podrum, interfon, klima, video nadzor. U ponudi odličan dupleks, nadogradnja iz 2008 godine u lepo održavanoj zgradi sa dva lifta. Lokacijski i mikrolokacijski odlično pozicioniran, u blizini....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 356.035 € na 323.640 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 323.640 €, 116,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 356.035 €
24.02.2026 - 323.640 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ljube Nedića Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 399.000 € na 390.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 390.000 €, 114,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 420.000 €
08.03.2026 - 399.000 €
11.03.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najboljih i najlepših lokacija u centru Beograda prodaje se četvorosoban stan u Krunskoj ulici, nedaleko od Andrićevog venca, Pionirskog parka i crkve Svetog Marka. Ovaj moderno koncipiran stan se nalazi na trećem spratu predratne održavane zgrade sa mermernim stepeništem....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 222.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 222.000 €, 108,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 240.000 €
24.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Bele Vode - Bogdana Velaševića 4.0, 108m2(terasa 4m2), 3/3, CG, garaža, parking, interfon, klima. Odličan stan na trećem spratu na kom se nalaze kuhinja i trpezarija, dok unutrašnje drvene stepenice vode u potkrovlje sa dnevnom sobom, tri spavaće sobe i kupatilom. Najjniža....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 195.000 €, 104,45 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 parking interfon do 360000 eura pala cena što veći (255)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>