• GoHome Professional
do 200 m2 parking do 95000 eura uknjižen što skupl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 parking do 95000 eura uknjižen što skupl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 parking do 95000 eura uknjižen što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 parking do 95000 eura uknjižen što skuplji" pronađeno 1 423 nekretnina - prosečna cena 1.784 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.800 €, 54,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

20874, 061 234 30 11 Stefanela, Dvosoban prostran, održavan stan sa izuzetno funkcionalnim rasporedom, sigurnosnim vratima i termoizolovanom fasadom. Stan je na II spratu (od ukupno 7), lično vlasništvo, uknjižen (bez tereta) na 54 kvm grejne površine, bez balkona sa zimskom ostavom....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 104.500 €, 45,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u novogradnji, u Leštanima, na korak od Smederevskog puta i u blizini hotela Radmilovac. Ukupna površina stana iznosi 45m2 i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, dve spavace sobe i terase. Nalazi se na drugom spratu, od ukupno tri. Uknjižen. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.400 €, 58,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo lux novogradnju PR+II, na samom početku ulaska u Surčin, u blizini crkve Svetog Apostola Mateja. Ovaj kompleks se sastoji od 11 zgrada sa 22 ulaza. Rok završetka prve lamele je april 2025.godine. U ponudi su stanovi od 58m2 i 70m2. Cena stanova 1 800+pdv....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 parking do 95000 eura uknjižen što skuplji'
88.600 €
98.800 €
104.000 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 104.400 €, 40,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121692, PR/, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan jednoiposoban stan na Novoj detelinari. U blizini su Master centar Sajam,pijaca, škola, obdanište, marketi,dom zdravlja a ni Železnička stanica i Medicinski fakultet nisu daleko. Stan ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 104.030 €, 36,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo namešten jednosoban stan na samom početku Jugovićevog naselja u neposrednoj blizini supermarketa kao i autobuske stanice. Sastoji se od dnevnog boravka sa terasom, kuhinje i kupatila. Idealan za život ili kao investicija zbog dostupnosti svih bitnih sadržaja za život i povezanošću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 104.000 €, 70,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120457, PSUT/III, terasa, uknjizen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban stan u neposrednoj blizini Master centra Sajam i Zeleznicke stanice. Stan se nalazi u polusuterenu i ima terasu. Zgrada je veoma kvalitetne gradnje. U dvoristu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 120457, PSUT/III, terasa, uknjižen, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan četverosoban stan u neposrednoj blizini Master centra Sajam i Železničke stanice. Stan se nalazi u polusuterenu i ima terasu. Zgrada je veoma kvalitetne gradnje. U dvorištu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 103.500 €, 54,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U cenu stana uračunato je parking mesto, etažno grejanje, inverter klima i većina nameštaja u stanu sa tehnikom koja je nova i ugradjena. LUX dvoiposoban stan, u blizini kružnog toka na Somborskom bulevaru, ukupne površine 54 kvm, na četvrtom spratu, sa etažnim grejanjem i liftom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 103.100 €, 99,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 103.000 €, 58,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan u novijoj gradnji. U stanu je postavljen hrastov parket, domaće pločice, pvc-stolarija i grejanje je na gas, tako da je ušteda u letnjem periodu. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Nekretnina se može uvek pogledati. Ima svoje parking mesto. Cena je za dogovor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao dupleks dvoiposoban stan površine 50 m², smešten na odličnoj lokaciji – u blizini Sajma i železničke stanice, sa odličnom povezanošću ka svim delovima grada. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, i kupatilo, dok se na gornjoj....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 103.000 €, 94,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, odmah useljiva prizeman kuća u Rumi, na lepom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 103.000 €, 67,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan u centru grada u blizini Pašićeve ulice. U pitanju je nadogradnja koja je rađena 90-tih godina. Grejanje je na struju, mada je gas doveden do zgrade, i ima mogućnosti da se priključi. U dvorištu se nalazi zajednički parking za stanare. Četvrti sprat, terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 43,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Strukturno savršen dvosoban stan u novogradnji bez ulaganja! U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom i pripadajuće parking mesto! Uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi. U neposrednoj blizini su škole, vrtići, veliki marketi, autobuska stajališta.....PREPORUKA!!! .

 
 
 
  Stan, RUMA, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan u samom centru Rume, odmah pored gradske kuće, u blizini Fruške gore, Novog Sada i Beograda. Odličan uknjižen porodičan stan, renoviran i redovno održavan površine 54m2. Kupovinom ovog stana, kupujete sebi vreme za život - blizina vrtića, škole, veliki broj prodavnica,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 103.000 €, 70,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099982 CENA 103.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen troiposoban stan na Sajmu, SA PARKING MESTOM U CENI, u neposrednoj blizini Master Centra. Stan je uknjižen kao garaža. Sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Nova Detelinara ,odličan svetao trosoban stan bez ulaganja ,ima svoje parking mesto u dvorištu.Uknjižen 1/1 (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052467 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.000 €, 37,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na lepoj lokaciji koji vam pruza seosku idilu u vidu bašte. Stan poseduje PVC stolariju, sigurnosne rešetke kao i zajednički parking u dvorištu zgrade. Stan je uknjižen. Za sve informacije kontaktirajte agenciju. .

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 103.000 €, 67,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128907, 11.49a, spratna, jedan sprat, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Nova, jedinstvena, komforna, spratna vikend kuća, neto površine 80m2, na placu od 11,5 ari, potes....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 103.000 €, 30,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Skojevskom naselju sa svojim parking mestom, uknjižen na 29m2, mereno 30m2, u novijoj zgradi, na odličnoj poziciji u blizini Kosutnjaka, okružen parkovima, u blizini Maxija, puno kafića, banaka, dosta prodavnica, gradskog prevoza Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, velikog....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 103.000 €, 67,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128907, 11.49a, spratna, jedan sprat, struja, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv. Nova, jedinstvena, komforna, spratna vikend kuca, neto povrsine 80m2, na placu od 11,5 ari, potes....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom vikend naselju, kod Čajetinske česme i Kraljevih Čardaka, samo 3km od centra. U blizini su mnogobrojni trgovinski objekti, kao i autobusko stajalište. Odlična investicija za izdavanje i život na planini u mirnom okruženju. Stan je....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 103.000 €, 94,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv. Odlicna, odmah useljiva prizeman kuca u Rumi, na lepom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 103.000 €, 61,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada, u mirnijem delu centra, u neposrednoj blizini skole Učitelj Tasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BUKOVAC, 103.000 €, 98,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Petrovaradinu , samo 4km od centra grada, sa prelepim pogledom na padinu fruške gore. Prodaje se prostran i funkcionalan stan u gornjem delu kuće u Petrovaradinu, uknjižen kao zasebna stambena jedinica površine 98 m². Odlikuje ga odličan raspored prostorija koji....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u ulici Prvoboraca uknjizen na 36 m² na prvom spratu uredne stambene zgrade u mirnoj i odlično povezanoj ulici u Rakovici. Stan ima funkcionalan raspored: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u niši, spavaću sobu i kupatilo. Prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Novom Naselju, lep i miran kraj sa dosta zelenila i parkinga u okolini zgrade. Novogradnja, grejanje gradsko na kalorimetre.Uknjižen 1/1, bez ulaganja. Pozovite! Продаётся квартира в Новом Населју, красивом и спокойном районе с множеством зелени и парковочных мест....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 103.000 €, 152,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 16888 Kuća na potkrovlje 112m2 plus objekti pomoćni 40m2 uknjiženi na placu od 1440m2 plus plac 720m2 u gradjevinskom području. Kuća može da se kupi bez tog placa posebno. Kuća ima 4 sobe veliku natkrivenu terasu, kupatila dva jedno u potkrovlju i jedno u prizemlju,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 103.000 €, 41,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju .. . Nov jednoiposoban stan 41m u Sremskoj Kamenici , na Popovici u naselju Pop-Hil, stan je u visokom parteru sa terasom, posebno odvojena spavaca soba, terasa,kuhinja sa dnevnom zajedno.U stanu je podno grejanje, prazan, odmah useljiv, uknjizen.Cena je - 103.000....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 35,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran jednoiposoban stan. Stan se prodaje namešten, sve je rađeno po meri od najkvalitetnijih materijala. Stan se nalazi u Adamovićevom naselju. Zgrada nema lift, ali se redovno održava. U prirodi ima 40m2. Uknjižen 1/1 bez tereta. Parking ispred zgrade, van zone. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Dvosoban uknjižen stan u novogradnji (kupljen kao nadogradnja, može da bude 2.5). Godina gradnje: 2007 . Prvi vlasnik . Urađena je unutrašnja izolacija na spoljasnje zidove i plafon. Nisu potrebna dodatna ulaganja. Stan poseduje klimu i terasu (2m2). Klima ostaje u stanu. Na terasi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 76737, III/III, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum. Godina gradnje: 2007. Urađena je unutrašnja izolacija na spoljasnje zidove i plafon. Nisu potrebna dodatna ulaganja. Stan poseduje klimu i terasu (2m2). Klima ostaje u stanu. Na terasi se nalazi ostava (špajz).....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 103.000 €, 64,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor kod Železničke stanice. Nalazi se na dobroj lokaciji, odličan za obavljenje različitih uslužnih delatnosti. Poslovni prostor je uknjižene kvadrature 64m2. Sastoji se od jedne veće prostorije površine oko 30m2, jedne kancelarije, dva magacina (jedan spoljašnji....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 103.000 €, 55,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Idealan za porodicu jer je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, pošte. U blizini je nekoliko supermarketa, oko zgrade puno zelenila i uvek slobodnih parking mesta. Nekretnina se prodaje delimično nameštena u ceni su kuhinja i ugradni plakari kojih ima nekoliko u stanu, fenomenalni,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban - nov - uknjižen 1/1 stan. Somborska rampa - pored Novog Naselja. Pred useljenjem. Odlična zgrada i oprema. Naša sigurna preporuka. Max Nekretnine 021/251-5500 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 98,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 102.000 €, 68,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo odlacan stan u kuci,uknjizen,sa parking mestom.Odlican raspored,samom stanu pripada teasa od 10 m2,gradska voda,trofazna struja,i stan je funkcional sa dve odvejene spavace sobe,i svaka prostorija ima prirodnu ventilaciju.Nisu potrebna neka veca ulaganja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo 1,0 ,adaptiran u 1,5 uknjižen stan u naselju Galenika ,površine 51m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka,spavaće sobe iz koje se izlazi na lođu,kuhinje,hodnika i kupatila, zgrada ima toplu vodu,dva lifta,parking. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan površine 51 m2, izuzetno funkcionalan, odličnog rasporeda, uknjižen ( moguća kupovina na kredit). Na odličnoj lokaciji na Ledinama, u novoj zgradi, u neposrednoj blizini Pečenjare Ledine. U cenu je uključeno parking mesto. Odmah useljiv, niske režije - etažno....

 
 
 
  Stan, RUMA, 102.000 €, 89,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi nov, neuseljivan trosoban stan u blizini centra. Nalazi se u manjoj zgradi, na drugom spratu. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje i ostave. Izuzetno je svetao i prosatran, a postoji mogućnost proširenja na potrktovlje gde....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 102.000 €, 46,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129383, PR/III, uknjizen, parking. Na prodaju klasican dvosoban stan ,renoviran. U neposrednoj blizini su skola, obdaniste, marketi, autobuske stanice, pijaca i dr. Odlican stan za miran porodicni zivot. Uknjizen po starim standardima na 42m2 i moze na kredit. Sastoji....