• GoHome Professional
do 200 m2 parking do 88000 eura porasla cena zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 parking do 88000 eura porasla cena zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 parking do 88000 eura porasla cena zadnjih 7 dana do 1800 eura/m2 što veći

  • Za upit "do 200 m2 parking do 88000 eura porasla cena zadnjih 7 dana do 1800 eura/m2 što veći" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.726 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • parket
    • pogodan
    • novogradnja
    • dvorište
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.963 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.963 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.408 €
06.05.2026 - 91.963 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je jednoiposoban....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 59.900 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, JAGODINA, 65.000 €, 75,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.750 €
10.04.2026 - 59.900 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina Ugrađen gasni kotao + vodomer – ekonomsko grejanje i minimalni troškovi Sopstveni otvoreni prostor direktno ispred lokala (idealno za izlog,....

 
 
 
 
+27%

Promena cene sa 49.500 € na 63.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, Centar, 63.000 €, 59,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 49.500 €
08.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvorišna kuća površine 59m2, sastoji se od dve velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. U dvorištu, ispred ulaznih vrata, nalazi se betoniran deo koji može da se koristi kao terasa za uživanje na svežem vazduhu. Dvorište je zajedničko, a ispred kuće se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 parking do 88000 eura porasla cena zadnjih 7 dana do 1800 eura/m2 što veći'
83.287 €
88.700 €
48.000 €
 
+12%

Promena cene sa 70.850 € na 79.300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, TRSTENIK, 79.300 €, 56,00 m2 cca 1420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 70.850 €
08.05.2026 - 79.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Trsteniku. Stan je površine 56m2, nalazi se na IV spratu novije stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i lepa terasa. Grejanje je etažno. Stan....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 87.150 € na 94.200 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 94.200 €, 48,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 87.150 €
06.05.2026 - 94.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EDIT NEKRETNINE ima u ponudi 2-sobne stanove u izgradnji, na mirnoj , atraktivnoj lokaciji u Durlanu. Stambeni objekat ima 10 stanova, odlikuje ga moderan dizajn i kvalitetna gradnja, na idealnoj lokaciji za komforan život. Stan je ukupne kvadrature 47.11 m2 i po strukturi je dvosoban.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>