• GoHome Professional
do 200 m2 parking do 78000 eura do 1800 eura/m2 og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 parking do 78000 eura do 1800 eura/m2 og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 parking do 78000 eura do 1800 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200 m2 parking do 78000 eura do 1800 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan na ekskluzivnoj lokaciji, u strogom centru Vrnjačke Banje. Takođe, poznati banjski park i šetalište su samo nekoliko minuta hoda, pružajući vam priliku da uživate u prirodi i svežem vazduhu. Stan ima površinu od 40m2, sastoji se iz prostrane dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u novogradnji kod Slatine, a u blizini se nalazi i hotel Vrnjačke Terme, što dodatno doprinosi atraktivnosti ovog stambenog objekta, nudeći pristup raznim sadržajima i uslugama kao što su: wellness centri, restorani i aqua park. Ova lokacija vam omogućava da živite....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 77.000 € na 79.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 79.200 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 77.000 €
29.04.2026 - 79.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na manje od 20 minuta kolima od Beograda, u mirnom rezidencijalnom delu grada, koji još uvek odiše šarmom prošlih vremena dominira niskogradnja i porodični objekti. Grad na reci Tamiš sve više postaje izbor beograđana. Lokacija zgrade je na samo 400m od strogog centra grada, a u blizini....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova garaža, 11. 5m2, lift U ponudi garažno mesto u kvalitetnoj novogradnji. Do garažnog mesta se silazi betonskom rampom (nagib 15%) na nivo -1. Garažno mesto je na klackalici - donja pozicija (Wöhr parking sistem). Manevarski prostor 110m2. Upotrebna dozvola.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.400 €, 38,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je jednosoban stan na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru Vrnjačke Banje. Takođe, poznati banjski park i šetalište su samo nekoliko minuta hoda, pružajući vam priliku da uživate u prirodi i svežem vazduhu. Stan ima površinu od 38m2, sastoji se iz prostrane dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.600 €, 42,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se apartman na Zlatiboru Udaljen od centra 1.200 m. Idelan je kako za rentiranje tako i za sopstvene potrebe. Recepcija se nalazi u sklopu kompleksa i ukoliko se odlučite za rentiranje aparmana preko njih možete organizovati sve, od predaje ključeva gostu do sredjivanja stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 54.000 €, 30,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan, ulično orijentisan jednosoban stan sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, terasom, kuhinjom i kupatilom. Kupatilo i podovi kuhinje su obloženi premium keramikom, a sobe kvalitetnim podnim oblogama. sprata je AB ploča. Na koju se postavlja Krov. Ugrađena je aluminijumska....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 84.600 €, 47,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Kupoprodajne cene stanova su: - Stan br. 42 na IV spratu površine 38,71 m2.. 1850 EUR-a/m2 sa uračunatim PDV-om - Stan br. 44 na IV spratu površine 47,91 m2.. 1800 EUR-a/m2 sa uračunatim PDV-om - Parking mesto u dvorištu. 8000 EUR-a sa uračunatim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.200 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderno stambeno naselje, na samo 150 metara od osnovne škole, gradsko jezgro, stanovi od 29 do 65 kvadrata, podno grejanje, italijanksa i španska keramika, opciono toplotna pumpa po želji, cena 1800 + PDV, mogućnost parking mesta, rok za završetak mart 2024. Mogućnost plaćanja u....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.200 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura, idealni kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija: Jednoiposobni stanovi od 44 m² Dvoiposobni i trosobni stanovi do 67 m² Cena: 1.800 € po m² sa PDV-om Mogućnost povraćaja PDV-a za prvu kupovinu Uz stan se dobija parking....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 parking do 78000 eura do 1800 eura/m2 (5244)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>