• GoHome Professional
do 200 m2 parking do 78000 eura do 1800 eura/m2 Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 parking do 78000 eura do 1800 eura/m2 Og - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 parking do 78000 eura do 1800 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena

  • Za upit "do 200 m2 parking do 78000 eura do 1800 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 81.850 € na 84.190 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 84.190 €, 47,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 81.850 €
15.02.2026 - 84.190 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 46,77m2, nalazi se na I spratu u zgradi spratnosti Po+P+3+Ps sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 66.500 € na 75.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 75.000 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 66.500 €
26.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo više stanova u novoj zgradi u naselju Branko Bjegovića. Ovaj stan je P=42m2 na drugom spratu i sastoji se od sobe sa kuhinjom, spavače sobe, kupatilo, terasa. Može kupovina putem kredita i kupovina parking mesta. Predviđen završetak zgrade za mart meseca....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 58.450 € na 62.100 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 62.100 €, 35,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 58.450 €
01.05.2026 - 62.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 35 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se vodi papirološki kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju ,ulične orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 77.000 € na 79.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 79.200 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 77.000 €
29.04.2026 - 79.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na manje od 20 minuta kolima od Beograda, u mirnom rezidencijalnom delu grada, koji još uvek odiše šarmom prošlih vremena dominira niskogradnja i porodični objekti. Grad na reci Tamiš sve više postaje izbor beograđana. Lokacija zgrade je na samo 400m od strogog centra grada, a u blizini....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 80.980 € na 82.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 74.000 €
07.12.2025 - 76.350 €
11.02.2026 - 80.980 €
10.05.2026 - 82.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetna i mopderno dizajnirana novogradnja u mirnom i porodičnom kraju u Donjoj Vrežini. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46,27m2, koji se nalazi u zgradi spratnosti Sut+P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 47.000 € na 48.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.01.2026 - 47.000 €
24.03.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053746, ADICE, GARSONJERA , 27M2 Na prodaju garsonjera 27m2 na Adicama. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje. Pripadajuće parking mesto ispred zgrade, grejanje na toplotne pumpe. Prodaje se nenamešten uz mogućnost dogovora oko nameštaja. Mirona Đorđevića.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 46.350 € na 48.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 46.350 €
08.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1096373 Na prodaju garsonjera 27m2 na Adicama koji se knjiži kao garaža. Cena 48.000 + 3% agencijska provizija. Stan se nalazi u mirnom kraju grada, iza stadiona Vujadin Boškov. Sastoji se od velike dnevne sobe, uvučene kuhinje i kupatila. Stan je ulično orjentisan.....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 55.000 € na 72.170 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 72.170 €, 42,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 55.000 €
26.04.2026 - 72.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan površine 42m2 u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Nalazi se na poslednjem, šest spratu u nadogradnji. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg je ulaz u kupatilo i višenamensku prostoriju u funkciji dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Iz ove prostorije....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 70.613 € na 72.630 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 72.630 €, 40,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 70.613 €
26.04.2026 - 72.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 40.35m2, nalazi se u prizemlju zgrade. Po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 81.358 € na 83.682 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 83.682 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 81.358 €
01.05.2026 - 83.682 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,49m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem ) u odličnoj novogradnji.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 parking do 78000 eura do 1800 eura/m2 porasla cena (202)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>