• GoHome Professional
do 200 m2 parking do 50000 eura što manji luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 parking do 50000 eura što manji luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 parking do 50000 eura što manji luksuzan do 1100 eura/m2 Zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "do 200 m2 parking do 50000 eura što manji luksuzan do 1100 eura/m2 zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-24%

Promena cene sa 55.000 € na 42.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ČAJETINA, 42.000 €, 69,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 80.000 €
08.04.2026 - 70.000 €
17.04.2026 - 55.000 €
29.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor, Čajetina, 68.65m2, HITNA PRODAJA! ------------------------------------------------------------ 68.65m2, 3.0, pr/pk, čvrsta goriva, terasa, parking, uknjižen Znatno korigovana cena, hitna prodaja, mogućnost dogovora oko cene. Ukrovljena kuća, postavljena PVC stolarija sa....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 35.000 € na 33.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 35.000 €
01.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju garsonjera u Somboru, na Selenči, u blizini samoposluge, osnovne škole "Dositej Obradović". -Površina stana je 30 m2, stan se nalazi na 8. spratu. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom sa izlazom na terasu. -Grejanje je centralno na energanu. -Po podu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 50.000 € na 49.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 49.000 €, 48,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 52.000 €
05.04.2026 - 50.000 €
08.05.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa gradom. Blizina auto-puta omogućava lako kretanje, dok se ispred zgrade nalazi park za decu, kao i market za svakodnevne potrebe. Parking mesto....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 parking do 50000 eura što manji do 1100 eura/m2 zadnjih 14 dana pala cena (12)
  • do 200 m2 parking do 50000 eura što manji luksuzan zadnjih 14 dana pala cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>