• GoHome Professional
do 200 m2 parket porasla cena zadnjih 14 dana do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 parket porasla cena zadnjih 14 dana do 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 parket porasla cena zadnjih 14 dana do 1800 eura/m2 što manji

  • Za upit "do 200 m2 parket porasla cena zadnjih 14 dana do 1800 eura/m2 što manji" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 1.776 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 111.400 € na 114.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 111.400 €
10.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat poseduje 13 jedinica i izgrađen je po visokim standardima kvaliteta – prvoklasna italijanska keramika, Woodura parket, granitne pločice,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 70.613 € na 72.630 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 72.630 €, 40,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.613 €
01.05.2026 - 72.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 40.35m2, nalazi se u prizemlju zgrade. Po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 70.753 € na 72.774 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 72.774 €, 40,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 70.753 €
01.05.2026 - 72.774 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 40.43m2, nalazi se u prizemlju zgrade. Po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 parket porasla cena zadnjih 14 dana do 1800 eura/m2 što manji'
124.578 €
83.286 €
83.287 €
 
+31%

Promena cene sa 55.000 € na 72.170 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 72.170 €, 42,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
01.05.2026 - 72.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 42m2 u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Nalazi se na poslednjem, šest spratu u nadogradnji. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg je ulaz u kupatilo i višenamensku prostoriju u funkciji dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Iz ove prostorije....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 80.980 € na 82.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 74.000 €
07.12.2025 - 76.350 €
11.02.2026 - 80.980 €
10.05.2026 - 82.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetna i mopderno dizajnirana novogradnja u mirnom i porodičnom kraju u Donjoj Vrežini. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46,27m2, koji se nalazi u zgradi spratnosti Sut+P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 81.358 € na 83.682 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 83.682 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 81.358 €
01.05.2026 - 83.682 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,49m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem ) u odličnoj novogradnji.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 78.650 € na 81.184 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 81.184 €, 50,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 74.842 €
24.04.2026 - 78.650 €
01.05.2026 - 81.184 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 50,74m², idealno raspoređen kako bi svaki kvadrat bio maksimalno iskorišćen, sa mogućnošču povračaja PDV-a. Struktura stana: Prostrana dnevna soba idealna za opuštanje i druženje Kuhinja povezana s dnevnim boravkom – praktična i svetla....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.962 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 91.962 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 89.408 €
01.05.2026 - 91.962 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem spratu.) u odličnoj....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.963 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.963 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.408 €
06.05.2026 - 91.963 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je jednoiposoban....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 109.500 € na 115.600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 115.600 €, 63,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 109.500 €
08.05.2026 - 115.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan trosoban stan u savremenom objektu u završnoj fazi izgradnje, smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu Niš – naselje Pantelej. Lokacija kombinuje mir, dostupnost i snažan razvojni potencijal, što je čini idealnom kako za život, tako i za investiciju.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 127.750 € na 135.050 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 135.050 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 127.750 €
08.05.2026 - 135.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan troiposoban stan u završnoj fazi izgradnje, smešten u najbrže rastućoj zoni grada Niš – u okviru naselja Pantelej, između Somborskog bulevara, Studeničke i Gornjomatejevačke ulice. Ova mikrolokacija predstavlja epicentar novogradnje u gradu – kombinaciju urbanog....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 93.000 € na 128.750 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 128.750 €, 78,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 93.000 €
01.05.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u Mokranjčevoj ulici. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta, iznad ima jos jedan sprat sa tavanskim prostorijama. Stan je odličnog i funkcionalnog rasporeda u donjem delu su dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 103.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, 115.000 €, 93,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 103.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Troiposoban stan 93 m² – prizemlje – odlična lokacija Na prodaju komforan troiposoban stan na prizemlju, ukupne površine 93 m² (korisna 87 m²). Stan je kompletno renoviran i nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u blizini osnovne škole, marketa i centra. Raspored: predsoblje dnevni boravak....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>