• GoHome Professional
do 200 m2 opremljen kablovska oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 opremljen kablovska oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 opremljen kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji

  • Za upit "do 200 m2 opremljen kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 61.550 €, 18,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 2 minuta hoda do Pašićeve ulice i pešačke zone u centru Novog Sada, Zmaj Jovine ulice, nalazi se odlična garsonjera. Uknjižena 1/1. Komplet opremljena sa nameštajem i tehnikom i posuđem. Ulično je orijentisana. Računi grejanja su niski. Svetla, lepa i brzo useljiva. Kuhinja i kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 59.230 €, 19,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i kompletno renoviran stan u dvorišnom objektu, idealan za one koji traže komfornu životnu sredinu ili sigurnu investiciju. Stan se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar Evropre. Stan je uknjižen na 19m2 dok u stvarnosti ima....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 85.500 €, 19,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kopaonik( poznat i kao Srebrna planina) je najveći planinski masiv u Srbiji. Jedan njegov deo je zaštićena zona pod imenom Nacionalni park Kopaonik u okviru koga postoji veći broj zaštićenih prirodnih celina,a na njemu se nalazi i najveći skijaški centar u Srbiji. Njegov najviši vrh....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 79.000 €, 19,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaji svetla potpuno renovirana, moderno nameštena i potpuno opremljena garsonjera u prizemlju zgrade u Šumicama, bez ulaganja. Svi uređaji i nameštaj potpuno novi i nekorišćeni. Centralno grejanje i klima za dodatni ugođaj. Parking oko zgrade za stanare. Uknjižena 1/1, odmah....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 20.000 €, 20,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor po Coworking sistemu u poslovnom prostoru Kalemegdan Business Center. Kancelarija je u potpunosti opremljena. U cenu je ukljuceno sledece: radni sto, ergonomske stolice, ormarici, kontrola pristupa, stakleni zidovi, bela tabla, klima po kancelariji, internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam potpuno nameštenu garsonjeru površine 20 m² za veću na Novom naselju. Stan se nalazi na četvrtom spratu (potkrovlje) stambene zgrade, koja nema lift, ali je opremljena centralnim grejanjem. Nekretnina je uknjižena i bez tereta. Prodaja se vrši direktno od vlasnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 87.300 €, 20,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera 20 m² – Karaburma centar Uknjižen stan bez ulaganja, nalazi se na drugom spratu u mirnom i sigurnom okruženju, okružen parkom i zelenilom. Kompletno namešten, opremljen video nadzorom, kablovskom TV, internetom, interfon sistemom i TA grejanjem. Topla voda, javni....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 38.110 €, 20,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divšibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.000 €, 20,00 m2 cca 6450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je potpuno sredjen stan na odličnoj lokaciji. -Pripadajući parking za jedno ili više vozila -Centralna gradska lokacija -Potpuno sredjen i opremljen -Pogodan za poslovne aktivnosti Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje razgledanja. Agencijska nadoknada iznosi....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 39.140 €, 20,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divšibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 opremljen kablovska što manji (2491)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>