• GoHome Professional
do 200 m2 novogradnja parking do 95000 eura što je - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200 m2 novogradnja parking do 95000 eura što je - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 novogradnja parking do 95000 eura što jeftiniji

  • Za upit "do 200 m2 novogradnja parking do 95000 eura što jeftiniji" pronađeno 1 975 nekretnina - prosečna cena 1.826 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 43.500 €, 30,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika za investiranje, novogradnja na Srebrnom jezeru, u ponudi mali stanovi, smešteni nadomak marine, predstavljaju spoj moderne arhitekture, luksuza i funkcionalnosti koja pruža jedinstveno iskustvo relaksacije i udobnosti. SPA centar za vlasnike stanova. U cenu stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican i do sad neuseljavan, nov trosoban stan sa garzom i ostavom. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, klima, masina za pranje i susenje vesa, masina za sudje. Sve u stanu je kompletno novo i pod garancijom. Stan poseduje garazu kao i ostavu.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.750 €, 25,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118509, VI/III, klima, lift, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja, stambena zgrada. ---APARTMAN SE NALAZI NA 4. NIVOU OD UKUPNIH 6 ( IZUZETNA SPRATNOST ZA PLANINU ) ---KOMPLEKS RESIDENCE HILL ZAVRŠEN 2025 GOD ---50....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov četvorosoban stan 73m2 u Lipovom gaju.Ima veliki dnevni boravak i tri sobe za spavanje.Obezbeđeno parking mesto i manji kućni ljubimci su dobrodošli.Useljiv 01.10.2025.Cena 600ePozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.290 €, 27,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije stan koji se može odlično iskoristiti kao lokal. Nalazi se u prizemlju,novogradnja. Ulaz sa ulice. Rešetke na prozorima i vratima, dvorišno orjentisan. Iza zgrade dečije igralište. Miran deo, bez buke. Parking za stanare ispred zgrade. Može da se koristi i kao stambeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 44.400 €, 24,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130593, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov ,komforan,potpuno opremljen stan u mirnom kraju ozbiljnom bračnom paru ili porodici useljiv 1.10.2025.Potreban depozit u visini kirije.Sve dodatne informacije na tel.0612184814 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Miljakovac, 45.000 €, 28,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127859, PR/PR, video nadzor, izlog, klima, nov, montažni, fasada nova, parking, lokal. Izuzetna prilika, poslovni prostor. Moguc nastavak delatnost uz doplatui, razradjen posao. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Rakovica, 45.000 €, 28,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127859, PR/PR, video nadzor, izlog, klima, nov, montazni, fasada nova, parking, lokal. Izuzetna prilika, poslovni prostor. Moguc nastavak delatnost uz doplatui, razradjen posao. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 45.000 €, 99,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN RENOVIRAN DVORIŠNI STAN 99m2+GARAŽA 25m2 Stan je izrenoviran, podovi su laminati, pločice Struja je trofazna+ monofazna centralno grejanje dvotarifno. gradska kanalizacija, gradska voda Stan ima i baštu i garažu od 25me Stan ima ploču i izolaciju. Plafoni su lamperija, zidovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101654, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. Nudimo vam priliku da budete prvi zakupci stana u nedavno useljenoj zgradi sa malim brojem stanova na Vračaru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 45.000 €, 29,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119530, PR/V, klima, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosečna, parking, stambena zgrada. Stan se nalazi u prizemlju, nije ukopan u nivou tla Ima prirodno osvetljenje i normalnu visinu (nije u zemlji) . Stan poseduje spavacu sobu, dnevnu sobu, kuhinu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Predstavljamo zasebnu kuću tek renoviranu, dobro izolovanu, sa malom potrošnjom energije*** **Ova kuća se nalazi u naselju Sajlovo i u blizini je nov vrtić kao i velik market Gomeks** **Parking obezbeđen** **Kapaciteta je 6-7 ljudi i obezbeđeno je spremanje i zamena poseljine po....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 45.600 €, 54,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru Stare Pazove -povrsine 54m2 -vlasnik 1/1 -novogradnja -2 spavace sobe -2 izlaza na terasu stolarija je 7dmo komorna,zvucna termo izolacija,podno grejanje.. Stan je useljiv u roku od 7 dana Agencijska provizija je uracunata u cenu. Novac od prodaje Stana ide....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mirijevo, Orlovska, 57m2 . 57m2, 2.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov. Stan se nalazi u novoizgrađenoj kvalitetnoj EKO zgradi, u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 45.900 €, 51,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lekino Brdo, nov stan sa garažnim mestom. Stan u novogradnji u mirnoj ulici blizu Druge ekonomske škole. Kvalitetna gradnja sa samo 4 stana u zgradi. Podno grejanje, granitna keramika, nov nameštaj. Uz stan ide i zaseban podrum i garažno mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 46.000 €, 33,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP PONUDA – Nov stan 33 m² sa parking mestom, 5 min od plaže – Srebrno jezero Prodaje se potpuno nov stan, površine 33 m², u završenoj i useljivoj zgradi, smešten na idealnoj lokaciji – samo 5 minuta laganog hoda od plaže na prelepom Srebrnom jezeru. Stan nikada nije korišćen – vi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 46.150 €, 26,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nov useljiv stan. Odlična gradnja i kvalitet, fenomenalna urbana vila na Sajlovu. Savršene strukture soba i prostorija. Grejanje u zgradi je podno - švajcarski ekološki sistem grejanje na struju - računi su za 30% povoljniji u odnosu na grejanje na gas (podesivo....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 46.200 €, 28,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 46.250 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130550, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako bi zadovoljile....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.750 €, 25,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele godine! Bilo da tražite sigurnu investiciju, nekretninu za dnevni najam ili svoje mesto za odmor – ova garsonjera nudi sve što vam treba: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 46.800 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 76492, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux stan u A bloku. Kompletno opremljen belom tehnikom marke Bosch, kao i svim potrebnim pokućstvom.Odvojena spavaća soba.CG po potrošnji. Garaza je slobodna od nove godine i cena je....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta u kompleksu Kraljevi Čardaci i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 47.000 €, 94,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Četvrti sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.170 €, 27,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajnu garosnjeru u novogradnji na odličnoj lokaciji na Adicama.Prepoznatljiv kvalitet gradnje,sigurnosna ulazna vrata,tarket,PVC stolarija,grejanje na toplotne pumpeRok useljenja-Maj 2025. godine.Poseduje i besplatan parking za stanare ispred zgrade.Za više infomacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.200 €, 59,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119323, III/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 47.268 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stanove u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone. U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stanovi su povrsine od 26m2 do 45m2. Raspored dostupnih stanova: Prizemlje - 41m2, 29m2, 37m2, 26m2 3. sprat - 30m2....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 47.400 €, 28,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116263, PR/II, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Na 15m od Smederevskog puta i autobuske stanice. Useljenje i zavrsetak radova Oktobar 2025. Gradjevinska dozvola. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.900 €, 30,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN nov i odmah useljiv jednoiposoban stan u novoj zgradi. Maksimalno iskorišten prostor, sa prelepom terasom. Ispred zgrade ima dovoljno slobodnog parking prostora. Oprema stana: ulazna sigurnosna vrata, pvc-stolarija, odlična keramika, laminat. Grejanje je na toplotne pumpe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2. Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 48.000 €, 32,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru površine 32m2 u novogradnji u Novoj Pazovi. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, perionice i kupatila. Garsonjera je na odličnoj lokaciji u....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada pa je ovo odlična prilika za sve kojima je lokacija presudna za obavljanje delatnosti. Prostor je površine 60m2, nalazi se na I spratu. Prostor je nov i dolazi sa kompletnom kancelarijskom opremom, što može biti velika prednost za potencijalne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov polunamešten troiposoban stan, površine 80m2 u blizini Čaira. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Stan je polunamešten, opremljena je kompletno....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 21,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kopaonik Jolly kop prodajemo apartman- garsonjera , 21m namesten Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Jolly kop Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 21m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: Visoko prizemlje Dodatne informacije Parking, garaža, Internet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 49.400 €, 52,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93893, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je luksuzno opremljen stan u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru. Stan ima prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom i izdvojenu spavaću sobu. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.440 €, 26,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice, garsonjera, 26m2, nova, neuseljavana, grejanje podno na toplotne pumpe! +++ Agencijska oznaka 1064378 Prodaje se garsonjera, 26m2, na Adicama. Nalazi se u tek izgrađenoj zgradi vrhunske izvedbe radova, grejanje je podno, na toplotne pumpe što znači veoma niski troškovi života.....

 
 
 
  Poslovni prostor, DIVČIBARE, 49.440 €, 27,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal u novoizgradjenom apartmanskom objektu. Lokal ima 27 m2 (2.9m x 4m) i pripadajucu teraasu ispred lokala. Bice uredjen po zelji kupca. Sve informacije na broj 0611436777 Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.570 €, 28,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.900 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Svaki stan kao i objekat je vrlo funkcionalan i moderan,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.900 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, zgrada savremenog i modernog izgleda kao i gradnje, objekat sa liftom, u neposrednoj blizini akva parka. U ponudi stanovi kvadrature od 36m2 do 56m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom spavacom sobom ili dve.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 527)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>