Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "do 200 m2 novogradnja parking do 90000 eura što manji zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 1.800 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 111.119 € na 99.000 €
dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.119 €
03.05.2026 - 99.000 €
01.05.2026.,
www.srbija-nekretnine.org
Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 99.000 eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....