• GoHome Professional
do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura najno - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura najnovije pala cena što manji

  • Za upit "do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura najnovije pala cena što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 23.500 € na 22.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, 22.000 €, 26,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 23.500 €
24.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u novoj zgradi, površine 13m2. Ispod garažnog mesta nalazi se 13m2 korisnog skladišnog prostora. U garažu se ulazi autoliftom. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25501. Garaza,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.596 € na 73.650 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 73.650 €, 29,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 76.596 €
25.04.2026 - 73.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • - Renomirani i pouzdan investitor sa kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu je 2.600 EUR + PDV. • - Odlična pozicioniranost zgrade. - Savršen pogled.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 68.000 € na 54.400 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, OBRENOVAC, 54.400 €, 29,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 56.550 €
22.02.2026 - 68.000 €
19.04.2026 - 54.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja modernog, višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog bazena, 10 minuta hoda do centra Obrenovca. Lokal je trenutno spojen sa susednim lokalom od 32m2, kupovinom oba lokala dobijate prostor....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 147.500 € na 93.810 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 93.810 €, 31,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 147.500 €
04.03.2026 - 93.810 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117010, II/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* garsonjera 31,27 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko. Termostat u stanu....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 75.000 € na 60.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, OBRENOVAC, 60.000 €, 32,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 62.400 €
22.02.2026 - 75.000 €
19.04.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja modernog višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog bazena, desetak minuta hoda do centra Obrenovca. Lokal je spojen sa susednim lokalom od 29m2, kupovinom oba lokala dobijate prostor....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 63.000 € na 62.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 65.000 €
27.02.2026 - 63.000 €
10.03.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Sloboda Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 136.990 € na 133.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.900 €, 35,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 139.000 €
25.02.2026 - 136.990 €
27.03.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, PODBARA - KEJ, JEDNOIPOSOBAN STAN, 35 m2 + 9 m2 TERASE! Nudimo vam izuzetno lep, kompletno renoviran stan u zgradi iz 2010. godine na samo par minuta od keja. U cenu je uračunat potpuno nov, nekorišten nameštaj - sve ukusno uklopljeno. Možete računati i na parking mesto....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.950 € na 164.800 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 39,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 169.950 €
27.03.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju funkcionalnog stana površine 39 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade. Stan je veoma praktično organizovan – dnevna soba je pregrađena gipsanim zidom, čime je dobijena odvojena spavaća soba, pa stan funkcioniše kao jednoiposoban. Kuhinja je posebna prostorija,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.05.2025 - 175.000 €
01.06.2025 - 165.000 €
13.06.2025 - 159.000 €
11.07.2025 - 150.000 €
18.07.2025 - 145.000 €
21.09.2025 - 140.000 €
16.01.2026 - 135.000 €
08.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo dvosoban stan na top lokaciji. U neposrednoj blizini se nalaze vrtic, skola, posta, prodavnice, autobuska stanica. Prostorije:hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba, ostava, terasa. Stan je kompletno renoviran. Urađen je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 130.000 €
28.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izuzetan stan sa odvojenom spavaćom sobom u najtraženijem delu naselja Vojvode Vlahovića. Nalazi se u kvalitetnoj novogradnji i odlikuje ga funkcionalan raspored, odlična osvetljenost i maksimalno iskorišćen prostor. Ima terasu, idealnu za jutarnju kafu i opuštanje sa koje se pruža....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura pala cena što manji (154)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>