• GoHome Professional
do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što manji Zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što manji zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 2.576 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 130.000 €
28.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izuzetan stan sa odvojenom spavaćom sobom u najtraženijem delu naselja Vojvode Vlahovića. Nalazi se u kvalitetnoj novogradnji i odlikuje ga funkcionalan raspored, odlična osvetljenost i maksimalno iskorišćen prostor. Ima terasu, idealnu za jutarnju kafu i opuštanje sa koje se pruža....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 153.000 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 42,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 153.000 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana površine 42m2 na traženoj lokaciji u delu grada Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi na petom spratu u novogradnji i predstavlja odličnu priliku za kupce koji traže kvalitetan, moderan i funkcionalan prostor bez dodatnih ulaganja. Enterijer....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što manji zadnjih 14 dana pala cena'
125.000 €
158.600 €
131.000 €
 
-8%

Promena cene sa 154.500 € na 142.140 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 142.140 €, 46,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 154.500 €
08.05.2026 - 142.140 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo manji dvoiposoban stan od 46m2 koji se nalazi u novogradnji kod Merkura, ulica Stevana Doronjskog . Nekretnina je uknjižena 1/1 i papirološki čista, može na kredit. Stan je na odličnoj lokaciji, blizu Lidla , železničke stanice, detelinarske pijaceOdlična povezanost gradskog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan dvosoban stan na Kopaoniku, smešten u mirnom vikend naselju. Stan ima 48m2 i izuzetno je funkcionalno organizovan. Spavaća soba nalazi se na galeriji, dok ostatak prostora čine moderna kuhinja sa dnevnim boravkom i kupatilo. Ispred zgrade obezbeđeno je pripadajuće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 159.650 €
28.01.2026 - 155.000 €
29.04.2026 - 153.000 €
08.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep jednoiposoban stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i ulično je orijentisan. Stan je komforan, ima veliku sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju i posebno spavaću sobu, kupatilo, posebno toalet, zatvorenu terasu i ostavu. Stan....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 155.000 € na 135.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 49,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 155.000 €
08.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Vašarište. Planirani završetak radova je do kraja ove godine, što kupcu pruža priliku da obezbedi nekretninu u novogradnji po povoljnijim uslovima pre useljenja. Stan ima 49 m² i funkcionalan raspored: dnevna soba, spavaća....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 105.000 €, 49,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Zemunu Šilerova predstavlja idealnu priliku za one koji traže kvalitetan dom u mirnom, a odlično povezanom naselju Sava Kovačević. Ova nekretnina u novogradnji iz 2019. godine pruža vrhunski komfor na 49m², čineći je jednom od najatraktivnijih ponuda u ovom delu grada za sve....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 155.000 €
30.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 147.000 € na 140.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 147.000 €
07.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi u mirnom delu naselja, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Osnovne škole „Đorđe Jakšić, pošte, marketa i svih neophodnih sadržaja. Ispred zgrade nalazi se veliki parking. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa ugradnim plakarima rađenim po meri, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 170.000 €, 51,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 180.000 €
10.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131870, II/, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Prodaje se PRELEP dvoiposoban stan na samom ulasku u plave horizonte, na 2 spratu ,u ulici Milke Lukic,kod same crkve,51 m2,sastoji se velika dnevna soba sa kuhinjom I trpezarijom,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 119.000 € na 115.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Centar, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.000 €
08.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan, svetao, dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima odličan raspored sa posebnim prostorom za veš i sušenje, kompletno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 119.000 € na 115.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 119.000 €
08.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pan��evo, Oslobo��enja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spava��a soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odli��an, svetao, dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima odli��an raspored sa posebnim prostorom za ve�� i su��enje, kompletno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.000 € na 111.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 117.000 €
08.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132006, I/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 111.119 € na 99.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.119 €
03.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 99.000 eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 56,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 169.900 €
28.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan, nov, moderno i kompletno opremljen stan na top lokaciji u novoizgrađenom delu Ledina. Ukupna površina stana je 60m2 jer pored uknjiženih 56m2, grejne površine, stan poseduje i terasu od 4m2 na koju se izlazi iz dnevnog boravka. Stan se sastoji od dve....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 169.900 €
28.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predstavljamo vam funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je kompletno namešten i opremljen, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u mirnoj ulici, u zgradi....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 138.000 € na 125.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 125.500 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 138.000 €
10.05.2026 - 125.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, neuseljavan dvoiposoban stan površine 61 m² (bruto 72 m²), smešten na Novom Naselju - Bate Brkića. Stan se nalazi na petom spratu zgrade, trenutno se ugrađuje lift u istu. Ugrađena je Velux stolarija, PVC, kao i elementi od medijapana. Grejanje je centralno. Uz stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 178.089 € na 171.948 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 171.948 €, 61,41 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 178.089 €
29.04.2026 - 171.948 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1375 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je trosoban stan površine 61.41m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 123.000 €
08.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Pere Čodanovića Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 155.400 € na 150.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 166.500 €
10.04.2026 - 159.100 €
24.04.2026 - 155.400 €
08.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102448 - Cena je 150 000 e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen nov, troiposoban stan na Adicama. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila, toaleta i zatvorene i otvorene terase. Grejanje je etažno podno na toplotne pumpe. Stan je izuzetno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 169.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 180.000 €
01.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 169.200 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 24)

<< <1> >>