• GoHome Professional
do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 150 nekretnina - prosečna cena 2.345 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 159.940 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji spratnosti Po+P+4 na jednoj od traženijih lokacija na Bulevaru Nemanjića. Površine je 64,62m2, nalazi se na IV spratu zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored, prilagođen savremenom načinu života porodice. Sastoji se....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 39.500 €, 12,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u luksuznom objektu West Tower. Agencijska provizija iznosi 2% GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25376. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto u II fazi A bloka. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25018. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 novogradnja parking do 160000 eura što manji zadnjih 14 dana'
110.500 €
25.000 €
25.000 €
  Garaža, BEOGRAD, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto u zgradi Arcadia, nivo -1. Garažno mesto se nalazi blizu ulaza u zgradu. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 21745. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 28.950 €, 12,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gara��no mesto u lux naselju A blok, II faza. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARA��A, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 24772. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 18.000 €, 14,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sva parking mesta su na nivou -1 Pristupa se rampom sa rolo vratima Kvalitetna novogradnja sa video nadzorom U ponudi je 5 garažnih mesta sa rasponom cene od 18.000 do 25.000eura. Agencijska nadoknada iznosi 1.000e . .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 61.000 €, 23,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Jednoiposoban stan, nisko prizemlje, uknjižen kao garažni boks od 23m2 (mereno 33m2). Samo keš kupci. Zgrada ima za stanare, veliki pripadajući parking sa rampom. Stan se sastoji od predsoblja, kupatila, dnevne sobe, uvučene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan se vodi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 57.500 €, 25,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ledine, novogradnja U prilici smo da vam ponudimo stan u kvalitetnoj novogradnji - odlična lokacija na Ledinama, blizu glavne saobraćajnice, autobusa, prodavnica.. Zgrada ima lift; podno grejanje u stanovima° Useljivo. U postupku je ozakonjenja. Nije moguća kupovina iz kredita. Obezbedjen....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 57.500 €, 25,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

0.5, 26m2(terasa 3m2), norveški radijatori, I/III, telefon, intefon, parking. Uknjižena građevinska površina 26m2. U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji gde se jako retko dešava da se pojavi ovakva ponuda. Na minut hoda do keja i glavne ulice, odmah do reke kao i....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 22.000 €, 26,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto u novoj zgradi, površine 13m2. Ispod garažnog mesta nalazi se 13m2 korisnog skladišnog prostora. U garažu se ulazi autoliftom. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25501. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Đorđa Vajferta Soba: 0.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

��or��a Vajferta, sut/3, eg, uknj-Stvarna povr��ina-27m2 , ugovorna povr��ina-27.00m2, U najlep��em delu Vra��ara, na Neimaru, prodaje se luksuzno sre��ena i kompletno name��tena garsonjera povr��ine 27m2. Stan se nalazi u modernoj LUX novogradnji od samo 3 sprata, koju odlikuje vrhunski....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 57.162 €, 28,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Meteorološka Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 0.5 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 67.830 €, 29,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na v spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 109.900 €, 32,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno lep funkcionalan stan, nov kompletno oprenljen novim nameštajem, dvostran svetao. Stan se nalazi u mirnom delu početka naselja Kumodraža I u blizini više linija GSP prevoza, kao i ostala infrastuktura. U blizini se nalazi Farmaceutski fakultet a u izgradnji je i najveći naučno-istraživaćki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 117.900 €, 34,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon .

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Parking Novogradnja Terasa Podrum Mijaila Radovica 8 Sprat: 1 Spratnost: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Trenutno je organizovan kao poslovni prostor, ali se vrlo lako može....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 71.960 €, 35,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednosoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 35,10m2 nalazi se na II spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 36,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih materijala gradnje i modernog dizajna. Nalazi se na lepoj lokaciji za stanovanje sa odličnom konekcijom sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.800 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 74.210 €, 36,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednosoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 36,20m2 nalazi se na I spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 72.860 €, 36,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 82.236 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Pouzdan investitor, novogradnja na odlicnoj poziciji u Kotezu! Na samo 8km od centra Beograda niče stambeni kompleks od 7 zgrada PR+2. Useljivo u julu 2026. Mala stambena zgrada odličnog kvaliteta: PVC stolarija. Tarket. Italijanska keramika. Norveski radijatori. Parking moguće kupiti.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 81.532 €, 37,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.900 €, 38,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju 2.0 stan na atraktivnoj lokaciji na Senjaku, u kvalitetnoj predratnoj zgradi (salonac) sa visinom plafona 2,99 m. Stan ima 38 m² i nalazi se na 1. spratu od 2. Kompletno renoviran pre godinu dana (zamenjene sve instalacije), spreman za useljenje i prodaje se namešten. Struktura:....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 163.200 €, 38,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namešten stan u novogradnji, odlično lokacijski pozicioniran. Sastoji se od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Na terasu sa otvorenim pogledom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 163.200 €, 38,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namesten stan u novogradnji, odlicno lokacijski pozicioniran. Sastoji se od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavace sobe i kupatila. Na terasu sa otvorenim pogledom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.100 €, 38,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami". Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade strukture SU+PR+2. Kvadratura: 38,35m² Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom Spavace sobe Kupatila Karakteristike: -tarket i keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 64.600 €, 38,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Igora Vasiljeva Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.780 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.760 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.700 €, 40,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102280 CENA 134400e +3% agencijska provizija. Prodaje se nov ne useljavan jednoiposoban stan na Podbari blizu centra u neposrednoj blizini Riblje pijace. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 73.710 € na 105.300 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.300 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 73.710 €
03.05.2026 - 105.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 73.600 € na 105.144 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.144 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 73.600 €
03.05.2026 - 105.144 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20, 27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan stan u novogradnji, u veoma lepoj kvalitetnoj zgradi na odličnoj lokaciji na Ledinama. Stan je idealan za porodice ili kao investicija. Komplet je moderno namešten (sa belom tehnikom) i trenutno se izdaje . Postoji mogućnost preuzimanja zakupca.....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 91.670 €, 40,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade i predstavlja odličan izbor za odmor, tako i kao investicija za izdavanje stanova na Zlatiboru.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 149)

<< <1 2 3 4> >>